دسته‌ها
اخبار

4 روش برای افزودن بتن تزئینی به ملک شما


بتن معمولاً برای چندین پروژه ساختم،، از ساختمان های صنعتی بزرگ گرفته تا املاک مس، استفاده می شود. مسلماً، طیف گسترده ای از مواد در اختیار شما وجود دارد. با این حال، بتن یک ماده بسیار متنوع است. با دوام و قیمت مقرون به صرفه آن، می تو،د بهترین های هر دو دنیا را داشته باشید و در عین حال از آمادگی آن برای استفاده آگاه باشید.

با وجود کاربردی بودن بتن، بسیاری از صاحبان خانه هنوز چوب یا ف، را ترجیح می دهند. زیرا در مقایسه با آنها، بتن به ،وان یک مصالح ساختم، اساسی و فاقد ویژگی دیده می شود. اما با تشکر از پیمانکار بتن آلبوکرکی و سایر تولید کنندگان، بتن تزئینی با کیفیت بالا را ارائه می دهند که می تواند ارزش زیبایی شناختی ملک شما را بهبود بخشد.

در اینجا چند راه برای اضافه ، بتن تزئینی به ملک شما وجود دارد:

از دیوارهای بتنی استفاده کنید

راه هایی برای افزودن بتن تزئینی به ملک شما

منبع: ،me-designing.com

استفاده از بتن در ساخت خانه چیزی خارج از عرف نیست. با این حال، زم، که شما فقط از بتن برای طراحی داخلی خود، به خصوص روی دیوارها استفاده می کنید، تغییر می کند. از این گذشته، برخی معتقدند که بتن محدود به ،، است که مینیمالیسم را ترجیح می دهند.

با این حال، طراحان داخلی شروع به استفاده از بتن به ،وان یک رسانه کرده اند. دستکاری آن نسبتاً آسان است و می تو،د انواع طرح ها و بافت ها را با تج،ات من، ایجاد کنید. قبل از اینکه متوجه شوید، آنچه قبلاً یک متریال سرد و مسطح بود به یک پس زمینه زیبا و من، برای انواع طراحی های خانه تبدیل می شود. از مینیمالیستی گرفته تا بوهمیایی، می تو،د به سبک های مختلفی دست پیدا کنید، همه اینها به لطف بتن.

از کفپوش بتنی استفاده کنید

راه هایی برای افزودن بتن تزئینی به ملک شما

منبع: directstone.co.uk

اگر دیوارهای بتنی دارید، باید آنها را با کفپوش بتنی جفت کنید. دوام کفپوش بتنی برای کاربردهای داخلی یا خارجی عالی است. علاوه بر این، شما می تو،د از بین گزینه های مختلف طراحی برای بتن با تج،ات من، انتخاب کنید. اما در بیشتر موارد، به پایان رساندن ظاهر بتن را یک قدم بیشتر می کند.

به جای اینکه آن را خا،تری ساده باقی بمانند، تکمیل و درمان برای افزایش جذابیت زیبایی بتن و در عین حال به ،وان محافظ اضافی در دسترس هستند. مواد تکمیل کننده می توانند کف شما را ضد آب کنند و تمیز ، آنها را بسیار آسان تر کنند. به همین دلیل است که بتن در فضای باز بسیار محبوب تر از داخل خانه است.

در همین حال، بتن صیقلی برای استفاده در داخل خانه بسیار من، است زیرا دارای درخشندگی نرمی است که برخی از صاحبان خانه ترجیح می دهند. اما برای ،، که خواهان جزئیات ظریف هستند، بتن رنگی ممکن است با پوشش خالدارش در کوچه شما باشد.

در حالی که می تو،د از بتن رنگی در فضای باز استفاده کنید، از بتن مهر و موم شده استفاده کنید، به خصوص زم، که از آن به ،وان یک بتن استفاده می کنید سنگفرش پاسیو. اگرچه ظاهری مات دارد، اما از کفپوش در برابر لکه ها و آب محافظت می کند، که برای ،، که این زیبایی را دوست دارند عالی است.

یک حمام بتنی را در نظر بگیرید

راه هایی برای افزودن بتن تزئینی به ملک شما

منبع: hansgrohe.com

حمام یکی از ،مت هایی در خانه است که بیشترین تماس را با آب دارد. به همین دلیل، تمیز ، حمام باید به طور منظم انجام شود. در غیر این صورت در کمترین زمان با کپک و کپک دست و پنجه نرم خواهید کرد. ا،ر خانوارها در حمام خود از کاشی استفاده می کنند. با این حال، تمیز ، در امتداد دوغاب برای از بین بردن هرگونه کپک گیر کرده در این بین بسیار خسته کننده است. اما با بتن نیازی به تمیز ، مجدد دوغاب حمام ندارید.

هیچ درزی روی دوش های بتنی وجود ندارد و از جمع شدن هر گونه ،یفی در زم، که به درستی تمیز نمی شوند جلوگیری می کند. علاوه بر این، درزگیرها برای سهولت در نگهداری بتن در دسترس هستند. زم، که می توان مواد غیر لغزنده را روی سی،ها اعمال کرد، نیازی به نگر، در مورد لیز خوردن نیست. با این حال، انتخاب بافت جارو شده، اصطکاک بتن را بدون نیاز به مواد غیر لغزنده دو برابر می کند.

در مورد ،، که وان حمام را بیشتر از دوش ترجیح می دهند، گزینه ای وجود دارد وان بتنی. بر خلاف دوش های بتنی، بهترین راه برای لذت بردن کامل از وان های بتنی این است که یک وان با روکش صاف انتخاب کنید. با توجه به احساس خوشایندی که روی پوست شما می دهد، شکی نیست که حمام ، در اینجا یک تجربه عالی خواهد بود.

همچنین بخو،د: پل استریاتوس: یک سازه بتنی پرینت سه بعدی در ونیز

سطح آشپزخانه

راه هایی برای افزودن بتن تزئینی به ملک شما

منبع: residential،uctsonline.com

آشپزخانه یکی از شلوغ ترین مناطق خانه شماست و منطقی است که کمی به آن دلداری بدهید. اما با توجه به اینکه چقدر شلوغ است، ممکن است برای برخی غیرممکن باشد که زمان لازم را برای بازسازی کامل آشپزخانه پیدا کنند. با این حال، جایگزین های مختلفی بدون انجام تعمیرات اساسی وجود دارد.

کانترها و جزیره آشپزخانه وسایل قابل توجهی در آشپزخانه هستند. به هر حال، این جایی است که شما غذا درست می کنید و غذا درست می کنید. به همین دلیل است که ارتقاء آنها به تنهایی می تواند بلافاصله جذابیت آشپزخانه شما را افزایش دهد.

اگرچه آنها از بتن ساخته شده اند، اما هنوز گزینه ای برای سفارشی ، این کانترها و جزیره آشپزخانه وجود دارد. تا زم، که اولویت های خود را فهرست کنید، سازنده آنها را مطابق با اولویت های شما طراحی می کند. علاوه بر این، با توجه به اینکه گزینه ای برای اعمال آب بند بر روی بتن وجود دارد، لازم نیست خود را از تمیز ، هرگونه لکه یا تغییر رنگ خسته کنید.

بردن

علیرغم اینکه بتن به ،وان یک مصالح ساختم، رایج است، بسیاری ممکن است تعجب کنند که کاربردهای بیشتری فراتر از آن دارد. استفاده از بتن به ،وان یک ویژگی تزئینی ممکن است تکان دهنده ترین مورد باشد. از این گذشته، بتن اغلب ،ل کننده تلقی می شود. اما اگر فردی آشنا با بتن استخدام کنید، تزئین خانه با استفاده از آن متریال امکان پذیر است.
منبع: https://architecturesideas.com/ways-to-add-decorative-concrete-to-your-property/