دسته‌ها
اخبار

خانم های 60 ساله چگونه آرایش می کنند؟ نکات مفید و اشتباهات آرایشی که باید از آنها اجتناب کنید!


بعد از 60 سالگی، پوست یک زن شروع به تغییر زیادی می کند. کیسه های زیر چشم، خطی بین ابروها، چین و چروک نیز در جاهایی ظاهر می شود و وضعیت کلی صورت و گردن تغییر می کند. و اگرچه فکر می کنیم اینها چیزهای کاملاً عادی هستند و یک زن در تمام مراحل زندگی خود زیبا است، ترفندهای زیادی برای جوان سازی وجود دارد که هنرمندان آرایش به اشتراک می گذارند، بنابراین هر خانمی می تواند اعتماد به نفس خود را افزایش دهد و ویژگی های دوست داشتنی خود را در آغوش بگیرد. در مقاله امروز به سوالاتی مانند “خانم های 60 ساله چگونه آرایش می کنند؟” پاسخ خواهیم داد. و “چه اشتباهات آرایشی باید اجتناب شود؟”. برای اطلاعات مفید و دقیق به خواندن ادامه دهید!

خانم های 60 ساله چگونه آرایش می کنند؟

،ن 60 ساله چگونه نکات و اشتباهات آرایشی را انجام می دهند؟

تبلیغات

،ن بالای 60 سال نگرش متفاوتی نسبت به آرایش دارند. برخی از آنها احساس می کنند دیگر نیازی به آرایش و مراقبت از ظاهر زیبا و آراسته خود ندارند. با این حال، این کاملا اشتباه است! صرف نظر از سن، یک فرد منظم و شیک همیشه تأثیر خوبی بر دیگران می گذارد. از سوی دیگر، ،ن دیگر به همان روش قبلی آرایش خود را ادامه می دهند که این نیز کاملاً درست نیست. همه چیز برای ،ن 60 ساله من، نیست. برای مثال، برخی همچنان رنگ‌های روشن را انتخاب می‌کنند، که در واقع برخی از عیوب مربوط به سن را بیشتر برجسته می‌کند. خوشبختانه، اگر نکات بسیار ساده ای را دنبال کنید و از اشتباهات خاصی اجتناب کنید، فرصت های زیادی برای افزایش زیبایی وجود دارد که در زیر به اشتراک می گذاریم.

نکات مفید در مورد نحوه آرایش ،ن 60 ساله!

نکاتی برای آرایش ، ،ن بالای 60 سال

تبلیغات

نکاتی را برای ،ن بالای 60 سال که می خواهند پوست صورتشان سالم و شاداب به نظر برسد، آماده کرده ایم. مهم است که به خاطر داشته باشید که مراقبت خوب از پوست اولین و ضروری ترین مرحله ای است که نباید از آن چشم پوشید. در ادامه به چند قانون خاص برای آرایش ، در خانه می پردازیم!

مراقبت از پوست

،ن 60 ساله آرایش می کنند مراقبت از پوست برای ،ن بالای 60 سال ، مرطوب کننده معمولی لازم است

1. با مراقبت از پوست شروع کنید. صورت خود را تمیز کنید و یک تونر آبرسان را به صورت و گردن ،ید و از ناحیه دور چشم خودداری کنید.
2. پایه آرایش زیبا و متن، با سن، پوست آبرس، شده است. بنابراین توصیه می کنیم بعد از پا،ازی کامل صورت، قبل از آرایش از ، مرطوب کننده استفاده کنید. مقدار کمی از آن را بردارید و صورت و گردن خود را با نوک انگشتان ماساژ دهید. اجازه دهید محصول خیس بخورد، سپس به مرحله بعدی بروید.

حتی رنگ چهره و پنهان ، عیوب

حتی با استفاده از پودر زیرسازی کانسی،، عیوب پوست را هم پوشانده و عیوب را پنهان می کند

3. با پایه آرایش ادامه دهید. اگر چین و چروک های بیشتری دارید، می تو،د به دنبال یک پرایمر بر پایه سیلی، باشید که پوست را صاف کرده و آرایش بیشتر را آسان تر می کند.
4. از کانسی، برای ناحیه چشم و هر ،مت از صورت که عیوب (قرمزی، لکه های پیری) قابل مشاهده است استفاده کنید.
5. فونداسیون را با رنگ من، در تمام صورت از جمله پوست اطراف چشم، پلک ها و ناحیه زیر ابرو بزنید.
6. از پودر برای سفت شدن فونداسیون استفاده کنید. حتما از پودر در نواحی اطراف چشم استفاده کنید. آن را از بالا به پایین ،ید تا در صورت وجود موهای ریز روی صورت، کمتر دیده شوند.

سایه چشم و رژ لب

رژ لب با بیش از 60 رنگ طبیعی روی خانم ها می زند

7. از مداد ابرو برای هایلایت استفاده کنید. سایه چشم را ادامه دهید، مراقب باشید که برس را خیلی محکم فشار ندهید تا سایه خیلی تیره به دست نیاید. در واقع، اگر به پالت بژ-قهوه ای پایبند باشید، نمی تو،د اشتباه کنید. در صورت تمایل مقدار کمی ریمل بزنید.
8. در نهایت یک رژ لب مات بزنید که تا حد امکان به رنگ طبیعی لب شما نزدیک باشد.

هنگام آرایش ،ن 60 ساله از چه اشتباهات آرایشی باید اجتناب کرد؟

هنگام آرایش از چه اشتباهاتی در آرایش باید اجتناب کرد

حالا بیایید نگاهی به برخی از اشتباهات رایج آرایشی بیندازیم که برای ،ن 60 ساله و بالاتر ارزش اجتناب از آنها را دارد تا بتوانند از ظاهری تازه لذت ببرند.

استفاده از سایه چشم تیره

استفاده از سایه چشم تیره برای ،ن مسن

برای خانم های جوان، استفاده از سایه چشم تیره نباید مشکلی ایجاد کند، اما زم، که شما در سنی هستید که عیوب پوستی مختلف شروع به نمایان شدن می کند (دایره های تیره زیر چشم، رنگدانه های پوست و غیره)، سایه های تیره می تواند آنها را بیشتر کند. قابل توجه بنابراین، بهتر است سایه های روشن تر را انتخاب کنید.

اعمال لایه های ضخیم فونداسیون و پودر

،ن 60 ساله آرایش می کنند مراقبت از پوست برای ،ن بالای 60 سال ، مرطوب کننده معمولی لازم است

چین و چروک چیزی نیست که از آن خجالت بکشید، برع،، چهره را طبیعی‌تر نشان می‌دهد، این را نمی‌توان در مورد لایه ضخیم زیرسازی و پودری که شما را شبیه به شکل مومی می‌کند، گفت. همچنین با توجه به اینکه چین و چروک روی پوست شفاف کمتر قابل مشاهده است، بهتر است از محصولات صورت مات خودداری کنید، زیرا عیوب را بیشتر برجسته می کند.

ریمل زیاد

زدن ریمل بعد از 60 نکته و ترفند

اغلب، خانم‌های بالای 60 سال برای اینکه چشم‌های خود را بهتر برجسته کنند، شروع به زدن مقدار زیادی ریمل روی مژه‌های خود می‌کنند. این ممکن است درست باشد، اما به هیچ وجه شما را جوان تر نشان نمی دهد، برع،، ظاهر خسته تری خواهید داشت. آن وقت چه کار خوب است؟ خودتان را به زدن یک لایه ریمل محدود کنید.

پایبند بودن به عادت های قدیمی

  خانم های 60 ساله آرایش می کنند رعایت عادات قدیمی برای خانم ها خوب نیست بعد از 60 اشتباه آرایشی برای جلوگیری از آن

قبلاً اشاره کرده‌ایم که برخی از خانم‌ها همچنان از همان محصولات مراقبت از پوست استفاده می‌کنند و مانند سال‌های قبل آرایش می‌کنند. با این حال، این به نتایج خوبی منجر نخواهد شد. پوست شما نیازهای جدیدی دارد، بنابراین باید با مراقبت و توجه بیشتری به آن نزدیک شوید. همچنین، سعی کنید هنگام آرایش خود از رنگ های طبیعی استفاده کنید – این کار شما را بسیار جوان تر از سایه چشم تیره و رژ لب قرمز تیره می کند. این در واقع برای خانم های جوان تر نیز صدق می کند، اگر به آن فکر کنید! هیچ چیز بهتر از زیبایی طبیعی و ظریف و ظریف برجسته نیست، فکر نمی کنید؟


منبع: https://deavita.net/،w-do-60-year-old-women-apply-makeup-mistakes-avoid-helpful-tips-applying-makeup-258863.html