دسته‌ها
اخبار

5 روند محبوب پنجره برای سال 2023


خانه گسترش سبک شخصی است و مانند بسیاری از جنبه های سبک ما، روندهایی وجود دارد که می آیند و می روند. در قلمرو طراحی خانه، این گرایش‌های سالانه می‌تواند از مینیمالیستی تا جسورانه و پر زرق و برق متغیر باشد – چه به مبلمان، رنگ‌ها یا حتی طرح‌های پنجره نگاه کنید.

پنجره های خانه شما بخش مهمی از زیبایی منزل شما هستند، اما این بدان م،ا نیست که شما نمی تو،د از روندهای جدید امسال لذت ببرید.

ما اینترنت را بررسی کردیم تا برخی از محبوب‌ترین گرایش‌های طراحی پنجره‌های آینده در سال 2023 را پیدا کنیم – الهام‌بخشی را که برای متحول ، خانه‌تان نیاز دارید به شما ارائه می‌کند.

قاب های پنجره سیاه

روند پنجره

منبع: pinterest.com

فریم‌های سیاه ممکن است از قرن نوزدهم وجود داشته باشند، اما در سال جاری شاهد ظهور قابل توجهی بوده‌اند. آنها یک سبک صنعتی مانند ارائه می دهند که بسیاری از صاحبان خانه در خانه های خود از آن برای ایجاد کنتراست در برابر دیوارهای خنثی و تزئینات خود استفاده می کنند.

این سبک از قاب می تواند به خوبی در طیف گسترده ای از خانه ها، از خانه های کشاورزی مدرن به سبک های معماری سنتی رنگ پررنگ آن برای ایجاد یک بی،ه در خانه طراحی شده است – و اغلب برای پنجره‌ها، محفظه و پنجره‌های تصویری استفاده می‌شود.

پایان هنر دکو

روند پنجره

منبع: pinterest.com

سبک‌های پنجره‌های امروزی از شکل مستطیلی سنتی منشعب می‌شوند و به پایان‌بندی‌های معماری جالبی که برجسته هستند، منشعب می‌شوند. روکش‌های آرت دکو یکی از محبوب‌ترین روندهای سال است که حدا،ر گرایی پس از سال‌ها زیبایی شناسی خانه مینیمالیستی شتاب بیشتری می‌گیرد.

هنر دکو یک گلم قدیمی هالیوود را ارائه می دهد که می تواند شخصیتی فوری به هر فضایی در خانه شما ببخشد. بسیاری از صاحبان خانه شکل های پنجره را با هم ،یب می کنند و آنها را با تزئینات مشکی تکمیل می کنند تا ظاهری جسورانه داشته باشند.

طرح های پنجره نرم

روند پنجره

منبع: pinterest.com

بسیاری از صاحبان خانه ها با زوایای شدید سبک های سنتی پنجره خداحافظی می کنند و از زوایای ملایم تر در خانه های خود استقبال می کنند.

این روند شامل استفاده از طرح های پنجره منحنی برای ظاهری نرم تر و ظریف تر است. برای تکمیل زیبایی شناسی کامل، کارشناسان در پنجره های طلایی استفاده از مبلمان با منحنی‌های نرم مشابه را توصیه می‌کند – میزهای قهوه‌خوری گرد، مبل‌های منحنی، و وسایل روشنایی می‌توانند تفاوت را ایجاد کنند.

بلوط مدرن

روند پنجره

منبع: pinterest.com

در حالی که قاب های سیاه پنجره ها لحظه به لحظه خود را می گذرانند، همتایان بلوط سبک تر آنها به همان اندازه سرها را می چرخانند.

پنجره‌های بلوط، شبیه به مشکی، می‌توانند زیبایی‌شناسی مدرن را ارائه دهند، اما با لحنی ملایم‌تر و خنثی‌تر. این سبک می‌تواند برای طیف گسترده‌ای از خانه‌ها، از مدرن گرفته تا سنتی، کارایی داشته باشد و بهتر است با پارچه‌های مطبوع و رنگ‌های داخلی ملایم ست شود.

پایداری ها

روند پنجره

منبع: pinterest.com

پایداری روندی است که در اینجا باقی مانده است – با مالکان خانه که تقریباً به طور انحصاری به دنبال روش های سازگار با محیط زیست در و پنجره برای خانه های خود هستند.

طرح‌های پنجره‌های امروزی اغلب با مواد سازگار با محیط‌زیست ساخته می‌شوند که برای کمک به سیاره و کاهش هزینه‌های انرژی ماهانه شما طراحی شده‌اند. وقتی ،ت به پایداری می رسد، می خواهید به دنبال ویندوزهایی باشید که ارائه می دهند افزایش عایق، گرد و غبار ناخواسته، آلاینده ها و حیات وحش را در بیرون و دور از خانواده خود نگه دارید.

وقتی صحبت از روندهای پنجره 2023 می شود، واقعاً چیزی برای همه وجود دارد. گزینه های خود را در نظر بگیرید و از نصاب های حرفه ای خود بخواهید که خانه شما را به یک شاهکار مدرن تبدیل کنند.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/popular-window-trends/