دسته‌ها
اخبار

چگونه می توانم در بمبئی خانه بخرم؟


بمبئی، یکی از پرهزینه ترین بازارهای املاک و مستغلات هند، بدون شک انتخاب ،ید ملک را برای ،یدار، که برای اولین بار ،یداری می کنند، چالش برانگیز می کند. ا،ر ،یدار، که برای اولین بار خانه در بمبئی ،ید می کنند، عمدتاً تحت تأثیر مقرون به صرفه بودن، موقعیت مک، و دسترسی به امکانات رفاهی و حمل و نقل به محل کار هستند.

شما می تو،د با در نظر گرفتن هر یک از جنبه های مهم گزینه های جایگزین خود را محدود کنید ،ید یک خانه در بمبئی با اتخاذ یک فرآیند سیستماتیک از ابتدا تا انتها.

پارامترهایی را که کار نمی کنند حذف کنید، سپس فرآیند را ساده کنید و فقط بهترین را انجام دهید.

با کمک این روش عملی، ممکن است خانه ایده آل بمبئی را کشف کنید.

 • محدود ، خانه ها بر اساس ترجیحات و محدودیت های مالی شما ساده است.
 • در پایان، به شما امکان ،ید خانه داده می شود.
 • ،ید خانه به روشی با صرف زمان و هزینه بیشتر تبدیل می شود.
 • هیچ امک، برای اشتباه وجود ندارد.
 • کنترل کامل بر فرآیند ،ید

اگر ،ی می خواهد خانه ای در بمبئی ب،د باید به ساختار زیر برای ،ید خانه توجه کند.

انتخاب محل

،ید خانه در بمبئی

منبع: pinterest.com

هنگام ،ید ملک در بمبئی، مهم‌ترین چیزی است که باید به آن فکر کنید، پایداری مکان. این به دلیل این واقعیت است که قیمت ها و همچنین چشم انداز اجتماعی و اقتصادی به طور قابل توجهی از یک محله به محله دیگر در بمبئی متفاوت است.

شروع با محله به شما این امکان را می دهد که یک دید کلی از بودجه به دست آورید. علاوه بر این، هنگام انجام سایر انتخاب های مربوط به ،ید ملک در بمبئی، مکان به یک نقطه مرجع بسیار مهم تبدیل می شود.

هنگام انتخاب مکان برای ملک جدید خود در بمبئی، دو دیدگاه اصلی را در نظر بگیرید:

 • چشم انداز اولیه
 • چشم انداز املاک و مستغلات

هنگام ،ید خانه این را در نظر داشته باشید

برای جلوگیری از متز،ل شدن توسط هزینه های پیش بینی نشده، هنگام تصمیم گیری در مورد بودجه برای خانه رویایی خود، این قیمت ها را در نظر داشته باشید.

 • هزینه ثبت نام و حق تمبر
 • هزینه های پارکینگ و نگهداری
 • مالیات کالا و خدمات
 • هزینه برای مکان ترجیحی

قابلیت اتصال به محل کار

،ید خانه در بمبئی

منبع: pinterest.com

فاصله بین ،ب و کار شما و خانه عامل مهمی است که قبل از ،ید باید در نظر بگیرید. شما باید هر روز با آن مبارزه کنید. ملکی که 3 کیلومتر با محل کار شما فاصله دارد با ملکی که 12 کیلومتر فاصله دارد تفاوت قابل توجهی دارد. مسافت های طول، ممکن است منجر به افزایش هزینه های سوخت، از دست رفتن زمان سفر، و ناامیدی و خستگی روزانه در سال های آینده شود.

کیفیت ساخت و ساز

کیفیت ساخت املاکی که در نظر دارید را بررسی کنید. دیوارها، ظاهر و احساس کلی آنها، نحوه تکمیل و اینکه آیا رنگ با کیفیت به نظر می رسد یا مانند آن به زودی منتشر خواهد شد را بررسی کنید. سیم‌کشی، وسایل، کاشی‌ها و غیره را بررسی کنید. اگر پروژه‌ای هنوز در مراحل برنامه‌ریزی است، تنها انتخاب شما این است که یک جستجوی آنلاین در مورد سازنده، تجربیات پروژه قبلی آنها و آنچه مشتریان قبلی در مورد آن می‌گویند انجام دهید.

مقایسه با خواص بیشتر

،ید خانه در بمبئی

منبع: pinterest.com

این معیارها می توانند به ،وان معیارهای عالی در هنگام مقایسه دو یا چند خانه عمل کنند تا بتو،د تصمیم بگیرید کدام یک را ترجیح می دهید. بنابراین، یک برنامه کاربردی مبتنی بر ا،ل با این 10 معیار ایجاد کنید که به شما امکان می دهد حدا،ر 4 ویژگی را با هم مقایسه کنید. با استفاده از مقایسه شما، خواص را رتبه بندی می کند و به شما اطلاع می دهد که کدام یک بهتر است.

ثبات مالی را بهبود می بخشد

مالکیت خانه ممکن است یک دارایی مالی بسیار ارزشمند باشد. ممکن است به شما امکان دهد که میراثی برای ذینفعان خود ایجاد کنید. اجاره ممکن است با استفاده از آن به ،وان منبع درآمد اضافی پرداخت شود. برای مثال، بمبئی انبوهی از گزینه‌های شغلی سودآور را ارائه می‌کند که تبدیل ملک ،یداری شده در آنجا به منبع درآمد اضافی را آسان می‌کند.

آیا بمبئی مکان خوبی برای ،ید خانه است؟

،ید خانه در بمبئی

منبع: pinterest.com

نمایندگان ،ت برای دسترسی همگ، به مسکن ارزان قیمت فشار آورده اند. از آنجایی که توسعه دهندگان معروف تلاش می کنند خانه های مقرون به صرفه به مشتریان ارائه دهند، بخش بازار رقابتی تر می شود. توسعه دهندگان املاک و مستغلات افراد را تشویق به سرمایه گذاری در یک انواع توسعه های مس، و برای ،ید آپارتمان در بمبئی. با این حال، بهترین توسعه دهندگ، را انتخاب کنید که به موفقیت شهرت دارند، حرفه ای با تجربه هستند و پروژه های خود را در سراسر بمبئی با موفقیت به پایان رسانده اند.

نتیجه

بر اساس آ،ین آمارها، پیش‌بینی می‌شود که بازار مسکن ارزان‌قیمت طی 12 تا 18 ماه آینده بیشترین تقاضا را برای ،ید مسکن داشته باشد. ،یداران خانه به سمت پیشرفت هایی با طراحی های فشرده تر جذب می شوند. بنابراین استقبال زیادی برای املاک و مستغلات در فروش خانه ها و قطعات در بمبئی خواهد بود.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/buying-a-،use-in-mumbai/