دسته‌ها
اخبار

بهترین لیوان قهوه برای افرادی که نوشیدنی های خود را می کوبند


انواع لیوان قهوه

1. لیوان استاندارد

لیوان استاندارد

تصور ذهنی ا،ر مردم از یک فنجان قهوه استاندارد چیزی بلند و م،وطی مانند یک بطری آب قابل استفاده مجدد است، اما چندین گزینه وجود دارد که بسیار شبیه لیوان هایی است که ما در خانه استفاده می کنیم.

محصولات این گروه ظاهر، حس و کارایی یک فنجان قهوه سنتی را دارند، اما مزایای دیگری نیز دارند که می‌توانند قهوه شما را برای مدت طول،‌تری گرم نگه دارند و قابل حمل هستند.

این لیوان ها کمی ارزان تر از لیوان های قهوه مسافرتی سنتی هستند زیرا ظرفیت آنها کمتر است. متأسفانه، طراحی لیوان قهوه ضد نشتی نیست و دستگیره‌های آن مانع از قرار گرفتن آن در بیشتر لیوان‌ها می‌شود.

2. لیوان

لیوان

لیوان‌ها، رایج‌ترین نوع فنجان قهوه به دلیل طراحی شیک، انتخابی محبوب هستند. هم نداشتن دسته و هم باریک شدن بدنه به سمت پایین، آنها را برای استفاده در جا لیو، خودرو ایده آل می کند.

می‌تو،د از لیوان برای نوشیدنی‌های گرم یا سرد استفاده کنید، اما قهوه سرد بهترین قهوه‌ساز آیس جایی است که واقعاً می‌درخشد. رویه های حصیری روی بسیاری از آنها باعث می شود که در هنگام حرکت نوشیدنی راحت باشد.

لیوان ها کاربردهای متنوعی دارند، از جمله کوکتل، چای سرد، لیموناد، و مصارف معمولی خانگی، بنابراین ممکن است برای مشتریان دیگر دسته های ظروف نوشیدنی آشنا باشند.

3. قهوه ساز قابل حمل

برای درک ماهیت قهوه “در حال حرکت”، زیر مجموعه ای از لیوان ها وجود دارد که به ،وان دستگاه های قهوه ساز قابل حمل با آسیاب عمل می کنند. می تو،د قهوه خود را درست در بطری دم کنید و سپس بدون نگر، در مورد ریختن آن، نوشیدنی خود را تمام کنید.

علیرغم اینکه گزینه کمیاب تری است، این گزینه نباید نادیده گرفته شود، به خصوص توسط کمپینگ ها و مسافران. تفاله‌های قهوه در آب خیس می‌شوند و سپس با استفاده از پیستون یکپارچه به ته لیوان فشار داده می‌شوند، به همین دلیل به آن «پرس‌های مسافرتی» می‌گویند. از طرف دیگر، روش دم ، بر روی سایر قهوه سازهای قابل حمل استفاده می شود.

نکاتی که باید هنگام انتخاب بهترین لیوان قهوه برای افرادی که نوشیدنی های خود را از بین می برند در نظر بگیرید

1. مواد

نکاتی که هنگام انتخاب لیوان قهوه برای افرادی که نوشیدنی های خود را می کوبند باید در نظر بگیرید

فولاد ضد زنگ یک ماده محبوب برای لیوان های قهوه است زیرا عملاً نشکن است. با این حال، در مایکروویو ایمن نیست و به ندرت قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است. این ماده همچنین می تواند بر طعم قهوه شما تأثیر بگذارد.

سرامیک یک ماده رایج برای لیوان های قهوه است زیرا طعم نوشیدنی شما را تغییر نمی دهد و اغلب قابل شستشو در ماشین ظرفشویی و مایکروویو است. شما باید احتیاط کنید زیرا این ماده راحت تر از فولاد ضد زنگ ،د می شود.

در حالی که شیشه یک ماده ایمن برای مایکروویو است، احتمال ش،تن آن هنگام ضربه زدن بسیار زیاد است. بنابراین اگر فردی هستید که نوشیدنی خود را زیاد می کوبید از این مواد اجتناب کنید.

2. طراحی

اگر از محصولی با پایه پهن یا پایین سنگین تر از ،مت بالایی استفاده می کنید، احتمال سقوط نوشیدنی شما کمتر است، بنابراین اگر می خواهید ایمن باشید یکی از این موارد را انتخاب کنید.

برخی از فنجان های قهوه حتی دارای پایه مکش هستند که باعث می شود واژگون شدن آن بر روی سطوح صاف بسیار سخت باشد و این علاوه بر پشتیب، از کف ضد لغزش است.

3. اندازه

نکاتی که هنگام انتخاب لیوان قهوه باید در نظر بگیرید

یک لیوان مسافرتی با شکلی بلند و باریک ساخته شده است که به راحتی در یک جا لیو، قرار می گیرد و برای استفاده در سفر در نظر گرفته شده است. لیوان های قهوه که در خانه یا محل کار استفاده می شوند اغلب کوتاه تر و پهن تر هستند.

شما می تو،د دستگیره ها را در هر دوی این نوع طرح ها پیدا کنید، اگرچه مورد دوم رایج تر است. در هنگام ،ید لیوان ظرفیت آن را در نظر بگیرید. برخی از فنجان های کوچکتر کمتر از 10 اونس ظرفیت دارند، در حالی که لیوان های قهوه بزرگتر می توانند 20 اونس یا بیشتر را در خود جای دهند.

4. درب

،ید یک فنجان درب دار در صورتی که فنجان شما به طور تصادفی از بین برود ترجیح داده می شود. برخی از لیوان‌های قهوه دارای درب‌هایی هستند که بین جرعه جرعه‌ها به‌طور خودکار بسته می‌شوند، در حالی که برخی دیگر دارای درب‌هایی هستند که ممکن است با یک لغزنده یا چرخاندن درب آن باز و بسته شوند.

اگر می‌خواهید لیوان شما وقتی بسته است، بدون چکه بماند، درب ضد نشتی انتخاب کنید. تولیدکنندگان معمولاً محصولات خود را با این اطلاعات بر،ب گذاری می کنند و نظرات مشتریان در سایت های مختلف تجارت الکترونیک می تواند بینش بیشتری را ارائه دهد.

5. قیمت

ا،ر مردم می توانند یک لیوان قهوه ب،ند و با کاهش تعداد دفعات بازدید از کافی شاپ به مشتریان در صرفه جویی در هزینه کمک می کنند. فقط لیوان های قهوه برقی احتمالا خیلی گران هستند. جدای از آن، جایگزین های کم هزینه به راحتی از طریق فروشگاه های ،ده فروشی سنتی و آنلاین قابل دسترسی هستند.

قیمت یک لیوان بسته به اندازه آن ممکن است بسیار متفاوت باشد، اما به طور کلی، همان مدل در سایز بزرگتر از همان اندازه در سایز کوچکتر قیمت بیشتری دارد. می‌تو،د روی لیوان‌های پ،تیکی مقرون‌به‌صرفه‌ترین قیمت‌ها حساب کنید، با شیشه، فولاد ضد زنگ و سرامیک که همگی با قیمتی جزئی وارد می‌شوند.

سوالات متداول (پرسش های متداول) در مورد لیوان های قهوه

1. چگونه لیوان قهوه ام را تمیز کنم؟

توضیحات محصول یا دفترچه راهنما را بررسی کنید تا مشخص کنید که آیا شستشوی دستی یا ماشین ظرفشویی را مشخص می کند. لیوان های شیشه ای و پ،تیکی این ویژگی را دارند، اما لیوان های فولادی ضد زنگ این ویژگی را ندارند. با این حال، روند تمیز ، ساده است.

تمیز ، روزانه به آس، استفاده از صابون ظرفشویی و اسفنج یا برس نرم است. لیوان های فولادی ضد زنگ را می توان با برس های پشم فولادی یا سایر ابزارهای تمیز کننده ساینده ،اشید یا ،اشید. برای انجام درست کار، اجازه دهید مخلوط سرکه و جوش شیرین چند دقیقه در لیوان خیس بخورد، سپس آن را با صابون ظرفشویی بشویید.

2. آیا می توانم شیر را در قهوه ام بریزم اگر در لیوان است؟

ا،ر تولید کنندگان نگهداری شیر یا خامه را در لیوان برای مدت طول، توصیه نمی کنند. هنگامی که محصولات لبنی در دمای اتاق نگهداری می شوند، باکتری ها ممکن است رشد کنند، به خصوص اگر لیوان به درستی تمیز نشده باشد.


منبع: https://www.archute.com/best-coffee-mug-people-w،-knock-over-their-drinks/