دسته‌ها
اخبار

4 بهترین غلتک رنگ برقی سال 2023


کارهای نقاشی ممکن است خسته کننده و ،یف شوند، اینطور نیست؟ به خصوص اگر هنوز از غلتک های رنگ دستی قدیمی برای این کار استفاده می کنید.

اما ما اینجا هستیم تا زندگی شما را کمی آسانتر کنیم. غلطک های رنگ برقی یک پیچ و تاب جدید و مبتکرانه برای غلتک رنگ سنتی است که برای دهه ها مورد استفاده قرار گرفته است.

آنها نه تنها آسان تر هستند، بلکه به دلیل مک،سم های هوشمندانه ذخیره سازی رنگ و پمپاژ آنها سریعتر نیز هستند. طراحی های جدید و مبتکرانه آنها خستگی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و کار شما را به سرعت انجام می دهد و در عین حال ظاهری حرفه ای و صاف به آن می بخشد.

از این رو، در این مقاله، ما 5 بهترین غلتک رنگ الکتریکی را برای ،ید شما انتخاب کرده ایم. این غلتک های رنگ دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و در براکت های قیمتی مختلف مطابق با نیازهای رنگ آمیزی خاص شما عرضه می شوند.

بنابراین، بدون اتلاف وقت، بیایید مستقیماً به آن بپریم!

بهترین غلتک رنگ برقیس

بهترین غلتک رنگ برقی

در اینجا لیستی از 4 بهترین غلطک رنگ برقی که می تو،د از آن برای رنگ آمیزی سریع و آسان دیوارها، سقف ها و سایر سطوح استفاده کنید.

1. واگنر 0530004

این مدل از غلتک رنگ واگنر که به ،وان غلتک جریان هوشمند واگنر نیز شناخته می شود، برای رنگ های روغنی و لات، ایده آل است. این یکی از غلتک های رنگ با رتبه بالا امروزه است و برای استفاده خانگی و حرفه ای توصیه می شود.

چرا ما آن را دوست داشتیم؟

این غلتک رنگ برقی بدون سیم است و با 4 باتری قلمی تغذیه می شود که به شما امکان می دهد از دردسرهای مداوم سیم های برق جلوگیری کنید. در عین حال، کنترل‌های قدرت لمس سریع این ابزار رنگ‌آمیزی به شما این امکان را می‌دهد تا بدون اعمال دستی، رنگ را به طور خودکار به م،ن آن وارد کنید.

علاوه بر این، دستگیره‌های کشیده آن به شما امکان می‌دهد با سهولت نسبی به دیوارها و سقف‌ها حتی 8 فوت برسید. این امر استفاده از نردبان را کاهش داده و در برخی موارد حذف می کند. همچنین با سرعت نسبتاً بالایی کار می کند و می تواند یک دیوار 8 در 8 اینچی را در شش دقیقه کوتاه رنگ کند.

علاوه بر این، دسته این غلتک رنگ دارای یک م،ن داخلی است که می تواند تا 22 اونس رنگ را به طور همزمان ذخیره کند و نیازی به پر ، مداوم آن را از بین ببرد. نه تنها این، بلکه این ویژگی همچنین به شما امکان می دهد از سفرهای بی پایان به این و آن طرف قوطی رنگ و دردسر سینی های غلتکی نامرتب جلوگیری کنید.

هنگامی که دسته با رنگ پر شد، غلتک رنگ می تواند تا 70 فوت مربع از سطح را در یک حرکت پوشش دهد! این باعث می شود که این غلتک رنگ یک ،ید نسبتاً قابل توجه و یکی از برترین انتخاب های ما باشد.

چه چیزی می توانست بهتر باشد؟

برخی از کاربران از این غلتک شکایت کرده اند و گفته اند که نسخه های قبلی آن بهتر و ماندگارتر از نسخه های فعلی موجود بوده است. با این حال، تجربه ما چیزی کم از عالی نبوده است.

طرفداران

 • مقرون به صرفه
 • 70 فوت مربع را در یک پر می کند
 • بی سیم
 • آسان برای استفاده و تمیز ،

منفی

 • برخی از کاربران احساس می کنند که نسخه های قبلی آن بهتر بود

ابعاد: 46 x 12.5 x 4 اینچ | وزن: 1 پوند | اندازه غلتک: 9*3/8 اینچ | اندازه ،د: N/A

2. Graco 244512

Graco یک شرکت مشهور مستقر در ایالات متحده است که با ،وان “برند ترجیحی توسط حرفه ای ها” می نویسد. آنها بهترین تج،ات اسپری و رنگ آمیزی بدون هوا را تولید می کنند که هم حرفه ای ها و هم علاقه مندان جدی به DIY می توانند از آن استفاده کنند. این مدل در کنار یک تفنگ اسپری که در پایین دسته قرار می گیرد کار می کند.

چرا ما آن را دوست داشتیم؟

یکی از ویژگی های کلیدی این غلتک رنگ که آن را از بقیه متمایز می کند دسته غلتک فشاری آن است. از این رو، این غلتک فقط زم، کار می کند که یک تفنگ اسپری مستقیماً از طریق آداپتور تفنگی که در پایین دسته قرار دارد به آن متصل شود. بنابراین اگر شما فردی هستید که یک رنگ پاش بدون هوا در خانه دارید، این محصول ایده آل برای شماست.

علاوه بر این، این ابزار می‌تواند تقریباً در نیمی از زم، که معمولاً نیاز دارد، یک رنگ با کیفیت بسیار بالا را به شما ارائه دهد. قابلیت‌های EvenFlow آن به طور همزمان از هر گونه چکیدن یا تجمع رنگ در سیستم جلوگیری می‌کند، بنابراین یک برنامه منظم را تضمین می‌کند. برای اجرای سریع و روان باید ماشه تفنگ را رها کنید تا رنگ بیشتری آزاد شود.

جدای از آن، این غلتک رنگ همچنین دارای یک ،د 20 اینچی و یک آداپتور تفنگ قابل تنظیم 45 درجه است که به کاربران اجازه می دهد مناطقی که دسترسی به آن ها سخت است را با سهولت نسبی رنگ آمیزی کنند. این غلتک رنگ نیز نسبتاً سبکتر از همتایان خود است و خستگی دست را به میزان قابل توجهی در هنگام استفاده کاهش می دهد.

چه چیزی می توانست بهتر باشد؟

بزرگترین عیب این غلتک رنگ این است که بدون پیستوله رنگ کار نمی کند. این به طور خودکار به این م،ی است که ا،ر مشتریان قبل از استفاده از این غلتک نیاز به ،ید جداگانه تفنگ اسپری دارند. از این رو بهتر بود این غلتک رنگ همراه با تفنگ اسپری خود به ،وان بخشی از کیت عرضه می شد.

طرفداران

 • همراه با یک سال گارانتی
 • بسیار سبک وزن
 • آسان برای استفاده
 • کاربرد سریع و روان

منفی

 • همراه با تفنگ اسپری نمی باشد

ابعاد: 10.5 x 2.38 x 29.25 اینچ | وزن: 2.35 پوند | اندازه غلتک: 9 اینچ (قاب غلتکی) | اندازه ،د: 20 اینچ

3. واگنر 0530010

در مرحله بعد، ما SMART SideKick را داریم. این تنها گزینه در لیست ما با پایه ثابت و آداپتور برق است که باید به پریز برق وصل شود. با این حال، با سیستم تحویل رنگ خوراک مستقیم خود که به طور پیوسته رنگ را از قوطی به غلتک پمپ می کند، این مشکل را جبران می کند. هم برای رنگ های روغنی و هم برای رنگ های پایه آب قابل استفاده است.

چرا ما آن را دوست داشتیم؟

بهترین ویژگی این مدل البته تحویل مستقیم آن است که نیاز به پر ، مجدد تج،ات به صورت دستی را برطرف می کند. این ابزار مانند بقیه غلتک های رنگ موجود در این لیست دارای م،ن رنگ نیست. در عوض، دارای یک بازوی اتصال در بخش ثابت دستگاه است که می تواند یک قوطی رنگ را در خود جای دهد تا 5 گالن

بنابراین، رنگ به طور مستقیم و خودکار از قوطی رنگ به غلتک منتقل می شود و دردسر سینی غلتکی را از بین می برد. فقط تصور مقدار زمان و انرژی که این غلتک رنگ به طور خودکار در ما صرفه جویی می کند، آن را در یکی از توصیه های برتر ما قرار می دهد.

علاوه بر این، کنترل تغذیه خودکار روی این غلتک رنگ، جریان رنگ بر اساس تقاضا و مداوم را تضمین می کند تا پوشش صاف و سریع را تسهیل کند. بنابراین این یک غلتک رنگ الکتریکی عالی برای حرفه ای ها برای استفاده روزانه است. و در حالی که ممکن است در سمت گران تر باشد، این محصول از همه نظر ارزش آن را دارد.

چه چیزی می توانست بهتر باشد؟

این غلتک رنگ باید به دیوار وصل شود و دارای مجموعه ای از طناب های بلند است که می تواند بسیار دردسرساز باشد. همچنین بر خلاف سایر همتایان خود در این لیست، دسته کوتاهی دارد که استفاده از آن را برای نقاشان DIY دشوار می کند.

طرفداران

 • همراه با یک سال گارانتی
 • پوشش سریع و یکنواخت
 • آسان برای استفاده
 • باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می شود
 • رنگ آمیزی مداوم، بدون نیاز به پر ، مجدد

منفی

 • باید به دیوار وصل شود
 • دسته کوتاه

ابعاد: 6.38 x 13.09 x 9.3 اینچ | وزن: 0.01 اونس | اندازه غلتک: 9*3/8 اینچ | اندازه ،د: 16 فوت (شلنگ)

4. DUSICHIN DUS-133

در نهایت، یک گزینه غلتکی رنگ فشار دیگری در راهنمای خود داریم که شهرت قابل توجهی دارد. این مدل بین سبک م،ن دستی سنتی و غلتک‌های رنگ برقی پلاگین قرار می‌گیرد که تاکنون در لیست دیده‌ایم.

چرا ما آن را دوست داشتیم؟

بسیار شبیه به Wagner 0530010، رنگ را مستقیماً از قوطی به روکش غلتک رنگ پمپ می کند. این امر با از بین بردن نیاز به رفت و آمد سطل رنگ برای پر ، مجدد، در زمان و انرژی قابل توجهی صرفه جویی می کند. با این حال، این دستگاه مانند همتای خود دارای پایه ثابت حجیم نیست، که یک مزیت بزرگ است، به خصوص در مورد قابل حمل بودن.

این یک سرمایه گذاری ایده آل برای ،، است که قبلاً یک اسپری رنگ بدون هوا دارند و به آنها استفاده از اسپری اضافی به ،وان بخشی از غلتک می دهند. اما این همه ماجرا نیست. زیرا این غلتک رنگ به ،وان یک پاشش رنگ نیز عمل می کند که می تو،د از آن برای رنگ آمیزی سطوح دیگر استفاده کنید. از این رو، اساسا، شما در این ابزار یک مقدار قابل توجه 2 به 1 دریافت می کنید.

چه چیزی می توانست بهتر باشد؟

در حالی که این غلتک رنگ نام خود را به ،وان یک ابزار حرفه ای عالی بر سر زبان ها انداخته است، اما نمی توان از آن با رنگ های روغنی استفاده کرد، که باعث افت آن می شود. این ویژگی غلتک رنگ، کاربرد و محبوبیت کلی آن را کاهش می دهد.

طرفداران

 • بادوام و ماندگار
 • آسان تمیز میشود
 • کارآمد و سریع برای استفاده
 • همه کاره و چند منظوره
 • نقاشی مداوم را تسهیل می کند

منفی

 • برای رنگ های روغنی قابل استفاده نیست

ابعاد: 14.17 x 10.35 x 2.91 اینچ | وزن: 2.86 پوند | اندازه غلتک: 9 اینچ | اندازه ،د: 9 اینچ

بهترین غلتک رنگ الکتریکی ج، مقایسهتولید – محصول ابعاد وزن اندازه غلتک اندازه ،د
واگنر 0530004 46 × 12.5 × 4 اینچ 1 پوند 9×3/8 اینچ N/A
Graco 244512 10.5 x 2.38 x 29.25 اینچ 2.35 پوند 9 اینچ (قاب غلتکی) 20 اینچ
واگنر 0530010 6.38 x 13.09 x 9.3 اینچ 0.01 اونس 9×3/8 اینچ 16 فوت (شلنگ)
DUSICHIN DUS-133 14.17 x 10.35 x 2.91 اینچ 2.86 پوند 9 اینچ 9 اینچ
راهنمای ،ید غلتک رنگ برقی

راهنمای ،ید برای بهترین ها غلتک رنگ الکتریکی

بنابراین، هنگامی که به دنبال یک غلتک رنگ باکیفیت برای سرمایه گذاری هستید، ابتدا باید چند فاکتور را در نظر بگیرید. برای راحتی شما، برخی از این فاکتورها را برای شما فهرست کرده ایم تا تجربه ،یدی راحت را تضمین کنید.

 1. استفاده کنید

قبل از هر چیز، باید در نظر بگیرید که چند بار قرار است از غلتک رنگ الکتریکی خود استفاده کنید. اگر شما یک حرفه ای هستید که چندین کار نقاشی در هفته انجام می دهید، به ابزار خودکار پیشرفته تری نیاز دارید که حجم کار شما را کاهش دهد. از طرف دیگر، اگر فقط فردی هستید که خانه/اتاق خود را بازسازی می کند، می تو،د به محصول مقرون به صرفه تر و کاربرپسندتر بسنده کنید.

 1. ظرفیت

یک جنبه مهم در غلتک رنگ، سیستم پر ، مجدد قدرت و ظرفیت رنگ آن است. وجود یک سیستم پر ، خودکار باعث صرفه جویی در زمان و انرژی مورد نیاز برای پر ، غلتک رنگ به صورت دستی می شود. با این حال، اینها نیز معمولا گران تر هستند.

از طرف دیگر، غلتک‌های رنگی با ظرفیت رنگ داخلی به‌طور قابل‌توجهی باعث کاهش رفت و آمدهایی که برای عقب و جلو ، قوطی رنگ دارید را کاهش نمی‌دهند. از این رو، اگرچه این نیز مفید است، اما برای افرادی که قصد نقاشی حرفه ای را ندارند ایده آل است.

 1. تطبیق پذیری

چندین ویژگی وجود دارد که غلتک رنگ را همه کاره تر می کند. برای مثال، اگر غلتک رنگ شما دارای یک دسته اضافی اضافی باشد، به شما امکان می دهد سقف ها و دیوارهای بلند را رنگ کنید. از این رو این کار برای حرفه ای ها و علاقه مندان به نقاشی که سقف های بلندتری در خانه های خود دارند، عالی است.

برخی از غلتک‌های رنگ حتی با کاربردهای متعدد مجهز شده‌اند و به ،وان مثال می‌توان آن‌ها را به ،وان یک سمپاش رنگ مانند DUSICHIN DUS-133 دو برابر کرد. بنابراین اگر شما فردی هستید که ابزار چندوجهی مانند آن را دارید، این غلتک رنگ برای شما من، خواهد بود.

 1. سرعت

آ،ین فاکتوری که هنگام ،ید غلتک رنگ باید در نظر گرفت، سرعت رنگ آمیزی آن است. برخی از محصولات جزئیات سرعت خود را در خود وب سایت ذکر می کنند. اما در مورد بقیه، ممکن است لازم باشد چند بررسی را بخو،د تا سرعت آن را بهتر درک کنید.

راهنمای ،ید غلتک رنگ برقی

نتیجه

با این کار، به پایان 5 انتخاب برتر خود از بهترین غلطک های رنگ برقی موجود در بازار در سال 2022 رسیدیم. امیدواریم بتو،د بهترین را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

به طور خلاصه، ما می خواهیم برجسته کنیم که واگنر-0530004 و Wagner-C800952 برخی از مقرون به صرفه ترین و با کیفیت ترین غلتک های رنگ موجود در لیست هستند. بنابراین، اینها برای کاربران DIY که به یک غلتک رنگ سریع نیاز دارند که یک روکش ثابت و بی عیب و نقص را نیز می دهد، عالی هستند.

متناوبا، واگنر-0530010 برای حرفه ای های نقاشی که نیاز به استفاده منظم از دستگاه برای کارهای طول، مدت دارند ایده آل است.

در نظرات زیر به ما اطلاع دهید که کدام یک را انتخاب کرده اید. تا دفعه بعد، در امان باشید!

مقالات مرتبط

9 بهترین غلتک رنگ برای پنهان ، عیوب رنگ

9 بهترین برس رنگ برای پلی اورتان

9 بهترین رنگ پاش برای لاک

13 بهترین تفنگ رنگ آمیزی خودرو برای مبتدی

13 بهترین رنگ پاش حرفه ای بدون هوا

9 بهترین تفنگ اسپری HVLP

7 بهترین سمپاش برای رنگ آمیزی حصار

7 بهترین اسپری رنگ برای رنگ گچی

رنگ پاش در مقابل. غلتک [All You Need to Know]

نحوه حذف رنگ اسپری از بتن


منبع: https://www.architecturelab.net/best-electric-power-paint-roller/