دسته‌ها
اخبار

مرمت بلوک برج هاورث تامپکینز در شک و تردید است زیرا شورای شهر در حال بررسی تخریب است


بر اساس گزارشی که توسط اخبار ساوتوارکبه ،نان محلی در جلسه ای در ماه گذشته گفته شد که ت،یب خانه Maydew – یک بلوک برجی در دهه 1960 که برای شورای شهرستان لندن ساخته شده بود – یکی از گزینه هایی است که توسط مقامات به جای تحویل بازسازی هاورث تامپکینز موافقت شده است.

این عمل بازسازی 144 آپارتمان و ایجاد 24 خانه اضافی را در یک ،د پنج طبقه پشت بام پیشنهاد کرده بود که برای کمک به یارانه بازسازی استفاده می شد.

اگرچه این طرح ها در سال 2018 تصویب شد، اما کار ساخت و ساز در طرح 25 میلیون پوندی به طور کامل آغاز نشده بود – اگرچه شورا میلیون ها دلار را برای حذف آزبست هزینه کرده بود. طرح هاورث تامپکینز همچنین شامل ت،یب مرکز اجتماعی Bede همسایه بود.

رهبر شورای ساوت‌وارک، ،ون ویلیامز، «طوفان بی‌نقص افزایش چشمگیر هزینه‌های ساخت‌وساز، استانداردهای اصلی نظارتی جدید در رابطه با ایمنی آتش‌سوزی و بحران تورمی ملی» را عامل تاخیر این طرح دانست.

او به AJ گفت: «این عوامل ،یبی به این م،ی است که ما باید به سراغ ،نان برویم تا گزینه‌های دیگر برای املاک آنها را بررسی کنیم.

سخنگوی شورای ساوتوارک تایید کرد که “به دنبال ارائه گزارشی در مورد آینده خانه Maydew در ژانویه به کابینه است” و “هر تصمیمی با مشورت کامل با ،نان اتخاذ خواهد شد”.

ویلیامز افزود که ت،یب ]گزینه ای خواهد بود که در آن گزارش گنجانده شده است، اما هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است.

خانه Maydew از سال 2015 پس از شناسایی عیوب لوله‌کشی و برق و همچنین آزبست توسط شورا در سال 2010 خالی بوده است.

هاورث تامپکینز به AJ گفت که نمی تواند در مورد تفکر فعلی شورای ساوتوارک اظهار نظر کند. مقام محلی از پیمانکاران دعوت کرد تا در اوا، سال 2019 برای کار در مناقصه شرکت کنند. در آن زمان، رویه اعلام کرد که بازسازی در بهار 2020 آغاز خواهد شد.

این طرح شامل بازگرداندن خانه Maydew به قاب بتنی و پوشش سازه با روکش سفالی، جایگزینی قاب‌های پنجره و پیکربندی مجدد و گسترش هسته بالابر شرقی آن بود.

همچنین یک ورودی طبقه همکف جدید، همراه با امکانات جدید ،نین، یک مرکز اجتماعی جدید برای خیریه محلی Bede، و بهبود قلمرو عمومی ایجاد می‌شد.

ژوئیه گذشته، شورای ساوتوارک پس از یک کمپین محلی برای پایان دادن به این پدیده، که گروه محلی Yes To Fair Revelopment را انجام داد، ساختمان روی پشت بام را متوقف کرد. تماس گرفت “،انه”.

خانه Maydew در Southwark

خانه Maydew در Southwark


منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/news/haworth-tompkins-tower-block-refurb-in-doubt-as-council-considers-demolition