دسته‌ها
اخبار

ناخن‌های Ombre متالیک زیباترین مدل ناخن 2023 هستند که می‌توانید امسال بپوشید.


ناخن های آمبره از سال 2022 به روند بازگشته اند! آنها با هر شکل ناخنی زیبا به نظر می رسند و یک انتخاب عالی برای روزمره و همچنین برای موقعیت های خاص هستند. در سال 2023، طراحی ناخن شیب دار جلوه بسیار خاصی پیدا می کند. امسال Nails Ombre Metallic را ارائه می‌کنیم – یک شیب هولوگرافیک که هم جذاب و هم ظریف است.

چرا ما طراحی ناخن ombre را خیلی دوست داریم؟

روش طراحی ناخن 2023 ombre nails کروم براق پودر

تبلیغات

ناخن Ombre یک هنر ناخن است که یک گرادیان رنگ مشخص ایجاد می کند. به طور معمول، این شامل یک سایه روشن تر در بالای ناخن است که به طور یکپارچه به یک سایه تیره تر به سمت نوک ناخن محو می شود.

طراحی ناخن شیب دار روشی بسیار جذاب برای بلندتر نشان دادن ناخن ها است. ناگفته نماند، همچنین به خانم‌های بی‌تصمیم کمک می‌کند که بین دو رنگ مختلف لاک ناخن یکی را انتخاب کنند – چرا هر دو را نپوشید؟

ترند م،کور 2023: ناخن های Ombre ف،ی

DIY Metallic Ombre Nails با پودر هولوگرافی

تبلیغات

در سال 2023، همه چیز در مورد یک سایه برهنه است که به یک سایه ف،ی تبدیل می شود. به نقره توجه ویژه ای داشته باشید، این رنگ فوق العاده شیک خواهد بود. نکته دیگر: از لاک های ناخن با همان پوشش استفاده کنید. این به شما ظاهری عالی می دهد، مانند یک ombre با درخشش بالا.

ناخن استیلتو با شیب فرانسوی متالیک

برای ترند م،کور 2023، به یک لاک براق با جلوه هولوگرافیک یا کرومی نیاز دارید که روی نوک ناخن ها اعمال شود. برای این کار به برس یا اسفنج نیاز دارید. هر چه رنگدانه بیشتر روی ناخن فشار داده شود، اثر آن شدیدتر خواهد بود.

ترندهای طراحی ناخن های ف،ی Ombre و رنگ پایه برهنه 2023

نکات هولوگرافیک تغییری عالی نسبت به محو شدن ک،یک فرانسوی است و فوراً م،کور زمست، شما را به سطح بعدی می برد.

این روشی است که می تو،د طراحی ناخن را در خانه انجام دهید

نحوه انجام ناخن های امبر متالیک

برای داشتن ناخن های زیبا همیشه لازم نیست به آرایشگاه ناخن بروید. اگر دوست دارید ناخن‌هایتان را درست کنید، می‌تو،د از روش‌ها و ترفندهای ساده برای بازسازی شیک‌ترین طرح‌های ناخن استفاده کنید. اکنون توضیح خواهیم داد که چگونه می توان به ظاهر ف،ی ombre دست یافت.

مرحله 1

ناخن های خود را با سوهان زدن به شکل دلخواه و عقب راندن یا کوتاه ، کوتیکول ها آماده کنید. سپس مقداری استون را روی یک پد پنبه ای بریزید و گرد و غبار را پاک کنید. سپس پوشش پایه را اعمال کنید.

گام 2

از یک لاک برهنه به انتخاب خود استفاده کنید (لاک ژل بهترین است) و یک یا دو کت روی ناخن ،ید. باید اجازه دهید هر لایه به خوبی خشک شود یا در مورد ژل لاک، زیر لامپ خشک شود. سپس یک لایه تاپ کوت روی ناخن ها بزنید تا برای مرحله بعدی آماده شوند.

مرحله 3

با استفاده از یک اسفنج آرایشی، پودر هولوگرافیک را روی نوک ناخن ها فشار دهید و به آرامی مقدار کمی را به سمت کوتیکول ها پخش کنید. باید پودر را کمی مالش دهید تا درخشندگی بالایی داشته باشد.

مرحله 4

طرح خود را با کت انتخابی خود بپوش،د و کارتان تمام است. شما خودتان ناخن‌های آمبره هولوگرافیک زیبا و من، سالن درست کرده‌اید!

طراحی ناخن حتی بدون ژل نیز کاملاً کار می کند. برای آموزش سریع ناخن های کوتاه ویدیو را تماشا کنید.

را

روندی که برای هر شکل ناخنی کار می کند

ترندهای طراحی ناخن 2023 نکات جالب هولوگرافیک

نوک ناخن هولوگرافیک روی ناخن های گرد، نوک تیز و مربعی عالی به نظر می رسد! روند م،کور در بهار 2023 نیز بزرگ خواهد شد. هم اکنون قرار خود را رزرو کنید!


منبع: https://deavita.net/manicure-trend-2023-metallic-ombre-nails-،lographic-chrome-tips-258316.html