دسته‌ها
اخبار

شما می خواهید بدانید که چه چیزهایی برای امسال باید داشته باشید! الهام بخش مد پیدا کنید!


اگر یک ا،سوری وجود دارد که نمی تو،م بدون آن کار کنیم، آن کیف دستی ماست و هر هفته یک کیف جدید می ،یم. آیا فقط من هستم یا به نظر می رسد که هرگز کیف های کافی در کمد ما وجود ندارد؟ در انتظار زمستان، ما بسیار هیجان زده می شویم که ا،سوری جدید چه چیزی باید باشد. اما در سال 2023 روی کدام ترند کیف دستی سرمایه گذاری کنید؟ آیا رویای یک مدل شیک جدید را دارید، اما می خواهید مطمئن باشید که شما را از دست نمی دهد؟ بیرون آمدن از نمایش های مد، دختران مرسوم، مد روز، لحن را تعیین می کنند. نگاهی به چیزهای جدید مشاهده شده در نمایش های هفته مد. پاریس، لندن، میلان و نیویورک سورپرایزهای بزرگی را امسال برای شما آماده کرده اند! ترندهای کیف 2023 چیست؟ بیایید دریابیم!

ترندهای کیف 2023: چه چیزهایی باید برای امسال داشته باشید؟

ترندهای کیف های دستی 2023 چگونه به آنها مدل دهید و آنها را الهام بخش مد کنید

تبلیغات

کیف دستی مد روز هرگز به ،وان یک ا،سوری مد معمولی در نظر گرفته نشده است. با آن، بخش خوبی از زمان خود را صرف می کنید. به همین دلیل است که انتخاب بین کیف پول خود و یک مدل خوب کیف مد روز، دور از ذهن است. به هر حال، برای امسال به یک کیف ،ید شیک جدید، یک کیف دستی یا چیزی که بتو،د هر روز بپوشید و با لباس هایتان هماهنگ کنید، نیاز دارید! و برای بزرگترین خوشبختی شما، در سال 2023، انتخاب های خوب زیادی وجود دارد. پس از سال 2022 خوش بینانه، روند کیف های 2023 با آشکار ساختن مدل هایی که به همان اندازه زیبایی شناسانه و کاربردی هستند، به اصول اولیه باز می گردند. در اینجا یک مرور کوچک از کیف های ستاره ای این فصل است که می تو،د در آنها سرمایه گذاری کنید.

کیف کمربند

کیف کمربند هفته مد گوچی چگونه به آن مدل دهید ترندهای لباس 2023 الهام گرفته شده است

تبلیغات

اگر بیشتر اوقات مشغول هستید، در تمام طول روز کارهایتان را انجام می دهید و می خواهید چیزی راحت و در عین حال بسیار شیک داشته باشید، روی یک کیف کمربند زیبا سرمایه گذاری کنید. به این ترتیب شما مجبور نخواهید بود چیزی را در دستان خود حمل کنید و در حین حرکت احساس راحتی خواهید کرد. پیش از این، من واقعاً این روند را درک نمی کردم، اما طراحان دوباره از خود پیشی گرفتند و نشان دادند که این کیف ها در صورت جفت شدن صحیح نیز می توانند عالی به نظر برسند! خوبی این است که با آنها دست شما آزاد است، و آنها کاربردی هستند. شما وسایل ضروری را در آنها جمع آوری می کنید، آنها خیلی بزرگ نیستند، در آنها زیبا به نظر می رسید، آنها برای نمایش ها و همچنین برای رویدادها عالی هستند. و علاوه بر این، آنها غیر متعارف هستند، همیشه مورد توجه قرار می گیرند.

کیف های XXL

ایده‌های لباس الهام‌گرفته از مد 2023 مدل کیف مدل ،l hailey bieber

اگر هایلی بیبر آن را بپوشد، پس همه ما در نهایت آن را بپوشیم درست است؟ کیف های بزرگ امسال مد هستند. هرچه کیف بزرگتر و حجیم تر باشد بهتر است. جنبه مثبت آن این است که چنین کیف هایی همه چیز مورد نیاز شما را در خود جای می دهند – آرایش، کلید، کیف پول، تلفن، روسری، دستکش، عینک، حتی کتاب، پوشه، آب، تنقلات، لپ تاپ. حتی برخی از آنها برای سفرهای یک روزه استفاده می کنند. کیف های دستی بزرگ شیک هستند، با آنها همیشه برجسته می شوید، برای خانم های جسور، با اعتماد به نفس و پرمشغله هستند.

ترندهای کیف 2023: کیف پولکی

ترندهای کیف پولک دوزی فندی 2023 سارا جسیکا پارکر جنس و شهر

سال 2022 با پر زرق و برق، پولک و سنگ روی لباس ها و ا،سوری ها به پایان رسید. خوب، این در سال گذشته نخواهد ماند، اما ما آن را در سال 2023 خواهیم دید. و خوبی این است که ما مجبور نیستیم این نوع لوازم جانبی را فقط در تعطیلات بپوشیم. کیف پولکی تبدیل به یک موفقیت مطلق خواهد شد. شما می تو،د با ،ید چنین کیفی به لباس و زندگی روزمره خود تنوع ببخشید و امسال به یک نماد مد تبدیل شوید!

کیسه های میکرو

ترندهای کیف میکرو 2023 مینی نحوه پوشیدن آن با الهام از لباس

مطمئناً هر چیز کوچکی زیباست. اما همه چیزهایی که از نظر کالاهای چرمی کوچک، میکرو، نانو و XXS هستند، در پاییز-زمستان امسال مد خواهند بود. کیف دستی مینی که قبلاً در سال گذشته روی آن دختران دیده شده بود، به حرکت خود ادامه می دهد. جدید این فصل؟ انباشته می شود تا به اندازه شیک پوشان یا حتی یقه آنها شیک کند. یکی از مدل های مورد علاقه ما جیجی حدید در واقع این نوع کیف های میکرو را جمع آوری می کند و دوست دارد آنها را روی فرش قرمز بپوشد.

ترندهای کیف 2023 چیست؟ کیسه ما،ی را امتحان کنید!

کیسه های کیسه ای ما،ی ترندهای ف،ی نقره ای 2023 نحوه پوشیدن آن الهام بخش مد لباس

دیگر فقط مختص عصرهای دخترانه نیست، کلاچ ما،ی به طرز فوق‌العاده‌ای جایگزین کیف دستی می‌شود تا زیر بغل شما جمع شود. همچنین می تو،د آن را در دست یا نزدیک به سینه خود حمل کنید. این ا،سوری حتی وقتی با یک تی شرت سفید و یک شلوار جین اسپلیت ،یب می شود، ظاهری شیک را تضمین می کند. اگر آن را به رنگ نقره ای متالیک بپوشید، قطعاً متمایز خواهید شد. متالیک در میان ا،سوری ها و همچنین کفش ها بسیار محبوب خواهد بود. سفت و انعطاف پذیر، تضمین ظاهری شیک و غیررسمی است. این در سایه های پررنگ انتخاب شده است و می تواند تنها رنگ در لباس شما باشد.

سایر ترندهای کیف 2023

ترندهای کیف های ، مصنوعی 2023 نحوه پوشیدن آن ایده های لباس

کریستال های چکه ای همه جا

کیف کریستالی چکه ای نحوه پوشیدن آن لباس جین وانگ رنگ مشکی

کیف بلند

ایده های هفته مد کیف کیف بلند دیور 2023 چگونه آن را بپوشیم

کیسه های پوسته سخت

مد کیف های دستی سخت 2023 ایده های لباس روند رنگ ها

کیف های جیبی سودمند

ترندهای هفته مد کیف دستی وانگ Utilit، Pockets 2023 مرسوم ترین رنگ سبز اسیدی


منبع: https://deavita.net/bag-trends-2023-must-haves-handbag-tote-purse-outfit-fa،on-257142.html