دسته‌ها
اخبار

طرح ایلینگ “بیگانه” استانتون ویلیامز علیرغم مخالفت های میراث تایید شد


این پیشنهادها برای توسعه‌دهنده بریت،ا لند، در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شورا در روز چهارشنبه (26 آوریل)، با سه عضو رد و 10 نفر از آنها حمایت ،د.

طرح های استنتون ویلیامز برای زمین 0.6 هکتاری در غرب لندن حدود 4000 متر را مشاهده می کند.2 ،ده فروشی طبقه همکف که در گوشه ای ایجاد شده است که به ،وان اتصال Ealing شناخته می شود.

ساختمان های جدید از 10 به 21 طبقه بالاتر از 12 ساختمان حفظ شده در خیابان برادوی 9-16، 25-29 و 35 خیابان برادوی خواهند رسید، در حالی که سازه های موجود ت،یب خواهند شد تا راه را برای بقیه طرح باز کنند.

،ستان تاریخی به این توسعه اعتراض کرده بود، زیرا به دلیل «سطح بالای آسیب»، «تعیین منطقه حفاظت‌شده را زیر سؤال می‌برد». [the proposal] باعث اهمیت دارایی های میراث می شود.

ناظر ،تی همچنین این طرح را «کاملاً با شخصیت کم‌مرتبه ویکتوریایی و ادواردیایی حومه شهر ایلینگ» بیگانه خواند و گفت که این طرح نه «این شخصیت را حفظ می‌کند و نه تقویت می‌کند». [and] ظاهر منطقه حفاظت‌شده و به محیط آن آسیب می‌رساند، علی‌رغم تغییراتی که در طرح‌های قبلی که برای اولین بار در سال 2015 رونمایی شد.

آسیب فقط می تواند باشد به طور م،ی داری از طریق کاهش قابل توجهی در قد و مقیاس کاهش می یابد ساختمان های جدید پیشنهاد شده است.

بیش از 200 نفر از مردم نیز نگر، خود را، عمدتاً در مورد مقیاس و ارتفاع برج اداری، که در منطقه حفاظت شده سبز هاون در مجاورت قابل مشاهده خواهد بود، و همچنین در مورد عدم وجود مسکن ابراز ،د.

بریتیش لند و استنتون ویلیامز می‌گویند که نمای مغازه‌های بازسازی‌شده عمدتاً برای ،ده‌فروشی‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها و برای امکانات تفریحی مانند سالن ورزشی استفاده می‌شود و امکان ایجاد فضای اداری جدید در بالا وجود دارد.

برج اداری شامل 30000 متر است2 فضای اداری، از جمله فضای کاری مقرون به صرفه، و همچنین یک مکان جدید برای Ealing Club، یک مکان موسیقی تاریخی، که همچنین بخشی از پیشنهادات است.

این طرح همچنین شامل یک حیاط مملو از مغازه‌ها، کافه‌ها، رستوران‌ها و فضای تفریحی است که بریتیش لند گفت که مسیری را از مرکز شهر تا ایستگاه Ealing برادوی و خدمات الیزابت لاین آن فراهم می‌کند.

جان بال، عضو شورای محلی، در توییتر خود گفت: “من رای منفی دادم زیرا برج در سراسر مرکز شهر و از Haven Green بسیار سرزده خواهد بود.”

بریتیش لند با دفاع از عدم وجود مسکن در این طرح گفت: “نیاز زیادی برای تمرکز بر ارائه مشاغل در ایلینگ برادوی برای کمک به بهبود رفاه بیشتر منطقه وجود دارد.”

سخنگوی توسعه‌دهنده گفت: «این طرح‌ها نشان‌دهنده مهم‌ترین سرمایه‌گذاری در بازار اداری منطقه برای یک نسل و سرمایه‌گذاری است که به تضمین رونق بلندمدت آن کمک می‌کند. ما اکنون به کار با شورا و مقامات لندن بزرگ در مراحل بعدی ادامه خواهیم داد.


منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/news/stanton-williams-alien-ealing-scheme-approved-despite-heritage-objections