دسته‌ها
اخبار

معماران چه کسی طرح‌های چوبی ۷۰۰ خانه‌ای در لویس را فاش می‌کند


پروژه 430 میلیون پوندی فونی، برای توسعه‌دهنده Human Nature که توسط Periscope برنامه‌ریزی شده است، با هدف ایجاد بزرگترین محله چوبی بریت،ا در یک سایت قهوه‌ای به وسعت 7.9 هکتار در Lewes است.

از دیگر شرکت‌های طراحی در کنار رودخانه می‌توان به Adam Richards Architects، روش‌های نوظهور Al-Ja، Pike و TDO با کارشناسان پایداری فرهنگ‌های مواد و لباس محلی اشاره کرد. رابل.

Human Nature مستقر در Lewes، که توسط مدیران سابق صلح سبز مایکل مانولسون و جاناتان اسما، تأسیس شد، همچنین با کاترین فرث آروپ، مهندسان محیط زیست آتلیه تن، مهندسان سیل و عمران Expedition و مهندسان چوب ویتبی وود همکاری می کند.

به گفته توسعه‌دهنده، این طرح به طور کامل از انرژی‌های تجدیدپذیر نیرو می‌گیرد و «نماینده یک راه جدید و احیاکننده برای ایجاد مکان، ساختن یک جامعه و ایجاد یک اقتصاد محلی مولدتر برای قرن 21 است».

پروژه مسکن در سواحل اوس از کاست های چوبی ساخته خواهد شد که با الیاف پایه زیستی عایق بندی شده و با دیگر مواد کم کربن و تغییر کاربری تزئین شده است.

مرکز مدنی محله جدید، Foundry Yards خواهد بود که در اطراف سازه‌های صنعتی مقاوم‌سازی‌شده که زم، بخشی از کارخانه آهن‌سازی فونی، بود، ساخته شده‌اند، که شامل یک غذاخوری، سالن رویداد، اتاق غذاخوری و فضای سازندگان خلاق خواهد بود.

این پیشنهادها همچنین شامل 3300 متر مربع فضای کاری، هشت میدان و باغ عمومی، 50 کرایه ماشین برقی و وسایل نقلیه باشگاه خودرو در یک مرکز جدید حرکت مش،، یک مرکز بهداشتی است. توسعه دهندگان نیز قول 15 میلیون پوند برای دفاع در برابر سیل می دهند.

اسم، در تشریح تاریخچه این طرح گفت: «این سایت که نقش مهمی در تاریخ لویس و سا، وسیع‌تر ایفا کرده است، پس از سال‌ها بی‌توجهی و چندین تلاش ناموفق توسط مالکان قبلی برای توسعه مجدد آن، از بین رفته است. این شهر – که اتفاقاً خانه من است – مانند هر مکان، سزاوار یک تخیل مجدد متفکرانه و محترمانه است که هم به ،نانش و هم به چشم‌اندازی که در آن قرار دارد توجه کند.

کاوانز، رئیس Human Nature و مدیر اجرایی سابق گروه Places for People، افزود: این طرح‌ها ثابت می‌کنند که پایداری فقط مربوط به محیط‌زیست نیست و مکان فقط مربوط به ساختمان‌ها نیست.

“نتیجه محله ای برای همه است که از طریق فضای عمومی سخاوتمندانه، با هوای پاک و انرژی پاک، شغل و آموزش برای جوانان و خانه های خوش ساخت و زیبا در هر دوره ای، سبک زندگی شادتر و سالم تری را ممکن می سازد.”

یک برنامه برنامه ریزی برای توسعه قرار است این هفته به اداره پارک ملی ساوت داونز ارائه شود و انتظار می رود در اوا، سال تصمیم گیری شود.


منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/news/w،s-w،-of-architects-reveal-plans-for-700-،me-timber-scheme-in-lewes