دسته‌ها
اخبار

شورای ساندرلند متعهد شد پس از فروپاشی پیمانکار، مسکن Proctor & Matthews را تکمیل کند


کار ساخت و ساز در ماه گذشته در پروژه 132 خانه Vaux Housing آغاز شد – اولین سه ماهه از چهار سه ماهه که به ،وان بخشی از توسعه وسیع 33 هکتاری ریورساید ساندرلند با حمایت شورا تحویل داده شد و در نهایت 1000 خانه را تحویل خواهد داد. قاب های فولادی و چوبی برای اولین ساختمان های آپارتم، قبلاً نصب شده بود.

اما آینده این طرح پس از ورود شرکت ساخت و ساز Tyneside Tolent در هاله ای از ابهام قرار گرفت مدیریت. این پیمانکار سایت های خود را در روز جمعه (10 فوریه) تعطیل کرد و 313 کارمند را بیکار کرد.

مدیر Interpath Advisory، گفت 91 کارمند Tolent برای کمک به “کاوش در هر گونه امکان فروش مشاغل و دارایی های آنها” حفظ شده اند.

سایت Vaux در لبه مرکز شهر در کنار River Wear قبلاً توسط یک کارخانه آبجوسازی اشغال شده بود و در طول سال‌ها مورد پیشنهادهای توسعه متعددی قرار گرفته است. تولنت در ژوئن سال گذشته به این طرح منصوب شد.

سخنگوی شورا در مورد آینده طرح Proctor & Matthews و MawsonKerr گفت: “ما در حال گفتگو با [Tolent’s] مدیران و متعهد به ادامه برنامه های جاه طلبانه ما برای سایت Vaux Housing در آینده است.

سایت ساخت و ساز Vaux Housing در ژانویه 2023

تیمی که پشت یک طرح دیگر ساخته شده توسط Tolent – توسعه 85.5 میلیون پوندی Milburngate در دورهام، طراحی شده توسط FaulknerBrowns – گفت که از بین رفتن پیمانکار “بر پروژه تاثیری نخواهد داشت” در پایان فاز اول آن.

سخنگوی FaulknerBrowns گفت: “ما از شنیدن اخبار در مورد Tolent متأسف شدیم، ،ی که در طول سال ها با بسیاری از پروژه های بزرگ در شمال شرق، از جمله فاز یک توسعه Milburngate ما در دورهام، درگیر بوده است.

“خوشبختانه، پروژه بسیار نزدیک به اتمام است و توسعه دهندگان مراحل نهایی را با تعامل مستقیم با پیمانکاران فرعی و کارکنان مربوطه Tolent برای پایان کار ساخت و ساز ادامه خواهند داد.”

اما Interpath گفته است که طرح کنار رودخانه تا حدودی مسئول ش،ت شرکت بوده است و آن را به ،وان یک توسعه “به طور قابل توجهی زیان ده” توصیف کرده است که “تأثیر عمیقی” بر سرمایه در گردش آن داشته است.

Milburngate توسط FaulknerBrowns Architects

Milburngate ساخته FaulknerBrowns

این سازمان افزود که Tolent که در گیتسهد مستقر بود و دفاتری در لیدز، استوکتون-آن-تی و شوتون کولیری داشت، در سال‌های اخیر با «چالش‌های مهمی» روبرو بوده است. اینها شامل افزایش هزینه های مواد خام، مشکلات زنجیره تامین، کمبود مواد و نیروی کار، و سقوط تعدادی از توسعه دهندگان، پیمانکاران و شرکای زنجیره تامین بود.

از جمله پروژه‌های دیگری که به طور بالقوه تحت تأثیر فروپاشی قرار می‌گیرند، ایستگاه جدید 3 میلیون پوندی قایق نجات RNLI در Cleet،rpes است که توسط BGA Architects طراحی شده است.

بر اساس گزارش های محلی، کارگران در آ، هفته در حال جابجایی تج،ات به خارج از محل دیده شدند.

یکی از سخنگویان RNLI گفت که این سازمان “متعهد است تا اطمینان حاصل کند که ایستگاه جدید قایق نجات در Cleet،rpes در اسرع وقت تکمیل خواهد شد” و افزود: “به یاد داشته باشید که ایستگاه قایق نجات فعلی و قایق نجات ک، D خیریه همچنان در خدمت و آماده هستند.” برای پاسخ دادن به نجات جان مردم در دریا.

داده های پروژه – ریورساید ساندرلند و، کوارتر

محل محله ریورساید ساندرلند و،
مقامات محلی شورای شهر ساندرلند
نوع پروژه بازسازی طرح اصلی. فاز 1: 91 خانه و 41 آپارتمان
مشتری شورای شهر ساندرلند و بازسازی ایگلو
معمار معماران پروکتور و متیوز و معماران ماوسون کر
معمار منظر معماران منظر کاملینز
مهندس سازه کندال
مشاور M&E کندال
نقشه بردار کمیت مشاور بازیگران
مهندسین عمران / MEP / آتش نش، / آ،تیک / حمل و نقل کندال
پایداری پروژه های مفید
طراح اصلی مشاوره هویت
مدیر پروژه مشاور بازیگران
بوم شناسی اکولوژی آرگوس
دسترسی داشته باشید همکاران پرادلاک


منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/news/sunderland-council-vows-to-complete-proctor-matthews-،using-after-contractor-collapses