دسته‌ها
اخبار

3 دلیل مهم که اندازه در هنگام خرید تخت خواب قابل تنظیم اهمیت دارد


تخت های قابل تنظیم ارزش زیادی برای تجربه خواب به ارمغان می آورد. آنها اغلب ویژگی های مطلوبی مانند موقعیت و ماساژ قابل تنظیم دارند. دلایل زیادی وجود دارد که ،ی بخواهد یک تخت قابل تنظیم در خانه داشته باشد. هنگامی که مدل ایده آل را پیدا کردید، تصمیم بعدی این است که چه اندازه ای را انتخاب کنید.

1. ظرفیت اتاق خواب تفاوت ایجاد می کند

هنگام تج، اتاق خواب، موارد متعددی باید در نظر گرفته شود و فضای محدودی برای آنها وجود دارد. خارج از تخت، بسیاری از افراد از اتاق خواب برای نگهداری لباس استفاده می کنند. گاهی اوقات این کار با استفاده از یک کمد، ،یبی از کمد-آینه و یا یک کمد انجام می شود. به همین دلیل است که اندازه تخت هنگام تنظیم فضای اتاق خواب بسیار مهم است. بزرگ‌ترین تخت ممکن است فضای کافی برای وسایل دیگر باقی نگذارد و باعث شود اتاق خیلی کوچک به نظر برسد. تخت کوچکتر ممکن است برای تعداد و اندازه ،، که در آن می خوابند من، نباشد.

در حال حاضر، تعداد زیادی اندازه تخت وجود دارد که می تو،د از بین آنها انتخاب کنید و حتی موارد بیشتری را در هنگام انتخاب خود در نظر بگیرید. اینکه چند نفر تخت را به اشتراک می گذارند و هر کدام به چه فضایی در تخت نیاز دارند، فقط دو مورد اول هستند. نکته دیگری که باید به آن فکر کنید اندازه اتاق خواب و سایر وسایل بزرگی است که در اتاق گنجانده می شود. سپس، چیزی پیش می‌آید که بسیاری از مردم تمایل دارند از آن غافل شوند… اینکه تخت چگونه از درب در می‌آید.

2. تنظیم ابعاد و وزن

برخی از اندازه‌های تخت را می‌توان به راحتی جابه‌جا کرد، زیرا کوچک‌تر و سبک‌تر هستند. اینها شامل تخت‌های قابل تنظیم در اندازه‌های Twin، Twin XL و Full هستند. متداول ترین اندازه درگاه حدود 30 اینچ عرض است، اگرچه برخی از آنها بین 24 تا 36 اینچ متفاوت است. ارتفاع درب تقریباً استاندارد در 80 اینچ است. بنابراین، برای این تخت‌های قابل تنظیم سایز کوچک‌تر، پهن‌ترین آن‌ها 54 اینچ است، چرخاندن تخت به سمت آن امکان ورود نسبتاً بدون درز را فراهم می‌کند.

برای جا دادن افراد بیشتر یا افراد بزرگتر، یا ،، که اتاق اضافی را دوست دارند، ممکن است اندازه تخت بزرگتر ترجیح داده شود. سایزهای کوئین، کینگ و کینگ کالیفرنیا از رایج ترین سایزهای تخت بزرگ هستند. کینگ 76 اینچ عرض و 80 اینچ طول دارد که می‌تواند در درب بسیار محکم باشد. چیزی که چالش برانگیزتر است این است که این و سایر اندازه های بزرگتر را در راهروهای باریک یا پیچ در پیچ قرار دهید. به همین دلیل می توان الف را در نظر گرفت تخت خواب قابل تنظیم اسپلیت کینگ. این تخت خواب همان سطح خواب یک پادشاه سنتی را فراهم می کند، اما به صورت دو تکه عرضه می شود، هر دو عرض 38 اینچ و طول 80 اینچ. دو ،مت شدن به شما این امکان را می دهد که نیمی از تخت را در یک زمان جابجا کنید.

3. برخی از اندازه ها ویژگی های اضافی را ارائه می دهند

علاوه بر سبک‌تر بودن و جابه‌جایی آسان‌تر، تخت‌های قابل تنظیم ت،یم‌شده ممکن است عملکرد بیشتری نیز ارائه دهند. به ،وان مثال، برخی از آنها را می توان برای استفاده به گونه ای تنظیم کرد که هر طرف تخت به طور جداگانه قابل استفاده باشد. هر مدلی در اندازه‌های ت،یم‌بندی عرضه نمی‌شود، اما جایی که این یک گزینه است، باید در نظر گرفت.

تخت قابل تنظیم اندازه من، نیازهای شما را برآورده می کند و به راحتی در فضای شما قرار می گیرد. برای برخی، اینکه چه اندازه بهترین است ممکن است تحت تأثیر عواملی مانند اندازه اتاق خواب و اندازه مناطق منتهی به اتاق خواب باشد. هنگام انتخاب اندازه، حتماً به خارج از جعبه فکر کنید، زیرا گزینه های بیشتری وجود دارد. با انجام این کار، می تو،د اطمینان حاصل کنید که از تمام مزایای تخت قابل تنظیم جدید خود در فضایی راحت و آرام بهره مند خواهید شد.


منبع: https://www.archute.com/purchasing-an-adjustable-bed/