دسته‌ها
اخبار

5 نکته برای مقابله با آسیب آتش سوزی و دود


اگر نیاز به تعمیر آسیب آتش سوزی یا دود در خانه خود دارید، بهتر است در اسرع وقت با یک شرکت حرفه ای تماس بگیرید. حتی اگر آتش نسبتاً سریع و آسان مهار شود، نفوذ آب ناشی از تلاش‌ها برای خاموش ، آن می‌تواند خسارت قابل توجهی ایجاد کند. بنابراین می تواند دوده به جای مانده توسط دود یا شعله های آتش که به طور کامل خاموش نشده است.

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام برخورد با آنها در نظر داشته باشید ترمیم خسارت آتش سوزی:

ایمنی باید همیشه اولویت شما باشد

مق، با آسیب آتش سوزی و دود

منبع: maggiescarf.com

آتش سوزی می تواند به سازه ساختمان آسیب برساند به طوری که ورود آن ناامن است، بنابراین تا زم، که کارشناس اجازه ندهد نباید سعی کنید دوباره وارد ملک شوید.

آسیب می تواند واقعاً سریع اتفاق بیفتد

مق، با آسیب آتش سوزی و دود

منبع: coastlineclean.com

آتش و دود می تواند آسیب شدیدی به اموال شما وارد کند و بقایای دوده را بلافاصله پس از آتش سوزی ته نشین می کند. این می تواند منجر به تغییر رنگ دائمی شود اگر بلافاصله تمیز نشود. اثرات دود و دوده همچنین می تواند برای مبلمان، وسایل ف،ی و لباس م،ب باشد. اگر زیرزمین برای مدت طول، خیس بماند، دیوارها، کف و سایر ،مت های خانه شما ممکن است آسیب ببینند. هرچه این اتفاق بیشتر بیفتد، رفع آن مشکلات دشوارتر خواهد بود.

حرفه ای ها مشاوران متخصص هستند

مق، با آسیب آتش سوزی و دود

منبع: pinterest.com

کمک گرفتن از متخصصان ترمیم در اسرع وقت می تواند از آسیب بیشتر به خانه یا محل کار شما جلوگیری کند و روند پا،ازی را روان تر کند. آنها می توانند آسیب را ارزیابی کنند، اقلام قابل نجات را تعیین کنند و برای حذف آب از خانه یا ساختمان شما کار کنند. با تج،ات و تخصص من،، آنها می دانند که چگونه به طور موثر و سریع عمل کنند!

مدیریت منسوجات

بازگرداندن پارچه ها و از بین بردن بوی دود و دوده از منسوجات، از جمله لباس، فرش و حتی اقلام ظریف مانند لباس عروس دشوار است. یک نظافتچی متخصص می تواند این مشکلات را موثرتر از یک فرد معمولی برطرف کند. هنگامی که بو را از بین بردید، شستن های اضافی لازم است تا لباس و فرش شما به خوبی تمیز شود.

آسیب آب نیز می تواند وجود داشته باشد

مق، با آسیب آتش سوزی و دود

منبع: pinterest.com

تلاش‌های اطفاء حریق می‌تواند باعث آسیبی شود که فراتر از خانه و محتویات آن است. آبی که برای خاموش ، شعله ها استفاده می شود می تواند منجر به آسیب آب شود و آسیب آب تصفیه نشده به راحتی منجر به رشد کپک می شود. مواد شیمیایی آتش نش، اغلب آشفتگی را پشت سر می گذارند و نیاز به متخصصان برای تمیز ، دارند. بازیابی اموال خود پس از آتش سوزی می تواند طاقت فرسا باشد. امیدواریم این اطلاعات به شما کمک کند تا با خیال راحت با آسیب دود مق، کنید.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/dealing-with-fire-and-smoke-damage/