دسته‌ها
اخبار

پیتر باربر و معماری 00 برای پروژه‌های کلیدی بیمارستان سنت پانکراس انتخاب شدند


شرکت سهامی محدود کینگز کراس مرکزی (KCCLP) با حمایت آرژانت این شیوه ها را – از طریق یک مسابقه سازماندهی شده توسط AJ – از 9 شرکت محلی یا نوظهور به ،وان بخشی از برنامه های خود برای توسعه مجدد سایت در کامدن، درست در شمال ایستگاه سنت پانکراس انتخاب کرد.

KCCLP با مالک زمین Camden & Islington NHS Foundation Trust (C&I) همکاری می‌کند تا تسهیلات جدید بهداشت رو، بیماران بستری و اجتماعی را در زمین شمال لندن، در کنار خانه‌ها، دفاتر، کافه‌ها و فضاهای عمومی جدید فراهم کند. این پروژه در کنار بیمارستان چشمی جدید 250 میلیون پوندی Oriel طراحی شده توسط Penoyre & Prasad و White Arkitekter خواهد بود.

با هم KCCLP و C&I می‌خواهیم «محیط جدیدی را ایجاد کنیم که به طور مثبت به سلامت رو، و جسمی کمک می‌کند».

توسعه‌دهنده با AJ کار کرد تا یک لیست طول، متنوع از شیوه‌ها تولید کند، که شامل ستاره‌های آینده و همچنین استودیوهای با استعدادی بود که در کار بر روی طرح‌هایی که مبتنی بر پایداری، رفاه و جامعیت جامعه بودند، مهارت داشتند.

این لیست طول، سپس به فهرست نهایی نه نفره کاهش یافت (زیر را ببینید)، همه آنها به یک شاررت یک روزه دعوت شده بودند. از پنج تا از تمرین‌ها خواسته شد تا مفاهیم اولیه یک ساختمان مس، را بررسی کنند، در حالی که به چهار مورد برای یک بلوک فضای کاری توضیح داده شد.

شاررت – که در کینگز کراس در ساختمان R7 میزب، شد – به شرکت های انتخاب شده در لیست نهایی این فرصت را داد تا با اعضای تیم های رهبری KCCLP و C&I، اعضای تیم توسعه KCCLP و اعضای تیم مدیریت توسعه شورای کامدن ملاقات کنند.

پس از این رویداد، از 9 شرکت دعوت شد تا طرح‌های خود را در قالب طرح‌های ارسالی توسعه دهند و خلاصه‌ای از طراحی دقیق‌تر و همچنین فرصت ملاقات با تیم‌های C&I، Argent و غول بازنشستگی AustralianSuper که 70 درصد سهام آن را در اختیار دارد، به آنها داده شد. KCCLP.

پانل مصاحبه، متشکل از نمایندگان ارشد Argent، Australian Super و C&I، معماران Peter Barber را برای مسکن و Architecture 00 را برای ساختمان تجاری انتخاب ،د.

از آنجایی که طرح سایت بیمارستان سنت پانکراس، که توسط Bennetts Associates برنامه ریزی شده است، هنوز در مراحل اولیه خود باقی مانده است، این دو مرکز اکنون با جامعه محلی شروع به کار خواهند کرد تا چشم اندازی برای دگرگونی طرح ایجاد کنند. مشارکت عمومی در این زمینه از اوایل سال آینده آغاز خواهد شد.

رابرت ایوانز، مدیر اجرایی املاک کینگز کراس و شریک مدیریت مش، در Argent، گفت: “این مسابقه طراحی نقطه عطفی مهم در این پروژه هیجان انگیز برای توسعه مجدد سایت بیمارستان سنت پانکراس است.

ما می‌خواهیم سایت بیمارستان سنت پانکراس را تغییر دهیم تا امکانات جدید مراقبت‌های بهداشتی مدرن، خانه‌های جدید، از جمله خانه‌های مقرون‌به‌صرفه و دفاتر جدید را ارائه دهیم. ما همچنین می‌خواهیم ساختمان‌های ویکتوریایی تاریخی را حفظ و تغییر کاربری دهیم، فضاهای عمومی با کیفیت بالا ایجاد کنیم و فرصت‌های شغلی و آموزشی متنوعی را فراهم کنیم. این سایت یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد مک، گرم و دلپذیر برای همه ،، که زندگی می کنند، کار می کنند یا از این منطقه بازدید می کنند ارائه می دهد و به سلامت روحی و جسمی افراد کمک می کند.

این یک روند بسیار مثبت بود

وی افزود: رقابت طراحی بر ارتباط با استعدادهای جدید متمرکز بود که طراحی خالص کربن، فراگیر بودن و رفاه را درک کرده و ترویج می کنند. این یک روند بسیار مثبت بود و ما روابط جدید زیادی با شرکت های جدید ایجاد کرده ایم. ما اکنون دو شرکت استثنایی را برای پیشبرد طرح های اولیه خود منصوب کرده ایم.

ما مشتاقانه منتظر کار با آنها هستیم و از اینکه خلاقیت و استعداد آنها در سایت بیمارستان سنت پانکراس اعمال می شود هیجان زده هستیم.

مالکوم مک فردریک مدیر برنامه St Pancras Transformation به نمایندگی از C&I گفت: «هم خودمان و هم KCCLP ارزش‌ها و جاه‌طلبی‌های ی،، برای دگرگونی آن به اشتراک می‌گذاریم، و بنابراین همکاری با معماران جدیدی که آرزوهای ما را درک می‌کنند و به اشتراک می‌گذارند برای ما حیاتی بود.

من خوشحالم که در این فرآیند مشارکت داشتم و با معمار، که آینده سایت بیمارستان سنت پانکراس را شکل خواهند داد، آشنا شدم و به آنها کمک کردم. توسعه مجدد بیمارستان سنت پانکراس برای قادر ساختن C&I برای ارائه مراقبت های استثنایی هم در محل و هم در سرتاسر Camden و Islington بسیار مهم است.

سایت بیمارستان سنت پانکراس

منبع: جیسون ها،

شیوه های فهرست کوتاه

مس،

  1. معماران پیتر باربر
  2. pH+
  3. KAEBCA (معماری کریستوفر آدلاید، EBBA Architects و Cairn)
  4. تبدیل ارز
  5. خال

تجاری

  1. معماری 00
  2. گورت اسکات
  3. استودیو مولتی
  4. HNNA


منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/news/peter-barber-and-architecture-00-c،sen-for-key-st-pancras-،spital-projects