دسته‌ها
اخبار

3XN برای برج دانشجویی و موزه مهاجرت جدید در شهر تأییدیه دریافت کرد


این 27629 متر مربع طرحی در آلدگیت که دادگاه فریری 38 ساله چپمن تیلور را مسطح می کند، 769 اتاق دانشجویی را فراهم می کند. در جلسه برنامه ریزی شرکت شهر لندن در روز سه شنبه (21 فوریه) چراغ سبز نشان داده شد.

موزه مهاجرت که در حال حاضر در لویشم در ج، شرقی لندن مستقر است، 3100 متر مربع در سه طبقه خواهد داشت. توسعه دهنده Dominus، حامی این طرح، گفت که برای 60 سال اول این فضا را بدون هزینه اجاره و خدمات ارائه می دهد.

Sukhpal Singh Ahluwalia، بنیانگذار Dominus، که در کودکی از اوگاندا به بریت،ا آمد، همچنین 500,000 پوند برای شروع یک برنامه مالی برای کمک به موزه در انتقال دائمی به شهر می دهد.

پسرش جی گفت:ما احساس می‌کنیم که انجام آنچه می‌تو،م برای کمک به تغییر درک مهاجران در بریت،ا بسیار مهم است.

«متاسفانه منفی‌ها و تمرکز روی به اصطلاح «بحران مهاجر» وجود دارد – بنابراین نشان دادن آن سمت دیگر مهاجرت بسیار مهم است: وقتی این افراد می‌آیند، کارهای بزرگی انجام می‌دهند و ما باید آن را جشن بگیریم.»

این طرح در یک استراتژی گسترده تر شهر لندن برای تقویت جایگاه منطقه مالی به ،وان یک مقصد فرهنگی قرار می گیرد.

با این حال، این توسعه پای، برای بلوک اداری پنج طبقه دهه 1980 است که توسط چپمن تیلور طراحی شده بود و انجمن قرن بیستم با آن مخالفت کرد.

گروه میراث فرهنگی در اعتراض خود گفت که دادگاه فریاری را یک ساختمان تجاری قوی و با شخصیت می داند که “یک کمک بزرگ به منظر شهری غنی و متنوع این بخش از شهر” داشته است.

مخالفت های دیگری از سوی سیاستمداران محلی صورت گرفته بود. ،د شهردار لندن، جیمز تامبریج، و دو عضو شورای محلی در میان دلایل دیگر به دلایل پایداری اعتراض ،د. آنها گفتند که از طرح یک خانه جدید برای موزه مهاجرت در این سایت استقبال ،د، اما پیشنهاد ،د که در ساختمان موجود مستقر شود و ،صر خوابگاه دانشجویی از بین برود.

یکی از سخنگویان شرکت شهر لندن گفت که افسران “با دقت” در نظر گرفته اند که سایت را به ،وان یک دفتر از طریق نوسازی یا بازسازی نگه دارند، اما این کار از نظر مالی مقرون به صرفه نبوده است.

پس از تایید، سوفی هندرسون، مدیر اجرایی موزه مهاجرت، گفت: “ما در حال ایجاد موزه گمشده بریت،ا هستیم، و بررسی می کنیم که چگونه رفت و آمد مردم به و از شهر، لندن و بریت،ا به چه ،ی امروز همه ما – به ،وان یک فرد – شکل داده است. ، به ،وان جوامع و به ،وان ملت.

و هیچ مکان من،‌تری برای موزه مهاجرت به اندازه قلب شهر لندن، دروازه بریت،ا به جهان برای هزاران سال وجود ندارد.

طرح دانمارکی پراکنش 3XN جدیدترین پروژه این شرکت در شهر لندن است که برای اجرای آن موافقت شده است. طرح 37 طبقه آن در Broadgate در سال 2021 مورد تایید قرار گرفت.

این استودیو همچنین در حال کار بر روی طرح پیشنهادی برای یک بلوک 11 طبقه با کاربری مختلط بین خیابان بایوارد، مارک لین و سیتینگ لین، در نزدیکی برج لندن و در فاصله کمی از طرح Dominus است.

داده های پروژه

مشتری دومینوس
طراح اصلی 3XN
مشاور پایداری GXN
معمار اجرایی تی پی بنت
معمار منظر N/A
مشاور برنامه ریزی: DP9
مشاور میراث و منظر شهری مشاوره شهری
مشاور نما Wintech
مهندس سازه رامبول
مهندس MEP گروه واترمن
مهندس آتش نش، مشاوران OFR
مشاوران دیگر ،گوش می، (نماهای تایید شده)، GIA (نور روز، باد)
مشاور M&E N/A
نقشه بردار کمیت: N/A
مشاور نور موریس بریل
پیمانکار اصلی TBC

مساحت ناخالص طبقه داخلی متر مربع 27629 متر مربع
کربن کل زندگی 2163 کیلوگرم CO2eq/m²
هزینه کل غیر قابل دسترسی

طراحی 3XN برای یک برج دانشجویی 20 طبقه در شهر لندن

بی،ه ت،یب (ارائه شده در اکتبر 2022)

آنکیت سینگ، مدیر فنی پایداری، گروه واترمن

برای اطمینان از کاوش در هر راه در مناقصه حفظ ساختمان موجود، ممیزی دقیق قبل از توسعه مجدد به ،وان بخشی از بی،ه اقتصاد دایره ای ارائه شده همراه با برنامه برنامه ریزی انجام شد. این درجات مختلف نگهداری ساختمان را با جزئیات زیاد مورد بررسی قرار داد. با این حال، نتیجه‌گیری شد که با توجه به محدودیت‌های ساختم، که در آن شبکه ستون‌های موجود از استقرار بهینه فضا پشتیب، نمی‌کند، محدودیت‌هایی در مورد آنچه می‌توان از نظر فنی انجام داد تا ساختمان موجود با مقررات آتی به ،وان یک اداره یا هر موردی مطابقت داشته باشد وجود دارد. استفاده جایگزین در آینده

یک مسیر بازسازی و توسعه عمیق نیز مورد بررسی قرار گرفت و نتیجه‌گیری شد که منجر به از دست رفتن بخش قابل توجهی از ساختمان می‌شود که نیاز به بازسازی دارد. محرک های اصلی که بر این امر تأثیر می گذارند، نیاز به جابجایی هسته ها برای تطبیق مقررات فرار و گردش در مکان من، بود که به ،ه خود منجر به حذف قابل توجه صفحات کف اصلی متصل / پشتیب، شده توسط هسته های اصلی می شود.

در حالی که می‌توان تغییراتی را برای مطابقت با مقررات فعلی MEES ایجاد کرد، پیش‌بینی می‌شود که تغییر مشخصات کامل در بهترین حالت آن را به اوج درجه EPC C می‌رساند. این بدان م،ی است که ساختمان موجود از فرسودگی روزافزون رنج می‌برد و به طور بالقوه نمی‌تواند مطابق با آن باشد. مقررات آتی، فضای اداری را تا سال 2030 غیرقابل انکار می کند. به این ترتیب، این گزینه قابل اجرا نیست و با دستورالعمل پیش نویس کل چرخه حیات شهر شهر که توصیه می کند اجازه ندهیم ساختمان ها به دارایی های سرگردان تبدیل شوند، مخالف است.

علاوه بر این، ساختمان موجود راه های بسیار محدودی را برای مزایای عمومی و امکانات رفاهی، مانند فضای اختصاصی برای موزه مهاجرت فراهم می کند. مزایای عمومی گسترده‌تری که همراه با رویکرد کربن گسترده‌تر تعیین شده است، باید به‌ویژه برای ساختمان‌هایی مانند 65 Crutched Friars در نظر گرفته شود، زیرا در ابتدا با توجه به سازگاری و دسترسی عمومی طراحی نشده بود.

تجزیه و تحلیل دقیق از چگونگی استفاده مجدد، استفاده مجدد، و استفاده مجدد از مصالح ساختمان موجود برای به حداقل رساندن تلفات مواد در حال انجام است و با پیشرفت قابل توجهی در استفاده از اقتصاد دایره ای. هدف از این رویکرد کاهش قابل توجه مصرف کربن در عین ایجاد یک ساختمان واقعاً انعطاف پذیر است که امکان انطباق پذیری، تعمیر پذیری در آینده و اطمینان از تداوم میراث ساختمان موجود از طریق استفاده مجدد از مصالح را فراهم می کند.


منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/news/3xn-wins-approval-for-student-tower-and-new-migration-museum-in-city