دسته‌ها
اخبار

5 نکته برای ایجاد باغ گل رویاهای خود


همه ما رویای یک حیاط خلوت عالی را برای ارائه در هنگام داشتن دوستان یا خانواده برای باربیکیو بعدی داریم. باغ گل بهترین راه برای رنگ دادن به باغ شماست. این راه آسان برای خلاقیت است زیرا هیچ محدودیتی وجود ندارد – اجازه دهید تخیل شما آزاد شود! گل‌ها به باغ شما کمک می‌کنند با پروانه‌ها و سایر ،ات که برای باغ شما مفید هستند زنده شود و با خوشحالی وارد آن شوند. زم، که فضای زندگی من، را ایجاد کردید. نمی د،د از کجا شروع کنید؟ یک برنامه ریزی کوچک راه درازی را به همراه خواهد داشت – در اینجا 5 نکته وجود دارد که به شما کمک می کند پروژه ای را که همیشه آرزویش را داشته اید شروع کنید!

لبه حاشیه

باغ گل رویاهای شما

منبع: pinterest.com

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید لبه تخت باغ شما است. راه های زیادی برای ساخت لبه وجود دارد و اینکه کدام یک را انتخاب می کنید به بودجه شما و همچنین ظاهری که می خواهید در باغ خود ایجاد کنید بستگی دارد. برای جلوگیری از رشد هر گونه علف در باغ گل شما بسیار مهم است که لبه را در پایین تر از زمین قرار دهید. در حالی که آجر یک ماده رایج برای استفاده است لبه های چمن، آلومینیوم گزینه دیگری است – می تو،د نمونه هایی را در اینجا ببینید. آجرها فضای زیادی را برای خلاقیت فراهم می کنند زیرا می تو،د در چیدمان آن ها خلاق باشید. می تو،د انتخاب کنید که آنها را به صورت الگو قرار دهید یا با خطوط مستقیم ساده نگه دارید. هیچ محدودیتی برای ارتفاع دیوار تخت باغ شما وجود ندارد!

انتخاب مکان

باغ گل رویاهای شما

منبع: pinterest.com

برای اینکه گل های خود بهترین فرصت را برای رشد در محیط خود داشته باشند، مهم است که مکان من،ی را در حیاط خلوت خود انتخاب کنید. انواع مختلفی از گیاهان وجود دارد که نیازهای متفاوتی دارند، بنابراین قبل از ساختن تخت باغ جدید خود تحقیق کنید. برخی از گیاهان حساس هستند و می توانند با کمترین قرار گرفتن در معرض نور خورشید رشد کنند، در حالی که برخی دیگر به ساعات مشخصی در نور خورشید نیاز دارند. بیشتر گل ها در قرار گرفتن کامل در معرض نور خورشید رشد می کنند، به این م،ی که حداقل 6 ساعت نور خورشید عالی است.

هنگام تصمیم‌گیری در مورد نوع تخت باغچه‌ای که می‌سازید، حتماً محیط اطراف را در نظر بگیرید – بسته به ترافیک و سایر شرایطی که گیاهان شما توسط آن احاطه می‌شوند، اطمینان از محافظت مهم است. این امر از هر گونه آسیب ناشی از عوامل محیطی جلوگیری می کند.

انتخاب گیاهان برای تخت گل

نوع گیاه، که انتخاب می کنید کاملاً به شما بستگی دارد – چقدر زمان برای نگهداری صرف می کنید؟ چه چیزی در باغ خود دارید؟ چه رنگ هایی را دوست دارید اضافه کنید؟ در زیر چند نمونه از گل هایی که در تمام طول سال زیبا به نظر می رسند و نگهداری از آنها نسبتاً آسان است را مشاهده می کنید.

آفتابگردان

باغ گل رویاهای شما

منبع: pinterest.com

آنها قرار گرفتن در معرض آفتاب کامل را تحمل می کنند و در بیشتر انواع خاک خوشحال هستند. من اینها را دوست دارم زیرا چیزهایی مانند پروانه ها را به خود جذب می کنند – اگرچه شما می خواهید مراقب ،ات باشید، برخی ممکن است بیشتر از اینکه فوایدی به آنها اضافه کنند بخورند.

گل م،وطی

مراقبت از این گل ها تا زم، که در زمان من،ی از سال کاشته شوند نسبتاً آسان هستند. آنها سایه های زیبای بنفش را به باغ شما اضافه می کنند و گزینه ای فوق العاده برای گل های کوچکتر هستند.

زینیاها

زینیاها از نظر شکل متفاوت هستند و برای افزودن بافت های مختلف به باغ شما عالی هستند.

به گیاهان فضا بدهید

باغ گل رویاهای شما

منبع: blo،.com

کاشتن بیش از حد بذرها در فاصله کم یا بدون فاصله از یکدیگر یک اشتباه رایج در هنگام شروع کار با باغ است – فاصله بین آنها و استفاده از مقدار کمی در هر ردیف باعث می شود گل های شما به درستی رشد کنند و ریشه بدهند. این به رشد آهسته و طول، مدت کمک می کند و از جوانه زدن و سپس مرگ سریع گیاهان شما جلوگیری می کند.

کمپوست و ماسه را اضافه کنید

هنگامی که آماده کاشت محصولات خود هستید، به خاک و مقداری کود مغذی متراکم برای کمک به رشد گیاهان خود نیاز خواهید داشت. بسته به خاکی که برای بستر باغ خود دارید، کمپوست بستر من،ی برای رشد گیاهان شما فراهم می کند. در نهایت، شما فضایی در خاک خود می خواهید تا آب تخلیه شود – این به راحتی می تواند از طریق اضافه ، شن و ماسه به خاک شما حاصل شود. اما مراقب باشید که مقدار زیادی اضافه نکنید – انجام این کار ممکن است باعث شود خاک شما خیلی متراکم شود که نتیجه مع، ایجاد می کند.

اکنون که مهم‌ترین چیزهایی که باید در نظر گرفته شود را مرور کردیم، شما آماده شروع پروژه‌ای هستید که همیشه آرزویش را داشتید!


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/create-the-flower-garden-of-your-dreams/