دسته‌ها
اخبار

رنگ هایی که با چوب افرا برای یک فضای آشپزخانه دلپذیر هماهنگ می شوند


افرا یکی از محبوب ترین چوب های سخت در ایالات متحده است و بیشتر برای کفپوش های با کیفیت، ورق روکش، مبلمان و تخته سه لا استفاده می شود. از نظر ظاهر، ظاهری قهوه ای تیره عالی دارد که پس از اتمام کار، نتایج عالی می دهد. چوب ظاهری منحصر به فرد دارد که رنگ زیبای آن را با دانه های پر زرق و برق و صاف ،یب می کند.

در برابر پوسیدگی مقاوم نیست به این م،ی که فقط برای ساخت و ساز داخلی من، است. خوشبختانه، این چوب افرا را می توان در ا،ر طراحی های داخلی از سبک های سنتی تا مدرن امروزی استفاده کرد. علاوه بر این، چوب افرا دارای مقدار قابل توجهی بازتاب است که می تواند برای بهینه سازی نور روز، به ویژه برای اتاق های تاریک و کوچک استفاده شود.

خنثی روشن و سبک با لوازم فولادی ضد زنگ

اعتبار تصویر: cabinetdiy.com

با این حال، ،یب کفپوش افرا با رنگ های دیگر ساده ترین کار نیست. این عمدتا به این دلیل است که چوب افرا می تواند در چندین تن، رنگ و رنگ در یک تکه چوب وجود داشته باشد. بنابراین، پیدا ، من، برای تکمیل این کفپوش، عمدتاً برای سایر ،اصر بزرگ در یک اتاق مانند دیوارها، می تواند چالش برانگیز باشد.

بنابراین، اگر با چالش یافتن بهترین رنگ‌های هماهنگ با چوب افرا مواجه شده‌اید، این مقاله به شما ایده‌هایی برای رنگ‌هایی می‌دهد که می‌توانند به خوبی با چوب افرا ،یب شوند.

رنگ هایی که با چوب افرا ست می شوند چیست؟

1. سفید

از آنجایی که رنگ سفید یک گزینه جه، محبوب برای ا،ر پروژه های بهسازی خانه است که شامل رنگ ها می شود، اولین گزینه است. رنگ سفید به طور خودکار هر اتاقی را روشن می کند و همچنین کمک می کند یک منطقه بزرگتر از آنچه هست به نظر برسد.

اگر به دنبال سبک داخلی هستید که بیشتر به سمت سبک مدرن یا مینیمالیست مانند مدرن اسکاندیناوی، مدرن میانه قرن یا معاصر متمایل است، ،یب دیوارهای سفید با کف چوبی افرا یک پایه طبیعی عالی برای یک اتاق شگفت انگیز ایجاد می کند.

آشپزخانه آجر سفید و رنگ های چوبی گرم

اعتبار تصویر: ،me-designing.com

ظاهر براق کفپوش چوب افرا کاملاً با دیوار سفید ترد ،یب می شود و منظره ای چشم نواز ایجاد می کند. هنگامی که از میزها و دیوارهای سفید رنگ در اتاق خود استفاده می کنید، می توانند کفپوش چوبی افرا را برجسته کنند و ظاهری صاف و پر زرق و برق ببخشند.

2. سفالین

اگر به رنگ نارنجی تیره علاقه دارید و مطمئن نیستید که آیا آنها در آشپزخانه های مدرن قرار می گیرند، این پاسخ شماست. رنگ سفالی با انگیزه های قومی تداعی قوی و پایدار ایجاد می کند و کابینت های چوب افرا در پس زمینه سفالین عالی به نظر می رسند.

سوخته

اعتبار تصویر: pinterest.com

برای اینکه این پالت رنگ به خوبی کار کند، سرامیک، لوازم آشپزخانه برنجی، صندلی حصیری یا آباژور حصیری اضافه کنید. با این کار یک طراحی داخلی منسجم و متعادل” data-wpil-keyword-link=”linked”>طراحی داخلی آشپزخانه شما حاصل می شود.

3. مشکی

برای داشتن ظاهری پیچیده و در عین حال جسورانه، هرگز نمی تو،د با کابینت آشپزخانه مشکی و افرا اشتباه کنید. با کابینت های افرای طبیعی و رنگ من، مشکی، به ،وان یکی از بهترین رنگ هایی که با چوب افرا هماهنگ می شود، واجد شرایط می شود.

  کابینت افرا با رنگ مشکی

اعتبار تصویر: upgraded،me.com

مطمئن شوید که لکه کاملی روی کابینت های افرای خود دارید، روکش من، و سنگ من، روی میزتان برای ایجاد یک طرح ک،یک یا چوبی. اگر کابینت های افرای تیره دارید و می خواهید از بک اسپلش مشکی استفاده کنید، اما به خاطر داشته باشید که این دو تا چه اندازه اتاق را تیره می کنند. بنابراین، از نورپردازی بهتر در آشپزخانه خود استفاده کنید.

4. آبی تیره

اگرچه ا،ر رنگ‌های رنگ دیواری که مردم استفاده می‌کنند، رنگ‌های روشن‌تری هستند، اما حتی رنگ‌های تیره‌تر نیز با کابینت‌های افرا ست می‌شوند. به ،وان مثال، در این آشپزخانه، یک طرح رنگ آبی تیره، کنتراست منحصر به فرد اشرافی و در عین حال غنی را با رنگ های گرم و روشن چوب افرا ایجاد می کند.

کابینت افرا با زمینه آبی تیره

اعتبار تصویر: hackrea.com

این طرح رنگ تیره بر روی دیوارهای شما یکی از بهترین راه ها برای ایجاد آشپزخانه ای دنج است که همچنان زیبا خواهد بود. هر دو رنگ سرد و گرم را می توان به خوبی در آشپزخانه با کابینت های افرا ،یب کرد و آشپزخانه ای مدرن ایجاد کرد.

5. آبی روشن

رنگ‌های عسلی گرم مبلمان افرا با رنگی ملایم و آرام مانند آبی روشن برای آب خنک چشمه تضاد زیبایی دارند. این کاملاً لا،سم و ​​تعادل آشپزخانه های مدرن را برجسته می کند و یکی از بهترین رنگ هایی است که با کابینت های افرا ست می شود.

کابینت آبی روشن و افرای روشن

اعتبار تصویر: hackrea.com

اگر مینیمالیسم یا ظروف آشپزخانه و لوازم جانبی در رنگ های برنزی و مسی را ترجیح می دهید، با افزودن لهجه های سفید یا خا،تری، از سمفونی طبیعی و شیک تن لذت ببرید.

6. گر،ت بژ روشن

با کابینت‌های آشپزخانه افرا، میزهای گر،تی به رنگ بژ روشن می‌توانند کمی چالش برانگیز باشند، اما اگر مطمئن شوید که رنگ‌های گلگون شستشوی افرای عمیق‌تر را برجسته کنید، همچنان می‌توانند خوب به نظر برسند. مشکلی که در مورد رنگ بژ وجود دارد این است که سایه نامن، می تواند آشپزخانه شما را به شدت قرمز نشان دهد. درست است، عجیب است.

گر،ت بژ روشن و کابینت تیره

اعتبار تصویر: upgraded،me.com

اطمینان حاصل کنید که رنگ بژی که انتخاب می کنید خنثی است تا بهترین نتیجه را به دست آورید. بنابراین نمی تواند خیلی زیاد به سمت زرد یا قرمز متمایل شود و باید شبیه ماسه باشد. از آنجایی که کنترل بیشتری روی رنگ دارید، ممکن است در برخی موارد یک کانتر بتنی ترجیح داده شود.

7. خا،تری

اگر می‌خواهید رنگ ،ی چوب افرا را کاهش دهید و اتاق را خنثی‌تر و امروزی‌تر کنید، خا،تری یک رنگ فوق‌العاده برای انتخاب است. از رنگ های خا،تری روشن برای طراحی فضایی مدرن که جادار و مطبوع است استفاده کنید یا از رنگ های خا،تری عمیق تر برای طراحی فضایی دراماتیک استفاده کنید.

با کابینت های خا،تری متوسط ​​تا تیره و میزهای چوبی افرا، یک آشپزخانه مدرن مزرعه ای به نظر می رسد که خیره کننده به نظر می رسد. پشت و کف کاشی مرمری سفید را برای تضاد با خا،تری و حفظ ظاهر مدرن انتخاب کنید.

خا،تری با میزهای چوبی افرا

اعتبار تصویر: ،menish.com

ملحفه سفید خالص را انتخاب کنید و دیوارها را با سایه ملایم خا،تری ملایم در اتاق خواب با کفپوش چوب افرا رنگ کنید تا همراه با یک فرش خا،تری ، مصنوعی در پای تخت باشد. با توجه به گرمای رنگ های ،ی چوب افرا و احساس سردی که توسط رنگ های خا،تری ایجاد می شود، این طرح رنگی هم خوشایند و هم تازه خواهد بود.

8. مریم گلی

سبز مریم گلی یک سایه کم رنگ سبز است که خاکی و کمی تیره است. کنتراست به دلیل رنگ های بی صدا در هر دو رنگ، ظریف خواهد بود، اما در کنار چوب افرا که رنگ های قرمز دارد، وجود دارد.

سبز مریم گلی با دیوار تاکیدی چوب افرا

اعتبار تصویر: ،menish.com

دیوارهای سبز مریم گلی و ست میز و صندلی ناهارخوری افرا باید در اتاق غذاخوری گنجانده شود. به یک طرح رنگ مشابه ایجاد کنید، ممکن است از پرده ها و لهجه های زرد استفاده کنید، یا می تو،د از پرده های آبی برای تأثیر آرامش استفاده کنید.

9. صورتی پاستلی

از آنجایی که کابینت های افرا کمی تیره هستند، رنگ های روشن مانند رنگ های پاستلی زیبایی طبیعی به فضای شما می بخشد. به لطف افزودن رنگ صورتی ملایم سرد و گرم که بر همان انعکاس ها در رنگ مبهم چوب افرا تأکید می کند، فضا حتی مدرن تر می شود.

چوب صورتی و افرا

اعتبار تصویر: pinterest.com

طراحان داخلی پیشنهاد می‌کنند که مبلمان افرا و پس‌زمینه صورتی پاستلی را با ایجاد یک پالت رنگ سرد هماهنگ کنید.

چگونه رنگ های من، را برای استفاده با چوب افرا انتخاب کنیم

کابینت افرا با رنگ مشکی

اعتبار تصویر: pipsisland.com

برای انتخاب بهترین سبک داخلی برای فضای خود نیاز به شناخت بهترین رنگ هایی است که با کابینت های افرا می آیند. در چند سال گذشته، سبک های مدرن و شیک مانند سبک اسکاندیناویایی، مینیمالیسم و ​​سبک میانه قرنیه محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند.

با این حال، اخیراً طرح‌های التقاطی و حدا،ری افزایش یافته است که در آن ،اصری مانند بافت‌های غنی، رنگ‌های روشن و کاغذ دیواری‌های قدیمی وجود دارد.

هنگام انتخاب بهترین رنگ هایی که با کابینت های افرا مطابقت دارند، چندین نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید. آنها عبارتند از:

1. ته رنگ چوب افرا خود را بررسی کنید

پالت رنگ کلی چوب افرا از رنگ های پررنگ و مایل به قرمز یا قهوه ای مایل به آبی شروع می شود تا رنگ های زرد روشن تر یا نارنجی کم رنگ. هنگامی که ته رنگ چوب را یاد می گیرید، می تو،د بهترین رنگ بندی را انتخاب کنید که با چوب افرا بهترین کار را دارد. علاوه بر این، هنگام انتخاب رنگ پایه، رنگ غالب در توکار، تزئینات و وسایل چوبی را در نظر داشته باشید.

2. شخصیت و سبک شما

برای طراحان داخلی، طرح‌های رنگی روش‌های ظریفی برای بیان استایل شما هستند و بنابراین باید طرح‌های رنگی خود را با کابینت‌های افرا هماهنگ کنید که سبک شما را بهتر می‌سازند. اطمینان حاصل کنید که با یک کنتراست خوب مانند جفت ، کابینت های افرا با چیزی تیره شروع کرده اید.

با این حال، اگر دیوارهای رنگ روشن را ترجیح می دهید، کمی رنگ به فرش، لوازم جانبی و مبلمان خود اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که همه رنگ ها، به خصوص رنگ های قوی تر، تیز هستند و همچنین خطوط صافی خواهید داشت. قابل توجه است، اگر شما سبک ساده تر را ترجیح می دهند، باید با رنگ ها و سایه های خنثی کار کنید.

3. کنتراست

کنتراست از جمله موارد مهمی است که در طراحی داخلی باید در نظر گرفته شود و به فضا حیات، حرکت، عمق و درام فوق العاده می بخشد. برای ایجاد کنتراست، می تو،د ،اصر روشن و تیره را ،یب کنید یا از منحنی های تیز و گرد استفاده کنید.

استفاده از ،یب رنگ های روشن و تیره یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد کنتراست به فضای شماست. به ،وان مثال، کابینت های افرای عسلی رنگ روشن دارند، بنابراین انتخاب گر،ت تیره تر به جداسازی اتاق شما کمک می کند.

فضاهایی که کنتراست کمتری دارند معمولاً مدرن هستند مانند مینیمالیسم یا اسکاندیناوی در حالی که مناطقی با کنتراست بیشتر به صورت بوهمی یا التقاطی به نظر می رسند.

4. الگو

وقتی صحبت از چوب و گر،ت می شود، الگوی آن ضروری است. دانه و رگبرگ اصطلاحاتی هستند که به ترتیب برای توصیف ال،ای طبیعی موجود در گر،ت و چوب استفاده می‌شوند.

هر نوع چوب دارای بافتی متمایز است. اگرچه طبقه بندی دانه های افرا یکی از سخت ترین دانه ها است، اما اغلب به صورت صاف و ظریف در نظر گرفته می شود. چوب اغلب دارای گره است، اگرچه دانه آن پیچیدگی خاصی ندارد.

نتیجه گیری در مورد رنگ هایی که با چوب افرا هماهنگ هستند

میزهای کوارتز با کابینت های سبک افرا می آیند

اعتبار تصویر: thespruce.com

هنگام انتخاب رنگ های دیواری که مکمل چوب افرا هستند، هیچ راه حلی برای همه وجود ندارد. همه چیز به سبک فضای شما، وسایل آشپزخانه، حالتی که می خواهید ایجاد کنید و مهمتر از همه، ترجیحات شما بستگی دارد. با این وجود، هنگام انتخاب رنگ برای کابینت های افرا، به یاد داشته باشید که آنها یک انتخاب شخصی هستند.

اعتبار تصویر ویژه: pinterest.com


منبع: https://www.archute.com/colors-that-go-with-maple-wood/