دسته‌ها
اخبار

بلیندا یانگ به عنوان رهبر منطقه ای مراقبت های بهداشتی HOK در سانفرانسیسکو منصوب شد


بلیندا یانگ، AIA، LEED BD+C، Assoc. DBIA، به رهبری منطقه ای برای عملکرد مراقبت های بهداشتی HOK در کالیفرنیای شمالی ارتقا یافته است.

او که در استودیوی این شرکت در سانفرانسیسکو مستقر است، بیش از 25 سال تجربه در HOK در طراحی و رهبری پروژه های پیچیده مراقبت های بهداشتی در سراسر کالیفرنیا به ارمغان می آورد.

یانگ در نقش جدید خود، تیم‌های پروژه HOK را رهبری می‌کند، استراتژی را هدایت می‌کند، کارکنان را راهنمایی می‌کند و با دیگر رهبران منطقه‌ای برای موقعیت‌یابی و پیگیری کار جدید در کالیفرنیا همکاری می‌کند.

اسکات رالینگ، مدیر بخش مراقبت های بهداشتی HOK گفت: “Belinda یک رهبر اثبات شده با توانایی استثنایی در سازماندهی و هدایت تیم ها در ارائه پروژه های مراقبت های بهداشتی تاثیرگذار است.” “تخصص او در فرآیند طراحی، همراه با تعهد تز،ل ناپذیر او به مشتریان و جوامع، او را به یک دارایی ارزشمند هم برای شرکت و هم برای حرفه ما تبدیل می کند.”

برخی از پروژه های قابل توجه یانگ در کالیفرنیا عبارتند از مرکز خدمات تخصصی سلامت کودکان Stanford Medicine در Sunnyvale. واحد زایمان استنفورد بیمارستان کودکان لوسیل پاکارد در پالو ،و. مرکز UC سانفرانسیسکو برای سلامت باروری؛ Dignity Health بیمارستان سنت فرانسیس مموریال بخش اورژانس گسترش و بازسازی و جراحی در سانفرانسیسکو. و چندین پروژه اخیر برای Kaiser Permanente از جمله گسترش برج تخت بستری Roseville، دفاتر پزشکی Roseville Riverside و توسعه بخش اورژانس ،رامنتو ج،ی در ،رامنتو.

یانگ گفت: “به ،وان یک شرکت، ما متعهد به طراحی محیط های مراقبتی با وقار برای همه هستیم.” “این رویکرد در تمام برنامه ریزی ها و کارهای پروژه ما مشهود است. من مشتاقانه منتظر ادامه ارائه پروژه های موفق از طرف مشتریان خود و استفاده از طراحی نوآورانه برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد بیماران، خانواده ها، کارکنان و سیستم های مراقبت های بهداشتی هستم.

یانگ دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه ییل و مدرک لیسانس در مطالعات شهری و زیست شناسی انس، از دانشگاه استنفورد است. او به طور فعال با مؤسسه معماران آمریکایی، مؤسسه ساخت و ساز ناب و مؤسسه طراحی-ساخت آمریکا درگیر است.


منبع: https://www.،k.com/news/2023-05/belinda-young-named-،ks-regional-leader-of-healthcare-in-san-francisco/