دسته‌ها
اخبار

سایبان متحرک انواع سایبان متحرک کاربرد سایبان متحرک قیمت سایبان متحرک

این باز و بسته شدن می تواند با استفاده از موتور و یا به صورت دستی انجام شود. برای نصب سایبان نیز به دیواره ی سازه و ساختمان متصل می شود و به عنوان سایبان استفاده می شود. شرکت تولیدی پوشش ساز به ارائه انواع نورگیر سقفی، نورگیر حبابی، بارانگیر، سایبان و… می پردازد که می توانید برای کسب اطلاع بیشتر و خرید انواع نورگیر با مشاوران و کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید. کیفیت بالای تجهیزات و متعلقات این سایبان ها باعث شده مصرف کنندگان رضایت بسیار بالایی از این محصول داشته باشند. متحرک بودن این سایبان ها می تواند در مدرن و به روز بودن این سایه بان ها تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

  • از برخی از سایبان های قابل حمل می توان برای رویدادهای ورزشی و یا در پیک نیک ها استفاده کرد، با این کار می توان از افراد در برابر تابش اشعه ماورای بنفش محافظت کرد.
  • شما عزیزان می توانید با به کارگیری انواع سایبان های متحرک در فضای ساختمان های خود، در تمامی فصول سال از فضای بیرونی ساختمان ها استفاده کنید.
  • بخشی از سود سالانه شرکت تیوان برای امور خیریه در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که بدانید قیمت سایبان به مواردی مانند جنس یراق آلات، سایز و ابعاد سایبان و تمامی موارد استفاده شده برای ساخت سایبان متحرک بستگی خواهد داشت. در نسل جدید سایبان‌های متحرک، موتورهای هوشمند قرار داده شده که با توجه به زاویه و شدت تابش نور یا بارش باران، میزان گسترده شدن سایبان را تنظیم می‌کنند. بسیاری از سایبان‌های تاشوی مدرن به ریموت کنترل مجهز هستند تا به راحتی از دور بتوان آنها را تحت کنترل داشت. بعد از اینکه تکنولوژی توانست راه خود را در زندگی روزمره ما باز کند، سایبان های متحرک برقی نیز تولید شدند.

کلیپ شرکت ایران سایه بان

فاصله ی این سقف ها تا زمین زیاد است بنابراین نه تنها مشکلی برای نصب لامپ ها و چراغ پیش نمی آید بلکه استفاده از این لامپ ها (LED,…) به زیبایی این سقف ها می افزاید. نکته قابل توجه برای جلوگیری از اتفاق افتادن هرگونه حادثه ای هنگام سیم کشی این است که به هیچ وجه نباید نسبت به نکات ایمنی بی توجه بود. در طراحی این سایبان و سقف های متحرک از متریال های مستحکم و به روز استفاده شده است تا شما هم زمان با زیبایی، استحکام و کارایی را هر روز از سایبان و سقف متحرک خود انتظار داشته باشید. سایبان مغازه از عوامل موثر در دکوراسیون خارجی مغازه به شمار میرود.نقش زیادی در خنکی هوای مغازه داشته به همین دلیل از فساد مواد در آنجا جلوگیری میکند.

انواع سایبان

این نوع سایبان ها ساختار متفاوتی با نوع دستی دارند و نیروی محرکه لازم را از یک موتور الکتریکی دریافت می کنند. ، هزینه تعمیر و نگه داری هم بابت این نوع سایبان پارکینگ پرداخت خواهید کرد در نتیجه شما با نصب سایبان پارکینگ ثابت دیگرنیازی به پرداخت هزینه های تعمیر و نگهداری ندارید . سقف متحرک حیاط را به دو صورت می توان ساخت یکی سقف متحرک حیاط ریلی و دیگری سقف متحرک حیاط موازی. اگر سقف متحرک حیاط به صورت ریلی باشد، می تواند با استفاده از ریل ها به راحتی باز و بسته شود. سایبان جمع شونده شما اجازه می دهد تا نور خورشید در زمستان به پنجره ها ریخته شود.

سقف متحرک پارکینگ

شاید شما تصمیم به نصب سقف متحرک مغازه گرفته اید ولی سوالاتی درباره لازم داشتن اخذ مجوز از شهرداری در ذهنتان بوجود آمده باشد. خبر خوشحال کننده این است که این سقف ها جز مصالح سبک ساختمانی می باشند و نیازی به اخذ مجوز نمی باشد. مجموعه سایبان کانوپی در زمینه عرضه انواع سایبان ها، با قیمت اقتصادی فعالیت دارد. کادر متخصص این مجموعه همواره در تلاش هستند تا بتوانند با ارائه خدمات برای مشتریان عزیز خود، رضایت آن ها را جلب کنند.