دسته‌ها
اخبار

12 ایده و نکته خلاقانه برای حفظ امنیت حیوان خانگی خود! |


چگونه خانه رویایی ،گوش خود را بدون صرف هزینه برای قفس های گران قیمت بسازیم؟ به کدام ابزار و طرح نیاز خواهید داشت؟ چگونه مطمئن شویم که حیوان خانگی شما همیشه ایمن و امن است؟

چگونه حیوان خانگی خود را ایمن و ایمن نگه داریم؟ در اینجا ایده های ساده ای برای ،گوش هاچ DIY وجود دارد که باید در نظر بگیرید!

چگونه یک کلبه ،گوش ارزان و آسان بسازیم

تبلیغات

وقت گذاشتن برای ساختن کلبه ،گوش از چند جهت مفید است. در مرحله اول، در هنگام انتخاب طرح خاصی که در ذهن دارید، مقداری پول پس انداز خواهید کرد. ث،ا، شما این فرصت را خواهید داشت که خلاقیت خود را ابراز کنید، که برای ا،ر مردم رضایت بخش است.

طرح سکشنال هات ،گوش

طرح کلبه ،گوش مقطعی

تبلیغات

در صورتی که چندین ،گوش دارید، بهتر است از یک طرح کلبه مقطعی استفاده کنید. خوبی این است که این قفس را می توان به راحتی به یک پناهگاه سرپوشیده منتقل کرد. ابزاری که به آن نیاز دارید عبارتند از مربع نجار، تفنگ منگنه، قلع قلع، درایور ضربه ای، چکش، اره مدور و مته.

همچنین بخو،د: چگونه خانه خود را catify کنیم – ایده هایی که گربه شما را خوشحال می کند!

ایده کلبه ،گوش دو طبقه

پلان دو طبقه کلبه ،گوش

این طرح کلبه دو طبقه به ،گوش شما اجازه می دهد در یک مکان غذا بخورد و بخوابد، در حالی که در مکان دیگری بازی می کند. علاوه بر این، به راحتی می توان کلبه را در هر کجای حیاط خلوت خود انتخاب کرد، قرار داد. مطمئن شوید که ابزارهای زیر را دارید – اره رومیزی، اره دایره ای، اره منبت کاری اره مویی، مته و جیب سوراخ دار.

DIY Rabbit Hutch – خانه امن

خانه ،گوش

آیا می خواهید خانه ای برای حیوان خانگی خود بسازید که ایمنی را تامین کند؟ در این مورد، این ایده را در نظر بگیرید – کلبه مرتفع به سبک کلبه مانند. به کدام ابزار نیاز دارید؟ فقط چند مورد – سیم برش، چکش، تک تیراندازهای ف،ی، چاقوی ابزار، ماشین آلات مته و مته.

کلبه ،گوش داخلی

طرح کلبه ،گوش داخلی

این کلبه ،گوش سرپوشیده خلاقانه به حیوان خانگی شما فرصت بازی در دو طبقه را می دهد! تصور کنید این تجربه چقدر برای ،گوش لذت می برد؟ ابزار و مواد مورد نیاز شما ماشین آلات مته، اره میتر، تفنگ منگنه، گیره و مته است. مطمئن شوید که ،ب چوب، پیچ و منگنه نیز دارید.

حیوان خانگی خود را ایمن نگه دارید

طرح کلبه ،گوش رایگان ساده

آیا این کلبه ،گوش شایان ستایش نیست؟ ،گوش شما فضای کافی برای خوردن، بازی و خواب خواهد داشت، به طوری که نیازی نیست نگران چیزی باشید! ابزار مورد نیاز عبارتند از: مته، اره میتر، جیب سوراخ دار، مداد، متر نواری، عینک ایمنی، محافظ شنوایی و اره مدور.

بهترین بستر برای حیوان خانگی من چیست؟

خانه راحت برای ،گوش ها

به گفته کارشناسان، من،‌ترین بستر برای ،گوش «رو،مه‌ای است که روی آن لایه‌ای از گرد و غبار است،اج شده و گلوله‌های خاک گربه روی آن قرار می‌گیرد». برای ماه‌های زمستان نیز می‌تو،د روی آن‌ها یک لایه نی نرم بپوش،د تا احساس راحتی و گرما بیشتری داشته باشید.

همچنین بخو،د: چگونه با حیوانات خانگی بوی تازه ای در خانه حفظ کنیم؟

هر چند وقت یکبار باید خانه ،گوشم را تمیز کنم؟

چند بار باید ،گوش هایم را در خانه تمیز کنم

ما می د،م که شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که حیوان خانگی شما سالم و شاد است تا بتواند تا حد امکان زندگی کند. برای محافظت از ،گوش خود در برابر بیماری ها و ،ات، حتماً به طور روزانه بسترهای ،یف را پاک کنید. همچنین، کاسه ها را با محصول پاک کننده ایمن برای حیوانات خانگی و آب تمیز کنید. به گفته کارشناسان، جدا نگه داشتن فضاهای غذا و توالت عاقلانه است.

خانه حیوان خانگی من چگونه باید باشد؟

قفس ،گوش من چگونه باید باشد

مهم نیست که حیوان خانگی شما در فضای باز یا داخل خانه زندگی می کند، باید مطمئن شوید که خانه او از چندین چیز تشکیل شده است. اولاً، خوب است که به اصطلاح منطقه ورزش را فراهم کنید، جایی که ،گوش می تواند هر زمان که بخواهد بازی کند. مطمئن شوید که این فضا عاری از چیزهای خطرناک مانند مواد تمیزکننده یا گیاهان باغچه است. در مرحله دوم، به خاطر داشته باشید که ،گوش ها موجوداتی اجتماعی هستند، بنابراین اگر حداقل دو حیوان خانگی در یک مکان داشته باشید عالی است. ثالثاً مک، برای کاوش و پنهان شدن آنها مانند جعبه ها و لوله ها فراهم کنید. در نهایت، باید سایه کافی وجود داشته باشد که حیوانات را در طول روزهای گرم تابستان خنک نگه دارد.

آیا می تو،د فضای کافی برای حیوان خانگی خود فراهم کنید؟

همانطور که احتمالا می د،د، ،گوش ها عموما در طبیعت زندگی می کنند، بنابراین بهتر است فضای زندگی آنها تا حد امکان بزرگ باشد. کلبه حیوان خانگی باید به قدری بزرگ باشد که ،گوش فضای کافی برای بالا پ،، دویدن، دراز کشیدن یا ایستادن روی پاهای خود داشته باشد. در نتیجه، ،گوش شما احساس خوشبختی می کند.


منبع: https://deavita.net/diy-rabbit-hutch-creative-ideas-keep-pet-secure-safe-292978.html