دسته‌ها
اخبار

9 روش برای بهبود درخواست تجدیدنظر در یک ملک


به روز رس، نمای بیرونی خانه و بهبود جذابیت خیاب، آن می تواند ارزش ملک را افزایش دهد. با ایده هایی از ساده و ارزان تا کار بازسازی گسترده به این هدف دست یابید. سطح کاری که انتخاب می کنید به نتایج دلخواه شما بستگی دارد. لیست زیر به شما اطمینان می دهد که بازسازی خود را از یک موقعیت قوی شروع کنید.

در اینجا نه روش موثر برای بهبود جذابیت محدود یک ملک آورده شده است.

رنگ آمیزی مجدد

بهبود درخواست محدودیت یک ملک

منبع: wpengine.com

یک پوشش تازه از رنگ بیرونی تا حدود زیادی ظاهر و احساس یک ملک را به روز می کند و از جذابیت بهتری برای کاهش اطمینان حاصل می کند. ساختمان‌های آجری با تزئینات روشن و تمیز و خانه‌های چوبی بدون اشاره‌ای از امولسیون لایه‌برداری شده، مردم را هر بار اول به سمت خود می‌کشند. رنگ جدید همچنین یک گزینه عالی برای تغییر ظاهر خانه شما است، با تغییر رنگ که حس همسایه را به طور چشمگیری منع، می کند.

راهرو

بهبود درخواست محدودیت یک ملک

منبع: checkatrade.com

چه ،ی پیاده روی و رانندگی روی سطوح تازه چیده شده را دوست ندارد؟ آن سطح صاف و بکر آنقدر جذاب است که شما به طور خودکار به قدم گذاشتن در آن پیاده رو جدید کشیده می شوید. ارتقاء راهروی شما نیز همین تأثیر را دارد و نگاه ها و بازدیدکنندگان تحسین برانگیز را به ملک شما جلب می کند. اگر تصمیم به بتن ریزی دارید، کارشناسان بتن ادمونتون اطمینان حاصل می کند که محصول فوق العاده و با کیفیتی را دریافت خواهید کرد که فضای بیرونی شما را افزایش می دهد.

درب جلویی

بهبود درخواست محدودیت یک ملک

منبع: مسکن دات کام

این که آیا شما به طور منظم از درب جلویی یا ورودی متفاوتی را ترجیح می دهند، مردم هنگام عبور این را از خیابان می بینند. با دادن درب جلو، مقداری TLC به طور قابل توجهی بر نمای جلو تأثیر می گذارد. تعویض درب یا رنگ آمیزی آن با رنگ جدید فوراً ظاهر ملک را زیباتر می کند.

لوازم جانبی ،

بهبود درخواست محدودیت یک ملک

منبع: pinimg.com

به همین ترتیب، ا،سوری‌های مد لباس را تنظیم می‌کنند و یک لباس را به هم می‌رسانند، همانطور که لوازم جانبی در خانه‌تان استفاده می‌کنید. به اقلام تکمیل شده در نمای بیرونی خانه نگاه کنید و تغییراتی را در نظر بگیرید. شماره خانه را جایگزین کنید، صندوق پستی و درب برای افزودن حسی مدرن و مراقبت شده که حتی برای معمولی ترین رهگذران نیز مشهود است.

گیاهان گلد،

بهبود درخواست محدودیت یک ملک

منبع: heartstapps.com

گیاهان بزرگ و وسیع یا حیاطی فشرده، قلب و روح هر باغی هستند و بهترین باغ ها با شاخ و برگشان کار می کنند. اگر باغ نیاز به توجه دارد، استفاده از گلدان ها یک گزینه عالی است، اما می خواهید از تغییر کامل محوطه خودداری کنید.

گیاهان کانتینری برای ،، که برای حفظ یک باغ سنتی تلاش می کنند قابل توجه است و به هر ،ی اجازه می دهد فضای سبزی داشته باشد که ظاهر خانه آنها را روشن می کند. یک استعداد هنری با دراماتیک اضافه کنید گیاه گلد، که مکمل بهترین مناطق است در حالی که بی سر و صدا عیوب را در جاهای دیگر پنهان می کند.

ذخیره سازی

بهبود درخواست محدودیت یک ملک

منبع: agrifarming.in

افزودن فضای ذخیره‌سازی بیشتر به شما امکان می‌دهد ،اصر نامطلوب را پنهان کنید و حیاط را زیباتر کنید. نصب سطل ، امکان ذخیره سازی محتاطانه سطل های ، را فراهم می کند و در عین حال از آنها در برابر ،اصر در آب و هوای نامساعد محافظت می کند. یک هک هوشمندانه، گنجایش فضای باز را به مبلمان شما اضافه می کند فضای زندگی در فضای باز-راهی ساده و در عین حال موثر برای مرتب نگه داشتن مکان و تاثیر مثبت بر جذابیت‌های خیاب، وارداتی.

پاک ،

بهبود درخواست محدودیت یک ملک

منبع: curalate.com

مسیرها، پاسیوها و مسیرهای رانندگی را با یک واشر فشار که می تواند هر گونه ،ه و ،یفی انباشته شده را از بین ببرد. نتایج فوری هستند، با بازگشت نور به نواحی و سطوح تجدید و احیا شده. این سطح از مراقبت به دنیا می گوید که این خانه مورد توجه و دوست داشتنی است و شما باید جذابیت آن را تحسین کنید. و اگر بیرون خانه شما به این خوبی به نظر برسد، مردم نسبت به ،مت های داخلی نیز احساس خوبی خواهند داشت.

همچنین بخو،د: 8 روند برتر معماری که در سال 2023 باید انتظار داشت

نورپردازی

بهبود درخواست محدودیت یک ملک

منبع: sndimg.com

نورپردازی، زم، که در ارتباط با سایر ویژگی های باغ استفاده می شود، راهی آسان برای تغییر ظاهر و عملکرد هر فضای بیرونی است. روشنایی بیرون ساختمان برای برجسته ، ویژگی‌های خانه، جلب توجه به ،مت‌های خوب آن و دوری از عیوب فوق‌العاده است. مسیرهای روشنایی و مسیرهای دسترسی امتیازهای فوری را به دست می‌آورند زیرا بازدیدکنندگان با خوشحالی مستقیماً در یک شب تاریک به سمت در می‌آیند.

پشت و رو

بهبود درخواست محدودیت یک ملک

منبع: wishdesigns.in

پنجره ها اجازه می دهند نور و نگاه هر،ی که بیرون از خانه باشد را به داخل خانه برساند. بنابراین، نحوه لباس پوشیدن شما در داخل پنجره به اندازه هر چیز در خارج از منزل بر جذابیت محدود تأثیر می گذارد. شیشه های شیشه ای تمیز و درخشان، پرده ها و کرکره ها ظاهری مرتب می دهند که بلافاصله از بیرون قابل مشاهده است. حریم خصوصی به‌دست‌آمده در قالب یک فیلم ،بناک با الگوی مات، جذابیت خیابان را افزایش می‌دهد و در عین حال به ،نان اجازه می‌دهد از چشم‌های کنجکاو در آرامش باشند.

ساختن فضای بیرونی خانه به بهترین شکل ممکن به روش‌های مختلفی انجام می‌شود، از یک راهروی جدید صاف تا نورپردازی هوشمند. هر تغییری که تصمیم به ایجاد آن داشته باشید باعث می شود که بهترین خانه را در خیابان داشته باشید. اگر برنامه این باشد که هر بار که به خانه می رسید بفروشید یا از درخشش گرم رضایت لذت ببرید عالی است.
منبع: https://architecturesideas.com/improve-a-propertys-curb-appeal/