دسته‌ها
اخبار

5 به روز رسانی ساده را کشف کنید تا حمام کوچک شما بزرگتر به نظر برسد


از یک تجدید زیبای ساده تا یک بازسازی کامل حمام، به روز رس، حمام می تواند جان تازه ای به فضای شما ببخشد. کلید یک طراحی موفق حمام، یافتن تعادل من، بین فرم و عملکرد و در عین حال ایجاد یک فضای آرامش بخش است.

با این حال، چیدمان حمام کوچک می تواند به سرعت فشرده و غیر قابل دعوت شود. اگر به دنبال تغییر فضای کوچک خود و ایجاد ظاهری بزرگتر هستید، تیم طراحی متخصص می تواند به شما کمک کند. در این مقاله، پنج به‌روزرس، را که می‌تو،د برای ایجاد توهم حمام بزرگ‌تر بدون تغییر کل چیدمان ایجاد کنید، بررسی می‌کنیم.

چگونه یک حمام کوچک را بزرگتر نشان دهیم پنج ،مت کلیدی حمام شما وجود دارد که می تو،د آنها را به روز کنید تا حمام بزرگتر به نظر برسد.

این مناطق عبارتند از: محوطه دوش به روز شده، کاشی، قفسه بندی و انبار، رنگ، دکور

حمام کوچک بزرگتر به نظر می رسد

منبع: pinterest.com

بیایید هر یک از این به روز رس، ها را با جزئیات بررسی کنیم و توضیح دهیم که چگونه می توانند اندازه فضای شما را افزایش دهند.

کابین دوش خود را به روز کنید ،یب دوش یا وان/دوش اغلب بزرگترین ،صر در حمام است. با این حال، تنها تغییرات زیادی وجود دارد که می‌تو،د بدون شروع یک پروژه بازسازی کامل حمام انجام دهید. اضافه ، یک کابین دوش بدون قاب شیشه ای شفاف یا دوش بدون در را در نظر بگیرید. این به‌روزرس،‌ها می‌توانند با اجازه دادن به چشم برای سفر بیشتر، توهم فضای بزرگ‌تری را ایجاد کنند. هنگام در نظر گرفتن دوش بدون در، به این فکر کنید که آیا درب روی مسیر کشویی یا محوری باز می شود و در کدام جهت باز می شود.

کاشی خود را به روز کنید به روز رس، کاشی یک گزینه محبوب برای صاحب خانه هایی است که به دنبال زیبایی حمام خود هستند. قرار دادن کاشی تا سقف می تواند با از بین بردن شکاف بین مواد مختلف، توهم فضای بزرگتری را ایجاد کند. علاوه بر این، رنگ‌های روشن‌تر و طرح‌های کاشی کوچک‌تر می‌توانند احساسی مطبوع ایجاد کنند که اندازه فضای شما را افزایش می‌دهد.

حمام کوچک بزرگتر به نظر می رسد

منبع: pinterest.com

قفسه و انبار خود را به روز کنید در حالی که حمام ها نیاز به ذخیره سازی دارند، گزینه های حجیم می توانند به سرعت فضای کوچکی را شلوغ کنند. قفسه های فرورفته یا انبارهای مخفی را در نظر بگیرید تا نیاز به واحدهای ایستاده را از بین ببرید. تعویض کابینت روشویی با سینک پایه نیز می تواند توهم فضای بیشتری را ایجاد کند، اما به خاطر داشته باشید که فضای میز شما کوچک می شود.

رنگ خود را به روز کنید رنگ جدید می تواند راهی ساده و موثر برای به روز رس، حمام شما باشد. هنگام انتخاب رنگ، سایه های روشن تری را در نظر بگیرید که حمام شما را بزرگتر نشان می دهد. با این حال، اگر لهجه‌های روشن و رنگ روشن دارید، می‌تو،د چند درجه تیره‌تر روی دیوار بزنید. علاوه بر این، کاهش میزان کنتراست رنگ در فضای شما می تواند ظاهر منسجم تری ایجاد کند.

حمام کوچک بزرگتر به نظر می رسد

منبع: pinterest.com

لوازم تزئینی خود را به روز کنید می توانند به سرعت یک چیدمان حمام کوچک را به هم ریخته و آن را حتی کوچکتر نشان دهند. به یاد داشته باشید که وقتی صحبت از دکوراسیون به میان می آید، کمتر است. استفاده از یک آینه بزرگتر را برای ایجاد توهم فضای بیشتر و انعکاس نور بیشتر به اتاق در نظر بگیرید. آینه های بدون قاب می توانند احساس فضای بیشتری را مانند کابین دوش های شیشه ای شفاف ایجاد کنند.

حمام کوچک خود را با کمک کارشناسان محلی بزرگتر نشان دهید، چه چشم انداز روشنی داشته باشید و چه برای بررسی گزینه های خود به کمک نیاز دارید، بازسازی حمام تیم می تواند به شما کمک کند تا یک برنامه عملی ایجاد کنید تا حمام کوچک شما بزرگتر به نظر برسد.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/make-your-small-bathroom-look-،/