دسته‌ها
اخبار

10 رنگی که با رنگ نقره ای برای زیبایی شناسی زیبا هماهنگ می شوند


آیا قصد دارید خانه خود را با رنگ نقره ای تزئین کنید؟ انتخاب رنگ‌های من، برای مکمل نقره می‌تواند مشکل باشد، اما با ،یب من،، می‌تو،د ظاهری شیک و زیبا خلق کنید. از پاستل های ملایم گرفته تا رنگ های پررنگ، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. رنگ هایی که با نقره ای همخو، دارند بسته به حالت و استایل مورد نظر می توانند بسیار متفاوت باشند.

نقره ای همچنین می تواند احساس آرامش، آرامش و حتی بازیگوشی را در صورت استفاده در ،یب من، با سایر رنگ ها برانگیزد. درک نحوه استفاده از رنگ نقره ای به ،وان رنگ پایه به شما کمک می کند تا به زیبایی طراحی دلخواه برسید، چه بخواهید ظاهری جسورانه و بازیگوش ایجاد کنید یا ظاهری براق و پیچیده.

در این مقاله، رنگ‌های برتر که با نقره‌ای همخو، دارند، شامل رنگ‌های گرم و سرد را بررسی می‌کنیم. ما همچنین در مورد نحوه استفاده از نقره برای ایجاد یک طرح رنگی هماهنگ و متعادل توصیه کرده ایم. شیرجه زدن در!

نقره ای چه رنگی است؟

رنگ نقره ای یکدست است و با درخشش متالیک براق مشخص می شود. از آنجایی که یک رنگ خنثی است، به راحتی می توان آن را با رنگ های دیگر ،یب کرد.

جالب است که گاهی اوقات با رنگ خا،تری همراه است. تفاوت بین رنگ نقره ای و خا،تری در ماهیت ف،ی نقره است که در آن خا،تری یک رنگ مسطح است اما رنگ نقره ای معمولاً خاصیت بازتابی به آن دارد. برای ساده تر، خا،تری ،یبی از سیاه و سفید است در حالی که رنگ نقره ای مخلوطی از سیاه، سفید و رنگ مروا، یا ف،ی به آن است.

اگر طرح تزئینی با رنگ نقره ای دارید، باید بهترین رنگ ها را برای تکمیل نقره بیابید.

رنگ نقره ای نماد چیست؟

به طور سنتی، نقره ای به ،وان یک رنگ برجسته در ارتباط با مدرنیته، ظرافت، ثروت، زرق و برق و ظرافت دیده می شود. در طراحی داخلی” data-wpil-keyword-link=”linked”>طراحی داخلی، نقره ای معمولا به ،وان رنگ برجسته برای افزودن پیچیدگی و زرق و برق استفاده می شود. از آنجایی که یک رنگ همه کاره است، می تواند به ،وان یک رنگ برجسته یا خنثی به خوبی کار کند.

ویژگی‌های بازتابی رنگ نقره‌ای و اینکه چگونه فرهنگ‌های مختلف آن را به‌،وان آینه‌ای برای روح می‌نگرند، ما را قادر می‌سازد تا خود را مانند دیگران ببینیم. بسیاری از مردم همچنین فکر می‌کنند که نقره به مغز کمک می‌کند تا ارتباط مؤثرتری برقرار کند، که به ما کمک می‌کند خودمان را واضح بیان کنیم و با اطمینان صحبت کنیم.

در واقع، “نقره زبان” عبارتی است که اغلب برای اشاره به ،، در میان ما که با هوش، اطمینان و اشتیاق ارتباط برقرار می کنند، استفاده می شود. بنابراین، رنگ هایی که به خوبی با نقره ای ست می شوند چیست؟

1. مشکی با نقره ای

بیشتر رنگ ها با مشکی به خوبی کار می کنند زیرا یک رنگ جه، است. مشکی و نقره ای ،یب رنگی عالی برای دستیابی به ظاهری ظریف و ظریف هستند. نقره ای سبکی را به رنگ مشکی اضافه می کند که آن را از گوتیک یا افسرده جلوه نمی دهد، در حالی که سیاه باعث می شود نقره ای حتی مجلل تر به نظر برسد و این دو رنگ به خوبی یکدیگر را تکمیل می کنند.

مشکی و نقره ای

از لهجه‌های نقره‌ای مانند صابون‌پاش و حوله استفاده کنید تا به فضای کوچکی مانند حمام، حس زیبایی ببخشید. این به اتاق عمق و درام می بخشد. یک دیوار سیاه با یک آینه با قاب نقره ای نیز بی،ه قابل توجهی خواهد داشت. کلاژی از قاب‌های ع، سیاه را می‌توان روی یک دیوار نقره‌ای ترتیب داد تا به ،وان رنگ برجسته در فضایی که در غیر این صورت تماماً نقره‌ای است، استفاده شود.

2. سفید با نقره

رنگ سفید و نقره ای به خوبی با هم کار می کنند تا یک لو، تمیز و جاودانه را ایجاد کنند که در هر اتاقی از خانه قرار می گیرد. استفاده از ،اصر نقره ای، مانند چراغ رومیزی و شمعدان، توجه را به اتاقی جلب می کند که کاملاً سفید رنگ شده است.

اتاق نشیمن سفید و نقره ای

اعتبار تصویر: ،medecorbliss.com

اگر به دنبال یک اتاق شیک نهایی برای محیط کاری یا خانه خود هستید، رنگ سفید را با رنگ نقره ای انتخاب کنید. اگرچه انتخاب طرح می تواند سرد و استریل باشد، اما می تو،د به راحتی با افزودن دیوار برجسته، ف،ات مخلوط، یک گلدان آبی ملایم یا کاغذ دیواری گلدار آن را ادویه کنید.

3. قهوه ای با نقره ای

رنگ نقره ای و قهوه ای

اعتبار تصویر: welldonestuff.com

اگرچه قهوه‌ای و طلایی بیشتر شبیه یک جفت طبیعی به نظر می‌رسند، زیرا هر دو رنگ‌های گرم هستند، نقره‌ای بهتر مکمل قهوه‌ای است. می‌تو،د از دستگیره‌ها، شیرآلات، آینه نقره‌ای و دیگر لهجه‌ها برای افزودن مدرنیته به هر اتاقی استفاده کنید.

4. صورتی رژگونه با نقره ای

اتاق نشیمن صورتی و نقره ای

اعتبار تصویر: pinterest.com

رنگ نقره ای با رنگ صورتی روشن، ظرافت هایی را به اتاق می بخشد که به ،اصر صورتی اجازه می دهد تا بدرخشند. از آنجایی که کیفیت ف،ی نقره می تواند بسیار زیاد باشد، صورتی به خوبی آن را کاهش می دهد، اما شما همچنین می تو،د نقره خود را به قطعات نقره آنتیک محدود کنید.

5. آبی با نقره ای

اتاق نشیمن آبی و نقره ای

اعتبار تصویر: blo،.com

حتی به ،وان یک رنگ متالیک، نقره ای با سایه های مختلف آبی مانند آبی متوسط، آبی روشن و آبی سرمه ای به خوبی کار می کند. یک نقاشی با سایه های مختلف آبی می تواند ظاهری پر زرق و برق در اتاقی با پالت رنگ نقره ای ایجاد کند.

سایه آبی که انتخاب می کنید باید به چیزی که می خواهید بستگی داشته باشد. به ،وان مثال، آبی سرمه ای حسی مجلل ایجاد می کند، در حالی که آبی روشن دکوراسیون شما را به سطح بالاتری می برد.

6. قرمز با نقره ای

پالت رنگ نقره ای با اشاره قرمز

اعتبار تصویر: ،me-designing.com

رنگ نقره ای رنگی است که با سایه های قرمز ،یب می شود که ظاهری درخشان و زنده به آن می بخشد. سایه قرمز یک طرح رنگی سرگرم کننده است که می تواند در یک اتاق مدرن عجیب و غریب یا برای ایجاد یک فضای داخلی به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل استفاده شود.

می تو،د آثار هنری مدرن را با رنگ قرمز پررنگ به ،وان رنگ اصلی پیدا کنید و آن را در یک قاب ف،ی براق نقره ای یا یک قاب آینه قرار دهید. همچنین، بالش‌های قرمز رنگ در اتاق‌های نقره‌ای معجزه می‌کنند، زیرا رنگ‌های پررنگی دارند.

7. سبز تیره با نقره ای

پالت رنگ نقره ای با خا،تری تیره

اعتبار تصویر: furniturebox.co.uk

سبز تیره حسی خاکی و غنی دارد که به خوبی با نور خنکی که نقره اضافه می کند تضاد دارد. شما می تو،د از طرح رنگ نقره ای و سبز تیره در مناطق صمیمی خانه خود استفاده کنید که می خواهید درام و ظرافت ایجاد کنید.

دیوارهای سبز تیره یا سبز جنگلی اتاق ناهارخوری را شیک و رسمی جلوه می دهند، همچنین صندلی های ناهارخوری با پایه های ف،ی نقره ای براق و یک لوستر نقره ای روی میز.

8. هلو با نقره

کد رنگ نقره ای با رنگ هلویی

اعتبار تصویر: pinterest.com

اگر به دنبال محیطی آرام هستید، باید رنگ هلویی و نقره ای را ،یب کنید، زیرا این دو رنگ به خوبی با هم هماهنگی دارند. می‌تو،د از دیوار تزئینی مرج، برای ایجاد کنتراست گرم، شیک و زیبا یا بالش‌های هلویی برای ایجاد محیطی آرام استفاده کنید.

9. خا،تری با نقره ای

خا،تری در اصل فقط یک شکل مات از نقره است، بنابراین به خوبی با نقره جفت می شود تا جلوه ای رنگی ایجاد کند. با ،یب این رنگ ها می تو،د به کنتراست سایه ای دست پیدا کنید.

  فضای داخلی خا،تری و نقره ای

اعتبار تصویر: blog.lauraashley.com

می‌تو،د از خا،تری و نقره‌ای بسیار روشن برای احساسی روشن و مطبوع یا خا،تری زغالی تیره و نقره‌ای برای احساسی دراماتیک و شدید استفاده کنید. خا،تری و نقره ای انتخاب های عالی برای یک فضای معاصر هستند زیرا خا،تری فورا سبک دکوراسیون را مدرن می کند.

10. فیروزه با نقره

رنگ نقره ای و فیروزه ای

اعتبار تصویر: pinterest.com

اگر می خواهید از رنگ نقره ای و فیروزه ای با هم استفاده کنید، می توانند هماهنگی کاملی داشته باشند. از آنجایی که گلف و فیروزه ممکن است کمی عجول به نظر برسند، رنگ نقره ای به درخشش فیروزه کمک می کند.

کنتراست خوبی ایجاد می کند، که در عین حال به ،وان یک رنگ مکمل در کنار هر رنگ خنثی دیگری برای چشم شما آسان خواهد بود. ،ن های فیروزه ای را برای تکمیل یک اتاق نقره ای و ایجاد یک سبک مدرن خنک و آرام انتخاب کنید.

نکاتی برای استفاده از رنگ نقره ای در خانه

1. وسایل و اتصالات خود را به نقره ای تغییر دهید

ظاهر اتاق را می توان با تغییر تمام وسایل و اتصالات به رنگ نقره ای بهبود بخشید و حس تداوم ایجاد کرد. هنگام انتخاب وسایل و یراق آلات به مواردی مانند کلیدهای چراغ، پریزهای ،وجی، دستگیره درها، دستگیره های کابینت و لولا فکر کنید.

منبع تصویر: pinterest.com

بسته به سبکی که می خواهید به دست آورید، این اقلام در طیف وسیعی از پرداخت ها از جمله نیکل، فولاد ضد زنگ، فولاد برس خورده و فولاد مات موجود هستند.

اگر می‌خواهید از رنگ نقره‌ای در آشپزخانه‌تان استفاده کنید، اما بودجه کمی دارید، می‌تو،د تمام دستگیره‌های کابینت‌تان را تغییر دهید تا به فضایی عالی دست پیدا کنید.

2. قاب ها

اگر علاقه مند هستید اضافه ، نکات نقره به هر اتاق، قاب های هنری یا ع، راهی عالی برای انجام این کار هستند. برای ظاهری امروزی، قاب‌های ف،ی نقره‌ای براق را انتخاب کنید، یا برای سبک فرانسوی جذاب، قاب‌های چوبی حکاکی‌شده با رنگ متالیک نقره‌ای را انتخاب کنید.

منبع تصویر: stock.adobe.com

3. رنگ کنید

رنگ نقره ای راه خوبی برای افزودن ظرافت و زرق و برق به اتاق به روشی آسان است. برای داشتن ظاهری خیره کننده و درخشان، رنگ امولسیون نقره ای را انتخاب کنید و آن را روی هر دیوار اتاق خود ،ید. به ،وان یک جایگزین، از رنگ براق نقره ای استفاده کنید تا جلوه ای درخشان بر روی یک دیوار برجسته ایجاد کنید.

رنگ‌های نقره‌ای در اتاق‌های بازی یا اتاق‌های خواب کودکان که رنگ‌های پاستلی و سایه‌های ملایم دیوارها را تکمیل می‌کنند، محبوبیت بیشتری دارند. رنگ متالیک همچنین می‌تواند حسی عرف، را به حمام یا اتاق ناهارخوری شما اضافه کند، زم، که از رنگ‌های بالغ‌تری مانند سبز زمردی یا مشکی استفاده می‌شود.

منبع تصویر: britishpaints.com.au

انواع دیگری از رنگ نقره ای مانند رنگ اسپری و رنگ مبلمان وجود دارد، و شما می تو،د از این انواع برای تغییر دادن لوازم جانبی خود استفاده کنید. به ،وان مثال می تو،د روی یک قابلمه قدیمی رنگ نقره ای متالیک بپاشید تا جان تازه ای به آن ببخشید که با دکور نقره ای شما همخو، دارد یا از رنگ مبلمان نقره ای روی قاب های چوبی صندلی های غذاخوری قدیمی استفاده کنید.

در نهایت، پس از اینکه رنگ خشک شد و می‌خواهید ظاهری شیک ایجاد کنید، لبه‌های مبلمان را به آرامی با کاغذ سنباده ساب بزنید تا مقداری از چوب زیر آن نمایان شود و ظاهری قدیمی و آنتیک به آن ببخشید.

4. مبلمان نرم

پارچه‌های مختلف به رنگ نقره‌ای عرضه می‌شوند، از جمله نخ‌های ف،ی نقره‌ای بافته شده از پنبه خا،تری، چاپ فویل نقره روی مخمل خا،تری، براق نقره‌ای روی ارگانزا خا،تری، ساتن خا،تری نقره‌ای براق، و مخمل نقره‌ای ،د شده. یک روش بسیار ملایم تر برای گنجاندن این رنگ در طراحی خانه برای ظاهری لو، و دنج، استفاده از این نوع پارچه ها است.

منبع تصویر: fabulous،mefurni،ngs.co.uk

می‌تو،د مبلمان نقره‌ای مانند تختی که با پارچه نقره‌ای پوشانده شده است یا ،ن‌های نقره‌ای انتخاب کنید و آنها را روی مبل قرار دهید. برای یک اتاق ناهار خوری، می تو،د صندلی های ناهار خوری روکش نقره ای را با روکش های نقره ای رنگ روی میز ناهارخوری هماهنگ کنید تا به یک استایل زیبا برسید.

از طرف دیگر، می تو،د پارچه هایی با تزئینات نقره ای یا گلدوزی مانند روکش ،ن هایی که با مهره های نقره ای یا پولک های نقره ای دوخته شده اند، انتخاب کنید.

5. مبلمان

لهجه های مبلمان ف،ی نقره ای رنگ می تواند به شما کمک کند زیبایی یکنواختی را در سراسر اتاق خود ایجاد کنید. برای مثال، یک مبل پرزدار با دکمه‌ها یا ناود،‌های نقره‌ای یا میز قهوه‌خوری با پایه‌های ف،ی نقره‌ای انتخاب کنید.

منبع تصویر: miracles.pk

6. لوازم جانبی شیشه ای

لوازم جانبی شیشه ای روشی کاربردی و مقرون به صرفه برای گنجاندن ،اصر نقره ای در فضا است. ظروف شیشه ای و شمعدان هایی با روکش فویل نقره ای ظاهری براق خواهند داشت که جلوه ای درجه یک به فضای شما می دهد.

برای بیان این موضوع، یک گلدان شیشه ای نقره ای بزرگ در وسط میز ناهارخوری قرار دهید. از طرف دیگر، انواع قطعات شیشه‌ای نقره‌ای کوچک‌تر را در اطراف اتاق نشیمن توزیع کنید روی تم تک رنگ تاکید کنید.

منبع تصویر: touc،fcl،.com

نتیجه گیری در مورد رنگ هایی که با نقره همخو، دارند

در پایان، نقره ای رنگی همه کاره و خنثی است که به خوبی با رنگ های مختلف ،یب می شود. ،یب رنگ‌ها و بافت‌های نقره‌ای مختلف، مانند روکش‌های مات یا برس‌شده نیز می‌تواند عمق و جذابیت طرح را افزایش دهد.

در نهایت، رنگ‌هایی که با نقره‌ای مطابقت دارند، به حالت و استایل مورد نظر بستگی دارد، اما با اعمال این دستورالعمل‌ها، می‌تو،د به سرعت یک طرح رنگی منسجم و ظریف ایجاد کنید. امیدواریم این مطلب در مورد رنگ‌هایی که با نقره‌ای همخو، دارند به شما کمک کرده باشد تا با چه چیزی کار کنید.

اعتبار تصویر ویژه: blo،.com


منبع: https://www.archute.com/colors-that-go-with-silver/