دسته‌ها
اخبار

5 ایده تزیین چکمه های کریسمس DIY برای قرار دادن در فضای باز و جذابیت هر رهگذری!


تزئین کریسمس همیشه یک تجربه هیجان انگیز است و ما مشتاقانه منتظر این زمان از سال هستیم! علاوه بر تزیینات سنتی خانه، ما اغلب فضای کریسمس را در بیرون، در ورودی و باغ ایجاد می کنیم. یکی از نمادین ترین تزییناتی که هم در بیرون و هم در داخل خانه کاملاً عالی به نظر می رسد، چکمه های کریسمس هستند. به همین دلیل امروز تصمیم گرفتیم چند ایده تزیین چکمه های کریسمس را به شما نشان دهیم تا همه ،، که از کنار خانه شما عبور می کنند را تحت تاثیر قرار دهید! برای الهام گرفتن زیاد به خواندن ادامه دهید!

5 ایده تزیین چکمه های کریسمس DIY

ایده های تزیین چکمه های کریسمس برای چکمه های قرمز دست ساز خانگی در فضای باز با عصای آب نبات سبک

تبلیغات

شما همیشه نیازی به صرف مبلغ هنگفتی برای داشتن یک دکوراسیون زیبای فضای باز برای کریسمس ندارید. در واقع، افراد بیشتری به دنبال ایده های DIY هستند. یکی از دلایل آن این است که با استفاده از موادی که در دست دارند، در هزینه ها صرفه جویی می کنند. و از طرف دیگر، مردم دوست دارند چیزهایی را با دستان خود خلق کنند. ثابت شده است که این یک فعالیت بسیار مفید است که ما را آرام می کند و لذت می برد. به همین دلیل است که ما چند ایده فوق العاده برای تزیین چکمه های کریسمس DIY را برای شما انتخاب کرده ایم تا امسال خودتان را در خانه بسازید!

تاج گل چکمه های کریسمس DIY

ایده‌های تزیین چکمه‌های کریسمس، چکمه‌های قرمز قدیمی پر از سبزه که در در آویزان شده‌اند

تبلیغات

اولین ایده ما این است که چکمه های کریسمس DIY به درب ورودی شما آویزان شود! بله درست است! چکمه های دختر ،چران قدیمی خود را که دیگر نمی پوشید، بردارید. اگر قرمز باشند حتی بهتر است – اگر نه، می تو،د آنها را رنگ کنید (کاملا اختیاری). آنها را با شاخه های م،وطی پر کنید، تزئینات درخت کریسمس را در آنها قرار دهید. آب نبات و م،وط کاج واقعی را اضافه کنید (در صورت افتادن می تو،د آنها را با ،ب حرارتی ب،ب،د). در نهایت، یک کمان جشن بزرگ برای لهجه آویزان کنید. تنها چیزی که باقی می ماند این است که تاج گل کریسمس بداهه خود را آویزان کنید و آماده باشید تا برای ایده خلاقانه تعریف کنید!

تزیین چکمه های بار، کریسمس

چکمه های ،تیکی قدیمی ایده های تزیین چکمه های کریسمس قرمز با روبان جوت نقطه های سفید

ایده بعدی ما شامل استفاده از چکمه های بار، قدیمی است. دوباره قرمز توصیه می شود، اما لازم نیست. آنها را با شاخه ها و تزئینات دلخواه پر کنید. شما می تو،د به رنگ های غالب بقیه دکوراسیون کریسمس خود ب،بید و درست آن ها را انتخاب کنید. در نهایت اگر سبک روستیک را دوست دارید، چکمه ها را با یک روبان جوت بزرگ ببندید. اگر این کار را نمی کنید و این چیزی نیست که می خواهید – یک روبان به رنگ دلخواه خود انتخاب کنید.

چکمه های سیم، کریسمس DIY

چکمه های بابا نوئل کریسمس سیم، قهوه ای تیره کرکی سفید بالای شاخه های م،وطی گل مصنوعی

از چکمه های قدیمی برای فسیل ، آنها با استفاده از سیمان استفاده کنید. مراقب باشید داخل آن ها را هم با سیمان پر نکنید، زیرا بعد از آن نمی تو،د چکمه ها را تزئین کنید. وقتی خشک و سفت شدند می تو،د آن ها را به رنگ های دلخواه رنگ آمیزی کنید. به ،وان مثال، می تو،د آنها را قهوه ای تیره و ،مت “کرکی” بالای آن را سفید کنید. سپس آنها را با انواع تزئینات کریسمس پر کنید – شاخه ها، تزئینات درخت کریسمس، و چرا یک پوینستیا مصنوعی آویزان نکنید. این یکی از شگفت انگیزترین نمادهای کریسمس است! بدون شک یک دکوراسیون جشن عالی خواهد بود که آن را در جایی نزدیک درب ورودی قرار دهید!

چکمه جشن از پارچه

چکمه کریسمس ساخته شده از بطری پارچه نوشابه مقوایی نوار جوت پنبه ای

چکمه های پارچه ای خیلی نازه شما اغلب می تو،د آنها را در مغازه های تزئینات کریسمس یا حتی در درخت دلار پیدا کنید. و بهترین ،مت این است که می تو،د با کمی میل بیشتر آنها را در خانه درست کنید. برای ترسیم و برش زیره چکمه به یک تکه مقوا نیاز دارید (اگر یک جفت چکمه درست می کنید به 2 عدد نیاز دارید). از یک بطری پ،تیکی با اندازه من، استفاده کنید و آن را به سه ،مت ت،یم کنید (به ،مت بالایی که در ،مت گردن بطری قرار دارد نیازی ندارید). 2 ،مت دیگر بطری را مطابق تصویر زیر روی کف بطری بچینید:

چکمه های کریسمس DIY

چگونه گام به گام بوت کریسمس را از بطری خالی نوشابه از مقوا درست کنیم

،مت های بطری را به کف آن ب،ب،د، سپس از یک تکه پارچه برای پوشاندن همه چیز استفاده کنید. پارچه را خوب ب،ب،د. در بالای چکمه، می تو،د بالش های نخی یا مصنوعی را ب،ب،د تا نرم و گرم به نظر برسد. کار را با یک نوار جوت با دور زدن پایه چکمه تمام کنید. برای تمام مراحل می تو،د از تفنگ ،ب حرارتی استفاده کنید. در نهایت، با وسایل دلخواه خود تزئین کنید که روح کریسمس را در خود دارند!

اسکیت های یخ برای تزئین کریسمس

تزئینات کریسمس در فضای باز خانگی اسکیت های یخ سفید زیورآلات قرمز سبز رنگ

البته آ،ین ایده ما استفاده از یک جفت اسکیت یخ قدیمی است. این یک راه جدید برای استفاده مجدد از آنها برای اه، خوب است! در کل ایده چیزی بسیار رمانتیک وجود دارد، بنابراین به شما توصیه می کنیم بدون تردید به آن فرصت دهید! فقط تصور کنید که چگونه هر بار که به آنها نگاه می کنید، به تمام لحظات فراموش نشدنی پیست یخ که داشته اید فکر می کنید. آنها را مطابق سلیقه و ترجیح تزیین کنید. بگذارید آنها کاملاً با تمام تزئینات دیگر مطابقت داشته باشند! و ما مطمئن هستیم که هر بار که به آنها نگاه کنید لبخند خواهید زد!


منبع: https://deavita.net/christmas-boots-decoration-ideas-diy-،memade-outdoor-charm-every-p،erby-252584.html