دسته‌ها
اخبار

5 بهترین ژنراتور Firman: نظرات و راهنمای خرید


بررسی ژنراتورهای Firman: راهنمای ،یدار

داشتن فهرستی از بهترین ژنراتورهای Firman ممکن است کافی نباشد. شما باید بد،د که هنگام انتخاب یک ژنراتور به دنبال چه چیزی باشید تا بتو،د ژنراتور من، را تهیه کنید.

در اینجا چند عامل وجود دارد:

1) اینورتر یا ژنراتور معمولی

ژنراتور اینورتر در مقابل ژنراتور معمولی

منبع تصویر: youtube.com

ژنراتورهای فیرمن به شما امکان انتخاب بین ژنراتورهای اینورتر و معمولی را می دهند. اگر می خواهید در مصرف سوخت صرفه جویی کنید و در عین حال یک منبع تغذیه تمیز و پایدار نیز داشته باشید، یک ژنراتور معمولی بهترین گزینه است.

از سوی دیگر، یک ژنراتور اینورتر به دلیل رتبه‌بندی پایین THD، برای گجت‌های کوچک‌تر بهترین عملکرد را دارد. برای ،، که می خواهند در سفر با قایق یا شاید در طول کمپینگ منبع تغذیه داشته باشند، بهینه است. بنابراین، با دقت تصمیم بگیرید که کدام یک با توجه به نیاز شما بهترین کار را برای شما دارد.

2) توان ،وجی

،وجی ولتاژ ژنراتور

منبع تصویر: theeconomictimes.com

مهم است که ژنراتوری را انتخاب کنید که توان ،وجی بالاتری نسبت به آنچه شما ترجیح می دهید ارائه دهد. به آنچه می خواهید با استفاده از ژنراتور برق بدهید، نگاه کنید تا دقیقا بد،د چه مقدار برق نیاز دارید.

برای مثال، یک حجم سبک به 18 وات نیاز دارد. یک فن سنتی به حدود 75 وات نیاز دارد. وسایل بزرگتر مانند AC می توانند تا 3000 وات نیاز داشته باشند. همچنین، برخی از لوازم بزرگ ممکن است برای راه اندازی به قدرت بیشتری نیاز داشته باشند، بنابراین به وات راه اندازی و در حال اجرا نگاه کنید.

3) گزینه سوخت

گزینه های سوخت

منبع تصویر: forbes،me.com

ژنراتورهای فیرمن دو گزینه دارند – گازی یا دوتایی (پروپان). این بسیار مهم است زیرا، در برخی مناطق، پروپان ممکن است راحت تر از گاز قابل دسترسی باشد و بالع،. به علاوه، گزینه سوخت نیز بر راندمان تأثیر می گذارد.

پیشنهاد می‌کنیم به سراغ واحدی بروید که هر دو را ارائه می‌دهد تا بتو،د به سرعت بین دو گزینه جابجا شوید، که می‌تواند زمان اجرا را نیز افزایش دهد.

4) ایمنی

ویژگی های ایمنی

منبع تصویر: graingerknow،w.com

ژنراتوری را انتخاب کنید که استفاده از آن ایمن باشد. باید دارای ویژگی هایی مانند صفحه نمایشگر باشد که ساعت، بارگذاری و غیره را نشان می دهد. علاوه بر این، ویژگی خاموش شدن خودکار نیز می تواند کمک بزرگی باشد. این نه تنها از موتور بلکه از دستگاه ها نیز محافظت می کند.

علاوه بر این، سوکت ها باید برای محافظت در برابر حوادث پوشیده شوند. در نهایت، نباید اعوجاج وجود داشته باشد زیرا می تواند به دستگاه های حساس مانند تلفن های همراه آسیب برساند.

5) سطوح نویز

سطح نویز در ژنراتورها

منبع تصویر: soundproofliving.com

ژنراتورها می توانند بسیار پر سر و صدا باشند – در برخی موارد تا 90 دسی بل – که نه تنها باعث حواس پرتی می شوند بلکه ناامن نیز هستند. هر چیزی بالاتر از 75 دسی بل به ،وان بلند در نظر گرفته می شود و قرار گرفتن طول، مدت در معرض چنین صداهای بلندی می تواند منجر به ریزش مو شود.

اول از همه، بیایید واضح بگوییم – هیچ ژنراتور بی صدا وجود ندارد. با این حال ژنراتورهایی وجود دارند که به دلیل استفاده از صدا خفه کن صدای کمی ایجاد می کنند. پس به این عامل توجه ویژه ای داشته باشید. بیشتر ژنراتورهای بی صدا حدود 50 دسی بل نویز ایجاد می کنند که برابر است با دو نفر که در حال مکالمه هستند. با این حال، نویز 50 دسی بل نیز قابل قبول است. مساوی است با یک رستوران شلوغ.

6) سهولت استفاده

راحتی در استفاده

منبع تصویر: popularmechanics.com

این مهم است زیرا شما نباید دست خود را روی دستگاهی که استفاده از آن سخت است بگیرید. مهمترین عامل سیستم است، ی،ی نحوه راه اندازی ژنراتور. گزینه از راه دور بهترین است زیرا نیاز به بلند شدن و راه رفتن به سمت ژنراتور را از بین می برد. با این حال، سیستم های الکتریکی نیز بسیار خوب هستند زیرا نیازی به کار سخت ندارند.

سیستم عقب نشینی در اصل یک سیستم دستی است که نیاز به کشیدن طناب دارد که می تواند برای برخی از کاربران دردسرساز باشد. پیشنهاد می کنیم ژنراتوری را انتخاب کنید که حداقل دو گزینه را ارائه می دهد. علاوه بر این، باید پریزهای کافی برای پشتیب، از دستگاه‌های شما وجود داشته باشد و آنها باید مرتب قرار گیرند.

7) ظرفیت م،ن سوخت

ظرفیت م،ن سوخت

منبع تصویر: khusheimstore.com

اگر ژنراتوری می خواهید که بتواند ساعات بیشتری کار کند، پس حتما به ظرفیت م،ن سوخت آن توجه کنید. این ویژگی نه تنها به شما کمک می کند تا خانه یا محل کار خود را برای مدت طول، تری تامین کنید، بلکه شما را از سفرهای متعدد برای پر ، م،ن خود نجات می دهد.

یک م،ن 8 گالنی معمولاً کافی است، ژنراتور را به مدت 12 ساعت کار می کند. برای افزایش زمان اجرا می تو،د بار را کاهش دهید. علاوه بر این، برخی از ژنراتورها ممکن است از اتصالات موازی برای افزایش توان و زمان اجرا پشتیب، کنند.

8) ،ید بر اساس فعالیت

،ید بر اساس فعالیت

منبع تصویر: rvshare.com

،ید ژنراتور شما باید بر اساس فعالیت مورد نظر گروه بندی شود. اگر فردی در فضای باز هستید و به پیاده روی و کمپینگ علاقه دارید، بهترین گزینه برای شما یک ژنراتور کمپینگ RV است. علاوه بر این، برخی از محبوب ترین ژنراتورهای Firman در این دسته یافت می شوند.

البته، اگر به ژنراتورهای خانگی با مخازن سوخت بزرگتر نیاز دارید، ژنراتورهای پروژه خانگی درست در کوچه شما هستند. به خاطر داشته باشید که بسته به موقعیت مک، خود باید یک ژنراتور با همان افزونه پریزهای برق خود انتخاب کنید. مکان های مختلف نیاز وات و ،وجی های متفاوتی دارند.

9) وات

وات

منبع تصویر: mitm.com

درک وات برای اطمینان از اینکه بیشترین بهره را از ژنراتورهای خود می برید، مهم است. وات در حال اجرا به توان مورد نیاز برای راه اندازی ژنراتور اشاره دارد. از طرف دیگر، وات راه اندازی به توان راه اندازی مورد نیاز لحظه ای برای راه اندازی ژنراتور اشاره دارد. مهم است که توجه داشته باشید که شما باید توان ،وجی شروع را مح،ه کنید یا از یک متصدی بپرسید.

وات بسیار مهم است زیرا اگر وسایل برقی شما در طول نوسانات برق بیشتر از آنچه ژنراتور می تواند تامین کند مصرف کنند، نمی تو،د آنها را راه اندازی کنید. ژنراتورهای با کیفیت بالا اطلاعات وات یا ولت را در دفترچه راهنمای کاربر خواهند داشت.

10) قابل حمل بودن

ژنراتورهای قابل حمل

منبع تصویر: thenewyorktimes.com

ژنراتورهای قابل حمل بسیار مورد نیاز هستند، به خصوص اگر فعالیت های شما شامل حرکت در اطراف باشد. علاوه بر این، یک ژنراتور قابل حمل به مانورپذیری همیشه کمک می کند. البته برخی از ژنراتورهای ایده آل قابل حمل هستند و کارایی را فدا نمی کنند. یک ژنراتور قابل حمل به شما کمک می کند تا هر گونه قطعی برق را با خیال راحت از بین ببرید.

علاوه بر این، یک ژنراتور قابل حمل برای تامین انرژی ابزار عالی است و برای تامین انرژی ابزار خود نیازی به برق ندارید. ژنراتورهای قابل حمل قابل اعتماد، جمع و جور و آسان برای استفاده هستند، و آنها را به ،یدی هوشمند برای هر ،ی که نیازهای مختلف منبع تغذیه دارند تبدیل می کند.

چگونه از ژنراتور Firman خود نگهداری کنید

شما باید تلاش کنید تا اطمینان حاصل کنید که ژنراتور شما برای مدت طول، دوام می آورد. این را می توان با تعمیر و نگهداری منظم انجام داد. البته، طبیعی است که به احساس ژنراتور جدید، نحوه عملکرد و روان بودن آن فکر کنید. در اینجا مواردی وجود دارد که باید حداقل به صورت هفتگی، بسته به میزان توان ،وجی مورد نیاز روزانه خود، بررسی کنید.

الف) روغن خود را بررسی کنید

بررسی روغن ژنراتور

منبع تصویر: ctgeneratorservice.com

بررسی روغن باید اولین کاری باشد که هنگام استفاده از Firman برای اولین بار انجام می دهید. اطمینان حاصل کنید که از کل بطری روغن استفاده کنید، سپس بعد از 25 ساعت و سپس هر 100 ساعت پس از اولین استفاده آن را تعویض کنید. یک نکته خوب این است که روغن را قبل از هر بار استفاده یا حداقل هر 8 ساعت کارکرد بررسی کنید تا سطح من، را بدست آورید.

علاوه بر این، می تو،د روغن را با فرو بردن میله در روغن نیز بررسی کنید. پیچ ، آن توصیه نمی شود.

ب) گاز خود را بررسی کنید

بنزین خود را چک کنید

منبع تصویر: americasgenerator.com

برای راه اندازی ژنراتور خود، توصیه می شود حداقل یک سوم م،ن گاز اضافه کنید. علاوه بر این، اگرچه گاز به مدت 3 هفته دوام می آورد، افزودن یک تثبیت کننده گاز و تعویض گاز هر 6 ماه یکبار برای استفاده نادر توصیه می شود. علاوه بر این، کاربراتور نیز باید قبل از ذخیره سازی تخلیه شود.

برای این کار کافیست سوپاپ سوخت را ببندید و بگذارید بنزین تمام شود. کاربراتور شما برای چندین سال دوام می آورد. به یاد داشته باشید که روغن مصرف شده در کاربراتور باقی نگذارید.

ج) شمع خود را چک کنید

شمع خود را چک کنید

منبع تصویر: generatorist.com

فراموش نکنید که فیلترهای گاز و هوا، شمع و جرقه گیر را به طور مرتب در صدا خفه کن بررسی کنید. علاوه بر دسترسی و بررسی ساده، از داشتن ژنراتور اینورتر فیرمن در شرایط خوب نیز احساس بهتری خواهید داشت.

برای بررسی شمع ژنراتور خود، باید سیم پیچ جرقه را بررسی کنید. با قرار دادن نوک وایر شمع در نزدیکی بدنه موتور شروع کنید و استارت عقب را بکشید. در صورتی که جرقه بین صندوق شمع و موتور در حال حاضر قابل مشاهده است، شمع باید تعویض شود. همچنین در صورت عدم وجود جرقه، تعویض سیم پیچ احتراق نیز ضروری است.

د) موتور خود را بررسی کنید

موتور خود را بررسی کنید

منبع تصویر: cpsgenerators.com

ژنراتورها درست مانند خودروها موتورهایی دارند که نیاز به مراقبت دارند. بسته به بنزینی که استفاده می کنید، ارتفاع شما، آب و هوای بیرون و ساعات زیادی از استفاده، موتور به کمک نیاز دارد.

یکی از روش های نگهداری که توصیه می کنیم تمیز ، محفظه احتراق است. این برای جلوگیری از تجمع کربن و تنظیم سوپاپ از افزایش کارایی ژنراتور Firman و افزایش طول عمر آن است. علاوه بر این، هنگامی که تعمیر و نگهداری را کامل کردید، احساس می کنید که یک ژنراتور کاملاً جدید دارید.

سوالات متداول در مورد ژنراتورهای Firman

i) ژنراتورهای Firman توسط چه ،، ساخته می شوند؟

Firman یک برند تولید کننده تج،ات تحت Sumec است گروه. به ،وان یکی از اعضای مهم Sinomach، یک شرکت Fortune 500، Sumec Group در سال 1978 تاسیس شد و در تجارت و خدمات، قراردادهای مهندسی و توسعه سرمایه گذاری تخصص دارد.

ii) ژنراتورهای Firman چقدر عمر می کنند؟

متغیرهای مختلفی از جمله مدل خاص و نحوه مراقبت از آن وارد عمل می شوند. با این حال، به طور متوسط، یک ژنراتور قابل حمل Firman در حدود 2000 تا 3000 ساعت کار می کند، قبل از اینکه شروع به کاهش یا از دست دادن توانایی خود در تامین برق کند.

iii) چگونه بفهمم که ژنراتور Firman من یک ژنراتور اصلی است؟

نام حک شده/کاکل دار روی ژنراتور: یک ژنراتور اصلی باید نام خود را به صورت تاج/حک بر روی قطعات آن داشته باشد: م،ن، بلوک موتور، فیلتر هوا، کاربراتور، صدا خفه کن، پوشش سرسیلندر، قاب عقب دینام و AVR.

iv) آیا ژنراتورها در صورت عدم استفاده ،اب می شوند؟

ژنراتورها با نشستن یا استفاده حداقلی بد نمی شوند. اما ژنراتورهای دیزلی و بنزینی قطعاً اگر اقدامات احتیاطی انجام نشود، انجام می دهند.

v) در ژنراتور فیرمن چه نوع موتوری وجود دارد؟

ژنراتور اینورتر Firman W01781 دارای 2100 وات شروع و 1700 وات جاری است. نیرو توسط موتور Max Pro Series 80cc Firman تامین می شود که به لطف بلوک سر چربی P،enix خود خنک و کارآمد کار می کند.

vi) کدام ژنراتور Firman بهترین است؟

انتخاب برتر ما برای بهترین ژنراتور Firman این است ژنراتور قابل حمل دوگانه سوز Firman H08051. تا اینجای کار بهترین عملکرد و دوام را دارد.

بررسی ژنراتورهای Firman: نتیجه‌گیری

ما بهترین ژنراتورهای Firman موجود در بازار را فهرست کرده ایم. اگر می خواهید یک ژنراتور گازی ب،ید که هم بی صدا باشد و هم بتواند فضاهای بزرگ را تامین کند، آن را در نظر بگیرید ژنراتور گازی قابل حمل Firman W03383. به دلیل م،ن بزرگ و طراحی قابل حمل آن قابل اعتماد است و استفاده از آن بسیار آسان است.

از سوی دیگر، اگر یک ژنراتور با اندازه جمع و جور می‌خواهید که گزینه‌ای با سوخت دوگانه را نیز ارائه دهد و شریکی عالی برای ماجراجویی‌های شما در فضای باز باشد، پس ژنراتور گاز قابل حمل Firman W01781 Recoil S، می تواند انتخاب خوبی باشد

مطمئن شوید که فهرست ما را مرور کرده و آنچه را که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد انتخاب کنید.


منبع: https://www.archute.com/firman-generator-reviews/