دسته‌ها
اخبار

سایبان متحرک انواع سایه بان متحرک چادر متحرک برقی و دستی

از این جهت شما می توانید با خیال آسوده به این مجموعه مراجعه کنید و سایبان مورد نیاز خود را در طرح و ابعاد متفاوت سفارش دهید. از دیگر ویژگی های این نوع سایبان می توان زیبا شدن هرچه بیشتر فضای خارجی به کمک پارچه هایی از جنس PVC و سازه های آلومینیومی را نام برد. معمولا با بکارگیری نورپردازی با لامپ های LED می توان فضای داخلی این سازه ها را زیباتر و جذاب تر کرد. افرادی که از فضای زیر سقف پارچه ای متحرک استفاده می کنند می توانند ارتباط نزدیکی با فضای خارج از آن برقرار کنند.

  • اگر شما هم مدل بخصوصی از سایبان تاشو را دیده‌اید در بخش دیدگاه‌ها بنویسید.
  • یکی از بهترین شرکت های سازنده سایه بان کشویی در کشور به شمار می رود.
  • در شرایط محیطی که گرد و خاک در هوا زیاد است نیاز به تعداد دفعات تمیز کردن بیشتری است زیرا وجود طولانی مدت آلودگی و گرد و غبار باعث پارگی و یا پوسیدگی پارچه سایبان می شود.
  • به عنوان مثال اگر در جایی از فضای باز منزل خود مثل حیاط، بالکن یا پاسیو را خالی و بلا استفاده دارید، می توانید با نصب این سایبان ها آنجا را به مکانی لذت بخش و دلنشین جهت استراحت تبدیل کنید.

هر کدام از این موتور ها قابلیت های مختص به خود را دارند که بسته به سلیقه و جایگاه قرار گیری انتخاب و نصب می شوند. ما در ادامه به توضیح ویژگی های آن ها به طور جداگانه پرداخته ایم که با هم می خوانیم. سایبان متحرک یا جمع شو به هر دلیلی که خریداری شوند میتوانند به ارزش ملک و مغازه شما اضافه کنند.

چرا باید سایه باتیس را انتخاب کنید ؟

در ساخت برخی از سایبان های متحرک سنسور تشخیص وزش باد و اندازه گیری میزان شدت نور خورشید به کار رفته است. پس از تشخیص تغییرات محیط توسط سنسور، دستور بسته شدن سایبان به واحد پردازنده فرستاده می شود. برخی از سایبان های متحرک قابل حمل هستند و می توان از آن ها به عنوان سایبان پارکینگ ها نیز استفاده کرد. این دسته از محصولات بسیار سبک هستند و هچنین ظاهری بسیار شیک و ظریف نیز دارند. از برخی از سایبان های قابل حمل می توان برای رویدادهای ورزشی و یا در پیک نیک ها استفاده کرد، با این کار می توان از افراد در برابر تابش اشعه ماورای بنفش محافظت کرد.

انتخاب پارچه سایبان فضای باز

این اثر بیشتر زمانی خطرناک است که ماشین برای مدت طولانی تری در معرض آفتاب گرم سوزان تابستان قرار گیرد. هنگامی که درب اتومبیل خود را باز می کنید تا وارد شوید به دلیل هوای گرم خارج شده احساس می کنید که در معرض آفتاب سوزان هستید. این سایبان ها بر خلاف سایه بان های ثابت، مقاومت بیشتری در برابر وزش بادهای شدید دارند.

سایبان ها و پارکینگ های متحرک یک گزینه ایده آل برای مصون نگهداشتن خودردوی شما از گزند آفتاب مضر تابستان خواهد بود. البته در فصل زمستان نیز این پارکینگ ها به سالم ماندن بدنه و شاسی ماشین نیز کمک می کنند و از آن در برابر یخزدگی مراقبت می کنند. مدل های منحصر بفردی که در این مطلب خواهید دید، شاید بهترین نمونه طراحی شده در زمینه گاراژهای متحرک باشند.