دسته‌ها
اخبار

راهنمای نهایی برای نصب کولر گازی


سیستم‌های تهویه مطبوع به‌،وان اقلام لو،ی شروع به کار ،د که بسیاری از صاحبان خانه‌ها آرزوی آن را داشتند، اما تنها تعداد کمی از آنها واقعاً می‌توانستند ب،ند. امروز، آنها ضروری هستند. در واقع، آنها تج،ات استاندارد در ا،ر خانه ها هستند. در حال حاضر تقریبا 90 درصد خانه ها دارای تهویه مطبوع هستند. در میان ده درصد باقی مانده، تعداد کمی از صاحبان خانه به دنبال گزینه های خود برای نصب سیستم AC هستند.

آماده شدن برای نصب کو، گازی

سیستم های تهویه مطبوع به طور کلی حداقل ده سال عمر می کنند. آنهایی که آهنگ های سالانه دریافت می کنند می توانند 20 سال یا بیشتر دوام بیاورند. با این حال، در نهایت، آنها باید جایگزین شوند. چه نصب یک سیستم تهویه مطبوع جدید برای اولین بار یا جایگزینی یک سیستم تهویه مطبوع موجود، آماده سازی من، مهم است. هنگام آماده شدن برای نصب AC، مراحل و نکات زیر را حتما در نظر داشته باشید.

اول کار های مهم

نصب کو، گازی

منبع: air-conditioning-edmonton.ca

قبل از انجام هرگونه اقدام دیگری، هر ،ی که قصد نصب سیستم تهویه مطبوع را دارد باید با یک شرکت HVAC مشورت کند. نصب AC فقط باید توسط یک متخصص دارای مجوز و گواهی انجام شود، بنابراین داشتن متخصصان ضروری است. با این حال، آنها قبل از شروع فرآیند نصب واقعی وارد عمل می شوند.

برای اولین بار، بهتر است با متخصصین تماس بگیرید تا سیستم تهویه مطبوع موجود را بررسی کنند تا مطمئن شوید که واقعاً نیاز به تعویض دارد. ACS سرمایه گذاری های جدی هستند، بنابراین جایگزینی یکی قبل از زمان انجام آن یک حرکت مقرون به صرفه نیست. تهویه مطبوع که به خوبی کار نمی کند ممکن است به سادگی نیاز به تعمیر یا نگهداری داشته باشد و کارشناسان HVAC می توانند تشخیص دهند که آیا این مورد است یا خیر.

در صورتی که سیستم AC از کارایی خود گذشته باشد، باید سیستم جدیدی انتخاب شود. چندین انواع کو، گازی این روزها در بازار هستند، اما همه آنها برای همه شرایط من، نیستند. سیستم‌های مینی اسپلیت بدون داکت ممکن است برای اضافات خانه یا خانه‌هایی که قبلاً مجهز به تهویه مطبوع مرکزی نیستند، بهترین باشند. علاوه بر این، تعداد زیادی مدل AC مرکزی در سبک های مختلف موجود است. برخی برای خانه های خاص کارآمدتر از دیگران هستند.

واحدی که برای یک فضا به اندازه کافی قدرتمند نیست به طور کارآمد عمل نمی کند. به احتمال زیاد بدون ارائه خنک کننده موثر به طور مداوم کار می کند. همچنین سریع‌تر فرسوده می‌شود، که منجر به نیاز به تعویض AC دیگر خیلی زودتر از زمان لازم می‌شود. انتخاب واحدی که برای خانه بیش از حد قدرتمند است می تواند به همان نتیجه منجر شود.

این یکی دیگر از دلایلی است که توصیه می شود از ابتدا با یک متخصص تماس بگیرید. هنگامی که کارشناسان HVAC تشخیص دادند که زمان یک کو، گازی جدید فرا رسیده است، می توانند در انتخاب من، کمک کنند. آنها اطمینان حاصل می کنند که مشتریان خود سیستم من،ی برای خانه های خود دریافت می کنند تا از هدر رفتن پول جلوگیری کنند. این در مورد قیمت ،ید اولیه، عملکرد کارآمد و طول عمر صدق می کند.

حرکت رو به جلو

نصب کو، گازی

منبع: bobvila.com

بعدی در صف آماده شدن فیزیکی برای نصب واحد AC جدید است. که نیاز به مقدار مشخصی از آماده سازی سایت دارد. در طول مشاوره اولیه یا بازدید بعدی، یک متخصص AC می تواند توصیه های خاصی در مورد آماده سازی برای فرآیند نصب ارائه دهد. تهویه مطبوع مرکزی از هر دو واحد داخلی و خارجی تشکیل شده است. به این ترتیب، هر دو ،مت نصب داخلی و خارجی باید آماده باشند.

برای واحد بیرونی

نصب کو، گازی

منبع: neit.edu

کارشناسان AC می توانند بهترین نقطه را برای قرار دادن یک واحد خارجی جدید برای محافظت از آن در برابر نور مستقیم خورشید، باران و سایر خطرات تعیین کنند. اگرچه این واحدها مطمئناً برای مقاومت در برابر ،اصر طراحی شده اند، اما هر ت، که برای محافظت از آنها انجام شود می تواند عمر طول، تری داشته باشد. دور نگه داشتن آنها از نور مستقیم خورشید تا حد امکان می تواند به آنها کمک کند تا کارایی بیشتری نیز داشته باشند.

متخصصان AC همچنین ممکن است پدی را که ،مت بیرونی واحد روی آن قرار دارد، بررسی کنند. بیشتر پدهای قدیمی از آن ساخته شده اند بتن. اگرچه این یک ماده بادوام است، کارشناسان شروع به توصیه پدهای کامپوزیت کرده اند. احتمال ، خوردگی و جابجایی آنها در طول زمان کمتر است، بنابراین ممکن است بیشتر دوام بیاورند و در شرایط سخت بهتر مقاومت کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، تیم HVAC ممکن است بخواهد یک پد کامپوزیت نصب شود. برخی خودشان این کار را انجام می دهند در حالی که برخی دیگر آن را به عهده صاحب خانه می دانند.

از آنجا، بهتر است تمام ، ها را از محل نصب در فضای باز پاک کنید. برخی از بوته ها یا سایر شاخ و برگ ها نیز ممکن است نیاز به پا،ازی داشته باشند. اگر مبلمان یا دکور چمنزاری در راه باشد، باید جابجا شود. هنگامی که روز نصب فرا می رسد، نقطه باید برای دستگاه روشن و آماده باشد.

همچنین بخو،د: هک کو، گازی برای خلاص شدن از شر سندرم جوراب ،یف

برای یونیت داخلی

نصب کو، گازی

منبع: wiehler.ca

سپس، زمان آن فرا می رسد که مکان ،مت داخلی واحد را در نظر بگیرید. اگر قبلاً یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی وجود داشته باشد، فضای یونیت داخلی ممکن است نیاز به آماده سازی زیادی نداشته باشد. با این حال، متخصص تهویه مطبوع باید فضا را از قبل اندازه گیری کند تا مطمئن شود که به اندازه کافی برای واحد جدید بزرگ است. او به احتمال زیاد مطمئن می شود که سیم کشی، کانال کشی و سایر اجزا در شکل مطلوبی برای دریافت واحد جدید هستند.

قبل از نصب یک سیستم AC جدید، بهتر است کانال کانال را تمیز کنید. حتی یک سیستم جدید به طور موثر با کانال های مسدود شده کار نمی کند. علاوه بر این، صاحب خانه باید مسیر منتهی به فضای واحد داخلی را باز کند. اطمینان حاصل کنید که هر گونه مبلمان، فرش، ،اب بازی، و سایر موارد حذف شده است. به این ترتیب، متخصص تهویه مطبوع نگران مانور دادن در اطراف موانع یا سقوط بر روی آنها نخواهد بود.

روز نصب

نصب کو، گازی

منبع: han،refig.com

در روز نصب، لطفاً مطمئن شوید که حیوانات خانگی و کودکان کوچک را از محل نصب دور نگه دارید تا زم، که تیم HVAC به خاطر ایمنی کار می‌کند. به خاطر داشته باشید که فرآیند نصب ممکن است کمی طول بکشد. در عین حال قدیمی واحدهای AC ممکن است برای مدت کوتاهی در خانه یا اطراف آن بنشینید. تیم نصب حداقل واحد داخلی ،وجی را به بیرون منتقل می‌کند و احتمالاً هر دو واحد قدیمی را برای جمع‌آوری ، در نزدیکی حاشیه قرار می‌دهد. برخی از شرکت ها واحدهای قدیمی را برای مشتریان خود حمل می کنند.

راهی برای یک کو، گازی جدید

اینها برخی از مهمترین اقداماتی هستند که باید قبل از نصب AC جدید انجام دهید. کار با یک تیم حرفه ای تهویه مطبوع در طول فرآیند می تواند دنیای متفاوتی را ایجاد کند. در حالی که نصب باید توسط افراد حرفه ای انجام شود، آنها می توانند در بخش های دیگر فرآیند نیز کمک کنند. این شامل اطمینان از ضروری بودن جایگزینی، یافتن سیستم جدید من، و اطمینان از انجام تمام آمادگی های لازم از قبل است.
منبع: https://architecturesideas.com/air-conditioner-installation/