دسته‌ها
اخبار

سایبان متحرک انواع سایبان متحرک و برقی گروه فنی و مهندسی آرادیس

این موضوع به خاطر استفاده از بازو یا مفاصلی است که جهت باز و بسته شدن سایبان مورد استفاده قرار می گیرند. مجهز بودن سایبان های متحرک به موتور از دیگر عواملی است که می تواند منجر به افزایش قیمت این سایبان ها شود. البته با توجه به مزیت هایی که این سایبان ها دارند، قیمت آنها نیز معقولانه می باشد. ایران سایه بان از سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را در زمینه طراحی ، تولید و نصب انواع سایبان مغازه آغاز نمود و روز به روز دامنه خدمات و محصولات خود را گسترش داد.

  • برای مثال شما حتی می توانید در یک بالکن نیز از سایبان تاشو استفاده کنید.
  • استفاده از مطالب وب سایت سایبان برقی به هر نحوی ، بدون اجازه کتبی ممنوع می باشد.
  • نمونه ای از بهترین نمونه های سایبان برقی اجرا شده توسط سایبان برقی سایه باتیس به همراه مراحل آماده سازی و نصب سایبان برقی در ادامه قابل مشاهده است.
  • تولید سقف متحرک و سایبان برقی کنوپی در تهران , مجموعه کنوپی با تکیه بر تجربه 5 ساله تولـید و عرضـه سیستم های سقف متحرک پارچه ای ، آلومینیومی و شیشه ای ، سایبان برقی در خدمت شما عزیزان است.

سایه باتیس به عنوان متخصص سیستم های سقف متحرک همیشه بهترین راه حل را پیدا می کند. کسانی که استخر دارند به دنبال زیادکردن امکانات استخر خود هستند تا هم استخر مدرن تری داشته باشند و هم از امکانات جدید بهره مند شوند. به طور مثال زمانی که باران می بارد و یا برف و قصد دارید از استخرهای روباز استفاده کنید، می توانید سقف متحرک استخر را روی استخر خود نصب کرده و در فصل سرد زمستان که امکان بارش برف و باران و باد همراه با گرد و خاک وجود دارد نیز به استخر بروید.

بهینه سازی مصرف انرژی با نصب سایبان متحرک

سایبان متحرک خودرو با فضای کارآمد ، سازگار با محیط زیست ، مقرون به صرفه ، ایمن و مطمئن ، تعمیر و نگهداری آسان بهترین انتخاب می باشد. شما عزیزان می توانید با به کارگیری انواع سایبان های متحرک در فضای ساختمان های خود، در تمامی فصول سال از فضای بیرونی ساختمان ها استفاده کنید. انواع سایبان های متحرک به صورت دستی و یا برقی بر اساس نوع نیاز مشتریان استفاده می شوند.

نرده کابلی چیست؟ آشنایی با ویژگی نرده سیم بکسلی و نحوه اجرای آن

سایبان متحرک حیاط وجودشان در حیاط منزل بخصوص در فصول گرم سال یک مزیت بزرگ محسوب می شود. از این پارکینگ منحصر بفرد می توان بعنوان آلاچیق و سایبان در روزهای گرم تابستان و بهار نیز به استفاده کرد. حتما برایتان پیش آمده زمانی که قصد داشتید سوار ماشین خود بشوید اما به محض نشستن روی صندلی احساس می کردید در قعر جهنم حضور دارید!

تمامی حقوق این سایت بر عهده شرکت تیوان باروس آراد ( سهامی خاص) می باشد. هوا خوب است و آفتاب آزار دهنده نیست میخواهیم آسمان را ببینیم و از آن لذت ببریم. ریموت را میزنیم و با فشار دادن یک دکمه سقف باز می شود و دید به آسمان را داریم. موارد ترکیدن لاستیک بیشتر در هوای گرم تابستان نسبت به زمستان گزارش می شود.

خرید سایه بان کشویی

با استفاده از محصولات متنوع این کارگاه متوجه طراحی متمایز، نصب عالی آن خواهیدشد. اما این تنها دلیل استفاده از سایبان متحرک نیست زیرا این وسیله میتواند از سایر هزینه های شما به میزان زیادی کم کند. شما دیگر مجبور نیستید هزینه زیادی را بابت مصرف انرژی برق ، آب و گاز بپردازید. با وجود پوشش خوب سایبان میتوانید خنکی بیشتری را تجربه کنید و دما تا میزان 20 درجه سانتیگراد زیر سایبان خنک تر خواهد بود. علاوه بر این هدر رفت گرما در زمستان هم کمتر است و شما به میزان قابل توجهی کاهش در هزینه های برق را خواهید دید.