دسته‌ها
اخبار

بررسی وضعیت میراث انگلیسی 2023-24


برنده قرارداد ،نی 50000 پوندی با خیریه ای که بیش از 400 بنای تاریخی، ساختمان و مکان را در سراسر ،ستان مدیریت می کند تا مجموعه ای از گزارش های پنج ساله را به دنبال ایرادات ساختم، و مسائل نگهداری انجام دهد، همکاری خواهد کرد.

در مجموع 27 مکان تحت پوشش قرارداد قرار می گیرند که از جمله آنها می توان به Lindisfarne Priory در نزدیکی Berwick-upon-T،، نئو پالادیان 1729 Chiswick House، Decimus Burton-designed Grade I-listed Arch Wellington، Castle Framlingham در سافولک، قلعه رو،تر در کنت و S،sy اشاره کرد. قلعه در Shrop،re.

بر اساس این خلاصه: «میراث ،یسی از بیش از 400 ساختمان، بنای تاریخی و مکان مراقبت می کند – از مکان های ماقبل تاریخ مشهور جهان گرفته تا قلعه های بزرگ قرون وسطایی، از قلعه های رومی در لبه های امپراتوری تا پناهگاه های جنگ سرد. از این طریق، ما هر سال داستان ،ستان را برای بیش از 10 میلیون نفر زنده می کنیم.

ما از مجموعه‌ای مهم بین‌المللی از مکان‌های تاریخی و آثار باست، محافظت می‌کنیم که شش هزار سال از گذشته باستان تا امروز را در بر می‌گیرد و شامل کاخ‌ها، خانه‌ها، تپه‌ها، قلعه‌ها، صومعه‌ها، مکان‌های صنعتی، قلعه‌های رومی و حتی روستاهای متروکه قرون وسطایی می‌شود.

مراقبت از این مکان‌ها و مجموعه‌های آن‌ها به نفع این نسل و نسل‌های آینده، سنگ بنای هر کاری است که ما انجام می‌دهیم. حمایت سخاوتمندانه بسیاری از خیرین ما را قادر به انجام این کار می کند. ما اکنون بزرگترین برنامه حفاظت در تاریخ خود را آغاز کرده ایم. کار حفاظتی بسیار ماهر در مقیاسی بی سابقه انجام خواهد شد و ما به عموم مردم اجازه خواهیم داد تا شاهد این امر با پیشرفت آن باشند.

،یسی Heritage که در سال 2015 به ،وان یک شاخه خیریه از یک نهاد ،تی سابق با همین نام ایجاد شد، مجموعه ای از بناهای برجسته از جمله Stonehenge، Dover Castle و Tintagel قلعه را مدیریت می کند و بیش از 1.34 میلیون عضو دارد.

جستجو برای یک معمار حفاظت برای رهبری یک سری از تیم‌های طراحی، یک سال پس از آن صورت می‌گیرد که میراث ،یسی مسابقه‌ای را برای یک طراح ارشد برای بازنگری خانه کنوود در شمال لندن و تالار و باغ برودزورث در نزدیکی دانکاستر راه‌اندازی کرد.

معماران آوانتی برنده بازسازی 7.5 میلیون پوندی قلعه دوور ثبت شده در درجه I – شامل یک برنامه بزرگ از کارهای حفاظتی در سراسر و فضاهای تفسیری جدید و امکانات بازی جدید – که دو سال پیش توسط English Heritage مناقصه شده بود.

پیشنهادات برای آ،ین قرارداد 65 درصد از نظر کیفیت و 35 درصد از نظر هزینه ارزیابی خواهد شد. متقاضیان باید بیمه غرامت حرفه ای 2 میلیون پوند، بیمه غرامت عمومی 5 میلیون پوند و بیمه مسئولیت کارفرما 5 میلیون پوند داشته باشند.


منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/compe،ions/english-heritage-condition-surveys-2023-24