دسته‌ها
اخبار

HOK از کریستینا اونگورهانو به عنوان رهبر برنامه ریزی در لس آنجلس استقبال می کند


Ungureanu تنوع تجربه را به گروه جه، برنامه ریزی + طراحی شهری این شرکت می آورد.

Cristina Ungureanu، AICP، رهبر منطقه ای جدید برنامه ریزی برای استودیوی HOK در لس آنجلس است.

او با تجربه در برنامه‌ریزی، طراحی شهری و مکان‌سازی خلاقانه در نیواورلئان، شهر نیویورک و لس‌آنجلس، در زمینه‌ها، مقیاس‌ها و رشته‌ها به خوبی کار می‌کند.

آن فلچر، AIA، LEED AP، مدیر استودیو لس آنجلس، گفت: “ما از استقبال کریستینا در HOK برای رشد تمرین شکوفایی خود هیجان زده هستیم.” “تجربه متنوع کریستینا و سابقه قوی پروژه های پویا و فراگیر دارایی غنی برای تیم و مشتریان ما خواهد بود.”

Ungureanu پروژه‌های شهری در مقیاس بزرگ را برای مشتریان ،تی، خصوصی و سازم،، از جمله پروژه‌های بزرگ اقتصادی و توسعه اجتماعی، مطالعات توسعه مجدد دوربرد و پروژه‌های برنامه‌ریزی فضای باز، رهبری کرده است. او مشتاق کمک به مشتریان است که مسیر خود را به سمت جوامع مغناطیسی، عادلانه و انعطاف پذیرتر ترسیم کنند. Ungureanu به طور کل نگر برای شکل دادن به سیاست ها و برنامه ها علاوه بر محیط فیزیکی کار می کند.

Ungureanu گفت: “رویکرد من برای حل چالش های پیچیده شهری ریشه در عدالت فضایی و درک انتقادی از عوامل فرهنگی، اجتماعی-اقتصادی، تاریخی و اکولوژیکی دارد که شهرهای ما را شکل می دهند.” “من با بالا بردن تجربیات زیسته جوامع و مشتری، که به آنها خدمت می کنیم هدایت می شوم.”

او مدرس کال پلی پومونا و عضو هیئت مدیره انجمن برنامه ریزی آمریکا در لس آنجلس است.

آثار Ungureanu چندین تحسین دریافت کرده است، از جمله جایزه William H. Whyte در APA New York Metro Chapter Awards و جایزه شایستگی از جوایز NYCxDesign.


منبع: https://www.،k.com/news/2023-01/،k-welcomes-cristina-ungureanu-as-planning-leader-in-los-angeles/