دسته‌ها
اخبار

بهترین بررسی های پروپان Griddle در سال 2023 که باید بخرید


پخت و پز در فضای باز به لطف توری های پروپان با سطح صاف بسیار ساده انجام شد. اگر می خواهید به ،وان قهرمان شناخته شوید، در مورد کوره پروپان تصمیم بگیرید که به بهترین وجه با نیازها و سلیقه شما مطابقت دارد.

بسیاری از مردان و ،ن متوجه می شوند که آشپزی در فضای باز اثر درم، دارد. مطمئناً به من احساس رضایت می دهد که آن گوشت ، خوش طعم یا بوی ،چنگ و فاهیتا را که همراه با سینی سیخ می کنند، مع، کنم.

ما با زحمت تجزیه و تحلیل کاملی از بهترین توری پروپان جمع آوری کرده ایم تا حدس و گمان را از این روش تصمیم گیری بدست آوریم.

بهترین بررسی های Griddle Propane

1. درب گاز استیل ضد زنگ گریل Cuisinart CGG-888 22 اینچی گرد در فضای باز

فروش

درب استیل ضد زنگ در فضای باز Cuisinart CGG-888، 360 درجه…

 • کنترل گرما: دو مشعل با کنترل مستقل یک …
 • مدیریت چربی: روغن گیر 360 درجه بزرگ به طور طبیعی …
 • تطبیق پذیری آشپزی: درب فولادی ضد زنگ با دریچه به شما اجازه می دهد…
 • فضای آماده سازی: میز آماده سازی تاشو مجهز به یک کاغذ …
 • مونتاژ آسان: در 30 دقیقه یا کمتر مونتاژ می شود!

با چیدمان بشقاب داغ گرد و چشم نواز، گریل رویه تخت 2 مشعل در فضای باز گرد Cuisinart یک مرکز فوق العاده برای پخت و پز ایجاد می کند. درب با تهویه قابل جدا شدن، انعطاف پذیری را برای تولید پیتزا، ماهی دودی و همچنین کباب های کوچک فراهم می کند.

دو ماشین ظرفشویی مناطق پخت و پز دوتایی را ایجاد می کنند، همراه با چرخ های سنگین قفل آسان که به شما امکان می دهد این گریل را بغلت،د که باید در آن برود و آن را در آنجا نگهداری کنید. طرح آسان تمیز و بادوام را وارد کنید و این فقط یک گریل ا،تیک است.

2. توری گاز گورمت Cuisinart CGG-501، دو مشعل

فروش

توری گاز گورمت Cuisinart CGG-501، دو مشعل

 • سطح پخت و پز 285 اینچ مربع: توری دارای 285 …
 • مشعل های فولادی ضد زنگ: دارای دو مشعل فولادی ضد زنگ …
 • طراحی قابل حمل: اندازه توری 19.5 x 20 x 9 اینچ است. …
 • شیلنگ داخلی برای م،ن 20 لیتری LP: توری دارای یک…
 • راه اندازی سریع و آسان و ،ابی: توری به هیچ …

توری قبلی در لیست احتمالاً جدیدترین محصول اضافه شده به محصولات Cuisinart شما است، که عملکردی در سطح رستوران در اندازه جمع و جور ارائه می دهد که باعث می شود در سفرهای کمپینگ و مهم، های خارج از منزل مانور دهید.

در مقایسه با سایر کوره های پروپان در لیست ما، Cuisinart CGG-501 توانایی پخت و پز فوق العاده ای را به شما ارائه نمی دهد، زیرا 2 مشعل آن تنها می توانند 20000 BTU ناقص ایجاد کنند.

مقدار ناخالصی؟ شاید، اما برای یک گردهمایی کوچک یا سفر کمپینگ بیش از حد کافی باشد و مطمئناً می تواند نیازهای گرمایشی هر شام خانگی را برآورده کند. مشعل ها به طور مستقل برای پخت سریع برای انواع مختلف وعده های غذایی کنترل می شوند.

استفاده از آن‌ها به دلیل احتراق چرخشی نیز ساده است، که انعطاف‌پذیری و کنترل حرفه‌ای را در یک توری خانگی به شما ارائه می‌دهد. به یاد داشته باشید که دستگیره‌های کنتر، ممکن است نیاز به عادت داشته باشند، اما به محض اینکه اصل استفاده از آن‌ها را به دست آورید، خیلی سریع آماده یک سفر آشپزی جدید و خلاقانه خواهید شد.

برای سطح آشپزی شما، این توری گاز خارجی شامل 285 اینچ مربع است که می تواند اندازه من،ی برای یک غذای گوشت ، در مهم، های باغ شما باشد. با وجود این، Cuisinart CGG-501 ابعاد نسبتاً فشرده ای دارد که آن را به گزینه ای عالی برای بالکن، RV و پاسیو تبدیل می کند.

3. کباب پز رویال گورمت GB8000 با پروپان مایع 8 شعله گاز رویداد

رویال گورمت GB8000 پروپان مایع 8 مشعل گاز رویداد…

 • 8 مشعل لوله فولادی ضد زنگ هر کدام 13000 BTU مجموعا…
 • سطح پخت 950 متر مربع با سیم چینی قطر 1/4 اینچ…
 • سیستم جرقه زنی الکترونیکی یک جرقه قابل اعتماد را با هر …
 • 2 میز کناری تاشو فضای آماده سازی و کار اضافی را ارائه می دهد. 2…
 • ایده آل برای رویدادهای بزرگ در شرکت، کلیسا، مدرسه، رستوران یا…

در صورتی که خدمه بزرگی دارید که از کمپینگ جمعی لذت می‌برند، این کوره بسیار مفید خواهد بود. بسیار زیاد است! این کوره شامل یک سطح پخت و پز 950 اینچ مربعی است که شامل 8 محفظه مجزا با دو مجموعه آزمایشگاه برای حفظ گرما می باشد.

این باعث می شود که آن را به بزرگترین توری پروپان برای کمپینگ تبدیل کنید. به عبارت دیگر، می تو،د برای این کار همزمان 60 همبرگر مصرف کنید! سیستم جرقه زنی الکتریکی هنگام روشن شدن آن از مبارزه با کبریت ها جلوگیری می کند و دو لیوان بزرگ گریس باعث تمیز ، آن می شود تا حدودی ساده تر.

علاوه بر این، قفسه ها یا میزهای دوتایی در کنار آن وجود دارد که به چیدمان و آماده ، غذای شما کمک می کند. علاوه بر این، شامل 2 درجه قفسه های سنگین در پایه برای ذخیره سازی است. دارای چرخ برای جابجایی ساده است و هر 4 چرخ قابل قفل هستند.

4. Cuisinart Flat Top Professional Propane CGG-0028، توری گاز دو مشعل

فروش

پروپان حرفه ای با کیفیت بالا تخت Cuisinart…

 • فضای پخت و پز: صفحه آشپزخانه نورد سرد 644 متر مربع را فراهم می کند.
 • سیستم مدیریت گریس دوگانه: توری مجهز به دو …
 • طراحی تاشو: توری به صورت صاف تا می شود تا آسان و جمع و جور …
 • قابلیت حمل آسان: دو چرخ و دسته این امکان را به شما می دهد تا به راحتی…

گیره های چربی دوگانه با طراحی هوشمندانه، این توری گازی 28 اینچی 2 مشعل Cuisinart را در کنار برخی از جایگزین های کم هزینه قرار داده است. تله‌های فنج، به شما این امکان را می‌دهند که ،یفی را از روی کباب پز بدون نگر، از زیر آن پاک کنید.

ساختار پایدار و به خوبی طراحی شده را می توان برای ذخیره سازی و حمل و نقل به صورت صاف تا کرد. به‌علاوه، هنگامی که فضا کم شد، می‌توان از گریل با پایه‌های جمع شده و جدا ، میز استفاده کرد.

5. گریل گاز طبیعی توکار 36 اینچ عقاب دوقلو

این گریل گاز دوقلو عقاب شامل ساختار جوش داده شده از جنس استنلس استیل است. پانل جلویی جوش داده شده یک تکه بدون درز (بدون پیچی که باعث زنگ زدگی شود). یک هود ،ایه در جلو، بالا و دو طرف برای عایق بهتر.

سیستم کمک هود با فنرهای کششی مخفی برای سبک ، بار و همچنین سهولت باز ،، 2 مشعل استاندارد فولاد ضد زنگ درجه 304 BTU 14 25000، فقط یک مشعل 25000 BTU. یک کوله پشتی جوجه‌گردان مادون قرمز، یک سیستم جوجه‌گردان دو محله با استفاده از ظرفیت 100 پوندی، رام‌کننده‌های آتش بریکت سرامیکی با کیفیت بالا که منبع گرمای تابشی تولید می‌کنند و گرما را به طور یکنواخت در سطح پخت توزیع می‌کنند.

رنده های پخت و پز شش ضلعی از جنس استنلس استیل 3/8 اینچی که گرمای بیشتری را حفظ می کند و فضای سطح بیشتری را برای تماس با مواد غذایی فراهم می کند و باعث ایجاد علائم تیرگی تخصصی کم رنگ می شود. ت،یم‌کننده‌های ناحیه‌ای که شامل هر مشعل می‌شوند و به شما امکان می‌دهند راحت‌تر گرما را به طور مستقل از یک مکان به مکان دیگر کنترل کنید. جرقه زنی مد شمع درخشان سطح داغ قابل اعتماد.

راهنمای ،ید بهترین توری پروپان

یک کباب پز عالی برای هر استاد گریل بسیار مهم است. گرمای یکنواختی که آنها ایجاد می کنند برای ایجاد این واکنش شگفت انگیز Maillard که غذا را به غذای جادویی تبدیل می کند ایده آل است. در زیر چند نکته مهم وجود دارد که باید هنگام ،ید به آنها فکر کنید.

انواع مشعل و فضاهای پخت و پز

طعمه های متعدد به شما این امکان را می دهد که مناطق پخت و پز را با استفاده از دماهای مختلف ایجاد کنید. این به شما این امکان را می دهد که کاملاً جایگزین یک استیک با گرمای زیاد شوید و همزمان هویج بچه را در حرارت کمتر سرخ کنید.

BTU ها

واحدهای حرارتی بریت،ا یا BTU در هر لیست گریل موجود در بازار قرار دارند. آنها مرحله ای از کارایی سوخت هستند، نه گرمایش ماشین ظرفشویی، و نباید در هنگام تصمیم گیری در مورد گریل ایده آل، جزو ملاحظات اصلی شما باشند. علاوه بر این، این مرحله اغلب به اشتباه توسط فروشندگان و در لیست های فروش آنلاین استفاده می شود.

کیفیت

آیا تا به حال دقت کرده اید که چند کباب پز قدیمی در کنار خیابان یا در انبوهی در ، د، منطقه ای نشسته اند؟ افسوس، مجموعه بسیار گسترده ای از گریل های موجود برای ما شامل بسیاری از محصولات ارزان قیمت است که در چند دهه کوتاه زنگ زده و از بین می روند. خوشبختانه، گزینه‌های بادوام شگفت‌انگیزی نیز وجود دارد – ضخیم‌تر و ساخته شده از ف، ضخیم‌تر – که به راحتی آ،ین گریلی است که ،یداری می‌کنید. برای کشف چند مورد به خواندن ادامه دهید.

ساختار

یک توری پروپان در فضای باز، دقیقاً مانند هر وسیله خارجی دیگر، باید ساختاری قوی داشته باشد. محصولات ترجیحی ما با مواد درجه یک با سطوح پخت فولاد ضد زنگ تولید می شوند، به این م،ی که می توانند تا پایان عمر با نگهداری من، دوام بیاورند.

هزینه

هنگام ارزیابی بسیاری از توری‌های فضای باز که اکنون به راحتی در دسترس هستند، سعی کردیم محصولاتی را در محدوده‌های قیمتی مختلف انتخاب کنیم تا نیازها و بودجه‌های کاربران منحصربه‌فرد را برآورده کنیم.

نتیجه

توری های پروپان به راحتی قابل جابجایی هستند. ا،ر محصولات این ک، شامل چرخ‌های غلتکی هستند، چیزی که حمل‌ونقل را راحت می‌کند و رطوبت را به حدی محدود می‌برد. آنها همچنین سبک وزن هستند، به این م،ی که وقتی می خواهید کمی گوشت ، زیر ستاره ها بپزید، نباید نگران ش،تن کمر خود باشید. آن را به ابعاد بسته بندی شده آنها اضافه کنید، و در نهایت خودتان دستگاهی را دریافت می کنید که ممکن است هر جا که حرکت می کنید، کار رویه بنزینی شما را تقلید کند.

همراه با بهترین کوره پروپان در کنار، می تو،د سفرهای کمپینگ و مهم، های باغ خود را بسیار منحصر به فردتر ایجاد کنید. در نتیجه کباب ،، می توان دو برابر وعده های غذایی را در نصف زمان درست کرد. و نکته مهمتر این است که غذاهای آب پز و سرخ شده شما احتمالاً برای چند ث،ه و یک سوم مهمانان خواهند داشت. و این برای من دلیلی فوق‌العاده برای قرار دادن پول در یک سینی ASAP است.


منبع: https://www.archute.com/propane-griddle/