دسته‌ها
اخبار

سقف کناف پذیرایی با بهترین قیمت اجرای سقف کاذب برای پذیرایی کیان دکور | panelgachikanaf

سقف کناف پذیرایی با بهترین قیمت اجرای سقف کاذب برای پذیرایی کیان دکور | panelgachikanaf

مزیت بسیار بزرگ نورپردازی این است که برای انواع دکوراسیون به سبک های مختلف، راهکارهای متنوعی دارد و به آسانی و با هزینه اندک میتوان مدل های متنوعی برای تزیین سقف پذیرایی و نشیمن پیاده سازی کرد. اهمیت نورپردازی دکوراتیو در سقف خانه هایی با معماری متفاوت همانند خانه های دوبلکس را لازم است بیشتر در نظر داشته باشید. رابیس هم مانند کناف، یکی از مصالح ساختمانی مناسب برای طراحی‌های سقف panelgachikanaf.com و دیوار است.

  • سقف کناف نسبت به سایر سقف های تزیینی و دکوری از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است.
  • ۶- کناف پوشش بسیار خوبی برای عبور تاسیسات ساختمانی است .
  • در فضاهای بزرگ و عمومی مثل سالن‌های سمینار و کنسرت و بعضی از خانه‌ها، به دلیل ساده‌تر شدن کار، معمولا تاسیسات ساختمان را روی کار نصب می‌کنند و این زیبایی ساختمان را می‌گیرد.
  • برای طرح کناف سقف آشپزخانه متناسب با نوع دکوراسیون آشپزخانه باید از اصول خاصی پیروی کرد که سبک آن با یکدیگر متفاوت است.
  • در این مواقع استفاده از مصالحی که هزینه کمتری دارد در اولویت قرار می‌گیرد و کناف قطعا یکی از انتخاب‌های شما خواهد بود.

از دیگر اجزای تشکیل دهنده سقف کناف می توان به چسب جداکننده، نوارهای درزگیر و همچنین ماستیک اشاره کرد. از اصلی ترین پارامترهایی که شما می توانید در این نوع سقف ها مشاهده کنید، قطعاتی است که تشکیل دهنده کناف می باشند. انواع کناف را براساس فاکتورهای متفاوتی دسته‌بندی می‌کنند. دسته‌بندی اول بر اساس ثابت و متحرک بودن کناف است که هر کدام از این 2 نوع کاربرد متفاوتی دارند.

آخرین مطالب

سقف کاذب گچی، ورقهایی با روکش گچ هستند که در بعضی موارد با روکش پی وی سی و آلومینیوم و … مقاومت این تخته های گچی را بالاتر می روند. این نوع سقف کاذب بدلیل اینکه نخستین بار توسط شرکت کناف در آلمان تولید شده سقف کناف نام گرفته است. زمان اجرای کناف برای سقف یک فضای ۱۰۰ متری حدود ۴ روز کاری میباشد که در مقایسه با رابیتس از سرعت بسیار بالاتری برخوردار است. برای بازسازی ساختمان های قدیمی معمولا جزو‌جدایی ناپذیر بازسازی سقف کاذب و نور پردازی است که با استفاده از سیستم کناف میتوان به راحتی تغییرات اساسی در سقف ایجاد کرد.

طراحی سقف آشپزخانه با کمک ایده های جالب

بنابراین با استفاده هوشمندانه و خلاقانه از چند لامپ در سقف اتاق پذیرایی، آن را به یک شاهکار تبدیل کنید. همچنین رنگ آمیزی سقف اتاق پذیرایی با رنگ بژ به خوبی با دیوارهای پاستلی رنگ ست می‌شود. بنابراین، استفاده از چنین سایه‌هایی در سقف رنگی کاذب برای اتاق پذیرایی به زیبایی خانه شما می‌افزاید. به دلیل انعطاف‌پذیر بودن این نوع از سقف، امکان ایجاد طرح‌های هندسی مختلف فراهم خواهد شد. می‌توان اشکال ساخته شده توسط این سقف را با نورپردازی‌های زیبا ترکیب کرد تا جلوه‌گر هنر و معماری در سقف‌های کاذب باشند.

ضخامت و ماهیت برخی از این پانل ها متفاوت است و برای مکان و محیط مناسب خود تهیه می‌شوند. کارخانه و شرکت های زیادی هستند که با عناوین مختلف اقدام به فروش سازه و پانل و پیچ و… می‌کنند. برخی از آنها انقدر بی کیفیت هستند که با یک ضربه خیلی نرم می‌شکنند و اصلاً کیفیت ندارند. این پوشش زیبایی سقف را بیشتر کرده و می توان تاسیسات و سیم کشی ساختمان را به وسیله آن پوشش داد. سقف کاذب نوعی سقف ثانویه برای ساختمان است و جای نصب آن در پایین سقف اصلی است که به دیوارها و سقف اصلی متصل می شود.