دسته‌ها
اخبار

لیست قیمت کباب پز و باربیکیو 19 آذر ایمالز

لیست قیمت کباب پز و باربیکیو 19 آذر ایمالز

به طور مثال بعضی کباب پزها 4 سیخ و بعضی دیگر 14 سیخ به بالا دارند. بعضی از آنها دارای موتور می باشند که سرعت پخت را افزایش می دهند و بعضی دیگر به روش قدیمی غذا را طبخ می کنند. بعضی از کباب پز ها به عنوان سوخت از گاز شهری و بعضی دیگر از گاز مایع استفاده می کنند.بعضی از کباب پزها دارای پایه هستند که این آپشن کمک می کند که سطح زمین گرم نشود و نسوزد. ولی خب مسلما باربیکیو هایی که از داشتن این پایه بی بهره اند با گذشت زمان باعث سوختن سطحی می شوند که بر روی آن قرار گرفته اند. همانطور که بالاتر گفتیم قیمت باربیکیو به گازی یا ذغالی بودن آن بستگی دارد. به این نکته نیز توجه کنید در برخی موارد ممکن است باربیکیویی را انتخاب کنید که دوکاره باشد.

  • سهولت استفاده و سرعت آماده شدن این باربیکیوها باعث می‌شود که در کمتر از 10 دقیقه آشپزی را شروع کنید.
  • در این نوع از باربیکیوها، مواد غذایی در معرض شعله‌های مستقیم گاز قرار گرفته و بر روی یک سطح جداگانه‌ای کباب می‌شوند.
  • برای شروع فرآیند پخت، کنترل حرارت و تمیز کردن پس از آن، به تلاش بسیار بیشتری نسبت به یک گریل گازی نیاز دارد.
  • تیم ما در ویلا سازه برآنست تا با تلفیق کیفیت، زیبایی و راحتی در محصولات خویش، از پیشروهای صنف خود باشد.
  • ۶- شرکت کیمیا دیزاین از پیمانکاران ساخت باربیکیو در تهران است.
  • این ویژگی علاوه بر این که فرآیند پخت و پز را بهبود می‌دهد، می‌تواند در مزه‌ی نهایی غذا هم نقش زیادی داشته باشد.

باربیکیوها به‌صورت پیش‌ساخته نمی‌باشند، و حتماً باید در محل ساخته شوند. همین موضوع موجب می‌شود تا شما بتوانید قسمت‌های مختلفی به آن اضافه کنید. می‌توانید یک میز در کنار باربیکیویی خود بسازید، یا یک قسمت به‌عنوان شومینه به آن اضافه کنید . اما اگر شما در نظر داشته باشید تا یک باربیکیو فلزی برای خود بسازید ، این کار کمی دشوارتر می باشد . به دلیل این که شما باید ابزارهای مختلف برش و جوش کاری را در اختیار داشته باشید ، همچنین آشنایی کاملی به این موارد داشته باشید . به همین دلیل ساخت کباب پز های فلزی کمی دشوار می باشد ، اما باز هم می توان با کمی تخصص یک کباب پز فلزی ساخت .

محصولات مشابه

برای خرید باربیکیو خانگی می‌توانید به سایت باربیکیو مراجعه کنید و انواعی از بهترین آن را مشاهده کنید. بر خلاف باربیکیو زغالی، زمان آماده سازی کباب پز گازی بسیار کوتاه است و نیازی به منتظر ماندن برای گرم شدن آن نیست. همچنین دردسرهایی چون روشن کردن زغال و پخش شدن خاکستر را نیز در این مدل‌ها نخواهید داشت. این کباب پز مناسب تهیه غذاهای رژیمی هنگام تمرینات بدنسازی است.

ارتفاع باربیکیوی مورد نظر خود را با توجه به قد و البته خواسته تان لحاظ کنید. ارزان ترین مدل باربیکیو ایستاده مدل هایی هستند که سیخ گردان اتوماتیک نداشته و تعداد سیخ های کمتری دارند. چدن مخصوص پخت استیک (امکان پخت همزمان دوازده سیخ کباب ویا بیست و پنج همبرگر). سلام برای استعلام قیمت و کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید. سلام برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اطلاعات قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید. از آجر نسوز به عنوان جزء اصلی برای قسمت های داخلی باربیکیو استفاده می شود.

برای تماس با کیمیا دیزاین و اطلاع از قیمت باربیکیو بر روی لینک زیر کلیک کنید. با این حال اگر قرار نیست که از باربیکیو ذغالی یا گازی خود در فضاهای باز استفاده کنید، نیاز بهسرمایه‌گذاری روی آن نیست و می‌توانید به سمت گزینه‌های ارزان‌تری بروید. اگر برای شما قابل حمل بودن باربیکیو از اهمیت بالایی برخوردار است، می‌توانید باربیکیو سبک‌تری مثل باربیکیوهایی از جنس آلومینیوم را انتخاب کنید.

باربیکیو شرکت تولیدی و صنعتی جهان گاز مدل دو شعله

شما به راحتی در ظرف کمتر از 10 دقیقه می‌توانید پخت‌وپز را شروع کنید. کباب یا به‌طورکلی هر غذایی که بر روی ذغال آماده شود، دارای عطروطعم بهترین کباب پز بسیار متفاوتی است. این عطروطعم برای بسیاری از ذائقه‌ها مطبوع است و طرف‌داران زیادی دارد.

کباب پز متناسب با نحوهٔ استفاده از آن‌ها، در انواع مختلفی وجود دارند. مسلما وقتی تصمیم به خرید باربیکیو می گیرید موارد زیادی وجود دارد که باید به آن توجه کنید اما قیمت نهایی محصول از جمله مهمترین ها به شمار می آید. از همین رو باید به شما بگوییم که موارد زیادی در تعیین هزینه ها دخیل هستند که از جمله میتوان به ویژگی های محصول، جنس باربیکیو انتخابی شما و همچنین قابلیت های حرارتی آنها اشاره کرد.

باربیکیوی ذغالی ضمن آن که طعم دودی به غذا می بخشد، غذا را با سرعت کمتری نسبت به باربیکیوی گازی می پزد. این نوع از کباب پزها دارای قیمت پایین تری از کباب پز گازی هستند و بسیاری از آن ها به دلیل عدم کیفیت ممکن است دارای دود مضر و ناخوشایندی باشند. باربیکیو ذغالی به دلیل روشن کردن ذغال های درون آن زمان بیشتری را برای پخت می برند. باربیکیو ذغالی که شباهت بیشتری به کباب پز و یا منقل کباب دارد، گزینه‌ی دیگری است که به هنگام خرید باربیکیو می‌توانید آن را انتخاب کنید. این مدل از قدیمی‌ترین و رایجترین کباب پز ها می‌باشد که در اکثر خانه‌ها، ویلا‌ها و یا رستوران‌ها و باغ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر در آپارتمان زندگی میکنید ، انواع مختلف کباب پز ذغالی آپارتمانی در بازار موجود می باشد . کباب پز کتری از یک دریچه و شبکه پخت و پز، شبکه‌ی زغال سنگ، محفظه‌ی پایین، سیستم تهویه هوا تشکیل شده‌است. که قسمت زیرین آن که زغال در آن قرار می‌گیرد، مانند کتری می‌باشد. باربیکیوهای تولید شده در ویلا سازه با رنگ کوره ایی رنگ‌آمیزی می‌شوند.

به دلیل اینکه هوا در اطراف آن ها در گردش می باشد ، و دود به وجود آمده در باربیکیو به اطراف پخش میشود . اما اگر باربیکیو یا کباب پز شما به صورت مسقف باشد ، یا اینکه به صورت تو کار باشد و دارای سقف باشد . شما نیاز دارید تا یک تهویه مناسب برای کباب پز خود در نظر بگیرید .