دسته‌ها
اخبار

انواع سایبان متحرک سایبان برقی ایران سایه سایبان بازویی سایبان مغازه

استفاده از سایبان متحرک می تواند از هزینه های اضافی شما به میزان قابل توجهی بکاهد چرا که از هدر رفت گرما در زمستان جلوگیری کرده و مصرف برق را کاهش می دهد. از طرفی در فصل گرما هم سایبان با ایجاد مانع در برابر نور خورشید فضای خنک تری با کاهش 20 درجه ای دمای هوا به وجود می آورد. همچنین سایبان متحرک در زمان وزش بادهای شدید مثل سایبان های ثابت آسیب نمی بیند زیرا در شرایط بد جوی قابل جمع آوری هستند. بنابراین شما مشتری گرامی با نصب سایبان متحرک در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و دیگر مجبور نیستید هزینه زیادی را بابت مصرف برق، گاز و آب محل خود و یا برای تعویض سایبان بپردازید. سایبان پارکینگ متحرک یکی از انواع سایبان خودرو است که قابل نصب در حیاط شما می باشد .

  • ایران سایه بان پر سابقه ترین تولید کننده انواع سایبان مغازه در ایران میباشد.
  • سایبان متحرک خودرو برای محافظت مناسب از وسایل نقلیه در برابر عوامل سخت آب و هوایی که می توانند بر روی یک وسیله نقلیه تأثیر بگذارند بسیار مهم است.
  • پارکینگ متحرک گیزباکس نصب بسیار سریع و آسانی دارد و به راحتی به زمین متصل می شود.
  • امروزه سایبان ها دیگر ثابت نیستند و می توان چادر آنها را با استفاده از تکنولوژی بدون نیاز به اهرم و فقط با یک ریموت از راه دور باز و بسته کرد.

در ساخت برخی از سایبان های متحرک سنسور تشخیص وزش باد و اندازه گیری میزان شدت نور خورشید به کار رفته است. پس از تشخیص تغییرات محیط توسط سنسور، دستور بسته شدن سایبان به واحد پردازنده فرستاده می شود. برخی از سایبان های متحرک قابل حمل هستند و می توان از آن ها به عنوان سایبان پارکینگ ها نیز استفاده کرد. این دسته از محصولات بسیار سبک هستند و هچنین ظاهری بسیار شیک و ظریف نیز دارند. از برخی از سایبان های قابل حمل می توان برای رویدادهای ورزشی و یا در پیک نیک ها استفاده کرد، با این کار می توان از افراد در برابر تابش اشعه ماورای بنفش محافظت کرد.

سایبان چتری بهترین انتخاب برای فضای باز

هر کدام از این موتور ها قابلیت های مختص به خود را دارند که بسته به سلیقه و جایگاه قرار گیری انتخاب و نصب می شوند. ما در ادامه به توضیح ویژگی های آن ها به طور جداگانه پرداخته ایم که با هم می خوانیم. سایبان متحرک یا جمع شو به هر دلیلی که خریداری شوند میتوانند به ارزش ملک و مغازه شما اضافه کنند.

سایبان متحرک مناسب و ارزان

از این جهت شما می توانید با خیال آسوده به این مجموعه مراجعه کنید و سایبان مورد نیاز خود را در طرح و ابعاد متفاوت سفارش دهید. از دیگر ویژگی های این نوع سایبان می توان زیبا شدن هرچه بیشتر فضای خارجی به کمک پارچه هایی از جنس PVC و سازه های آلومینیومی را نام برد. معمولا با بکارگیری نورپردازی با لامپ های LED می توان فضای داخلی این سازه ها را زیباتر و جذاب تر کرد. افرادی که از فضای زیر سقف پارچه ای متحرک استفاده می کنند می توانند ارتباط نزدیکی با فضای خارج از آن برقرار کنند.

معرفی سایه بان متحرک

سایبان ها و پارکینگ های متحرک یک گزینه ایده آل برای مصون نگهداشتن خودردوی شما از گزند آفتاب مضر تابستان خواهد بود. البته در فصل زمستان نیز این پارکینگ ها به سالم ماندن بدنه و شاسی ماشین نیز کمک می کنند و از آن در برابر یخزدگی مراقبت می کنند. مدل های منحصر بفردی که در این مطلب خواهید دید، شاید بهترین نمونه طراحی شده در زمینه گاراژهای متحرک باشند.