دسته‌ها
اخبار

سایبان متحرک سایه بان متحرک برقی چادر متحرک دستی

بدین ترتیب کلیه عابرین رهگذر امکان دیدن تبلیغات مدنظر شما را بر روی سایبان متحرک خواهند دشت. بناهای تاریخی بسیاری در زمان روم باستان یافت شده‌اند که با استفاده از تیرهای چوبی و ترکه‌های عمودی و طناب، ازسایبان متحرک بهره برده اند. با استفاده ازسایبان متحرک می توانیم هم از نور روز استفاده نماییم و هم از باد و باران مصون بمانیم. سایبان چتری دارای طرحی زیبا و دارای کناره هایی است که در هنگام استراحت در بالکن خود، مانع از دیده شدن می شود.

  • پس موتور است که سایبان برقی را باز و بسته کرده و قابلیت های جدیدی به آن اضافه می کند.
  • اما در طول چند سال گذشته، سایبان ها ترکیبی کامل از عملکرد، خلاقیت و نوآوری را ارائه داده اند.
  • سقفی متحرک که می‌توان آن را در مواقع ضروری باز یا بسته کرد، سایبان متحرک گفته می‌شود.
  • پس از مدت زمان مورد یاز در طول روز، می توان آن را به راحتی جمع کرد به همین دلیل گاه ممکن است از عنوان سایبان متحرک دستی نیز برای آن استفاده شود.

سایبان متحرک حیاط وجودشان در حیاط منزل بخصوص در فصول گرم سال یک مزیت بزرگ محسوب می شود. از این پارکینگ منحصر بفرد می توان بعنوان آلاچیق و سایبان در روزهای گرم تابستان و بهار نیز به استفاده کرد. حتما برایتان پیش آمده زمانی که قصد داشتید سوار ماشین خود بشوید اما به محض نشستن روی صندلی احساس می کردید در قعر جهنم حضور دارید!

انواع سایبان

امروزه، به طور عمده دو نوع سایبان وجود دارد که می تواند برای اهداف پارکینگ ماشین استفاده شود. این سایبان ها، سایبان متحرک خودرو و سایبان ثابت خودرو است که هر دو رضایت مطلوب کاربر را برای افرادی که از آن ها استفاده می کنند تضمین می کند. همان طور که از نامش پیداست، نوعی سایبان به شکل اتوماتیک و متحرک است.

تماس با کارشناس فنی

بام تک در سـال 2010 فعـالیت خود را با واردات و مـونتاژ سقف جمع شونده و شیشه گیوتینی آغاز نمود. سایبان متحرک حیاط در واقع نوعی از نورگیر سقفی می باشد که در موارد متفاوتی مثل حیات خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد و می توان برای باز و بسته کردن آن به صورت دستی و یا موتوری اقدام کرد. لطفا هنگام ثبت سفارش به آرم و “آدرس سایتهای ایران سایبان “توجه نمائید. سایبان های متحرک بدون هیچ گونه محدودیتی از نظر ابعاد و جنس روکش قابل تولید می باشند. بدین ترتیب هیچ فرقی نمی کند که از سایه بان در چه مکانی می خواهید استفاده کنید.

نصب سایبان متحرک و کاهش مصرف انرژی

این سقف ها با استفاده از مواد مرغوب ساخته می شوند و بنابراین از کیفیت خوبی برخوردار هستند. در سایبان چتری اصفهان طیف گسترده ای از سقف متحرک پارکینگ در دسترس شما است. این سقف ها ضد آب هستند و مانع خیس شدن ماشین شما هنگام باران و برف میشوند و خود این سقف ها نیز ضد زنگ هستند و محافظی بسیار عالی برای جلوگیری از آفتاب سوختگی ماشین شما و افزایش طول عمر آن میشوند. با استفاده از نیروی دست و تجهیزات مکانیکی باز و بسته می شود و بیشتر برای بالای درب مغازه ها کاربرد دارد . شما عزیزان می توانید با توجه به نوع پروژه خود، سایبان ها را به صورت ثابت و یا برقی سفارش دهید.

این نوع سایبان هم از انواع سایبان متحرک در دو نوع برقی و دستی وجود دارند. که با انتخاب هر نوع از آن ها شیکی و زیایی جدیدی را به ساختمان خود می دهید. با داشتن سایبان های متحرک خودرو علاوه ایجاد حفاظت برای وسیله نقلیه، در هر مکانی برای شما فضای جداگانه ای ایجاد می کند.

قبل از خرید این دسته از محصولات حتما به مکانی که قرار است از آن ها استفاده کنید، دقت کنید. برخی از سایبان ها مناسب برای استفاده در برابر نور خورشید هستند، با توجه به جنس و نوع متریال به کار رفته در آن ها نوع کاربری سایبان ها نیز تغییر می کند. اگر قصد خرید سایبان های متحرک را دارید می توانید با مراجعه به فروشگاه تخصصی کانوپی، سایبان مورد نظر خود را در طرح های متنوع و با مناسب ترین قیمت تهیه کنید. سایبان متحرک برقی نوع دیگری از سایبان های موجود است که توسط تیم سایه سازان طراحی و ساخته می شود. براساس گفته های سازنده، پنل های شیشه ای این پارکینگ، ضد اشعه ماوراء بنفش بوده و اجازه عبور این اشعه به داخل را نمی دهد.

بنابراین ، برای جلوگیری از چنین هزینه هایی، می توانید یک سایبان خوب اتومبیل برای خود تهیه کنید. این امر می تواند از ماشین شما محافظت لازم را ارائه دهد که لیاقت آن را دارید. یکی از فاکتورها برای انتخاب سایبان برای مشتریان، قیمت سایبان می باشد.