دسته‌ها
اخبار

6 ویژگی منحصر به فرد برای گنجاندن


یکی از دلایل مشخصی که برخی افراد ترجیح می دهند خانه های خود را از ابتدا بسازند این است که می خواهند دید دقیق خود را در جدیدترین خانه خود زنده کنند.

اگر از زمان جو، همیشه خانه ای رویایی داشته اید، زم، که در نهایت منابع و بودجه کافی دارید شروع به ساختن آن کنید بسیار مهم است. به هر حال، زندگی در یک خانه سفارشی مزایای بسیار بیشتری از آنچه که تصور می کنید ارائه می دهد.

برخلاف آنچه ،یداران خانه فکر می کنند، مزایای خانه های سفارشی می تواند بیشتر از ،ید خانه های آماده باشد. اگر به آن فکر کنید، آزادی بیشتری در انتخاب تمام جزئیات و طرح های ساخت و ساز خانه خواهید داشت. شما می تو،د تمام ویژگی های خانه را که خود و خانواده تان نیاز دارید را در خود جای دهید.

با توجه به آن، می تو،د ویژگی های منحصر به فرد زیر را در هنگام طراحی خانه رویایی سفارشی خود در نظر بگیرید:

اتاق بازی

طراحی یک خانه سفارشی

منبع: pinterest.com

اگر بیش از یک عضو گیمر در حلقه خانواده شما وجود داشته باشد، ساخت یک اتاق جداگانه برای سرگرمی و لذت عاقلانه تر است. یک ویژگی اتاق بازی را در خانه سفارشی خود بگنج،د. بازی مست،م استفاده از ابزار، تج،ات و وسایلی است که به راحتی می توانند اتاق نشیمن شما را به هم بریزند. شما می تو،د با ایجاد یک فضای بازی جداگانه به جای آن از این سناریو جلوگیری کنید.

علاوه بر این، یک اتاق بازی جداگانه به خانواده شما اجازه می دهد تا صدای بلندی داشته باشند و همه احساسات را بدون ایجاد مزاحمت برای بقیه اعضای خانه بیان کنند. اتاق را با ویژگی های عایق صدا طراحی کنید. بچه‌های شما آماده هستند تا در زمان استراحت با بازی‌هایشان سرگرم شوند. همچنین، توجه داشته باشید که می‌تو،د انواع دیگری از ورزش‌ها و فعالیت‌های داخل سالن را اضافه کنید که به شادی بیشتر برای خانواده‌تان کمک می‌کند.

دفتر خانه

راه اندازی کار از خانه در حال حاضر برای بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان پایه اصلی است. اگر شرکت شما همان سبک کاری را به شما اجازه می دهد، اضافه ، یک دفتر کار خانگی به خانه سفارشی شما کاملا منطقی است. اگرچه این ممکن است دیگر ایده جدیدی نباشد زیرا بسیاری از صاحبان خانه های دیگر دفاتر را به محل س،ت خود اضافه کرده اند، شما می تو،د دفتر خانه خود را بسته به چیدمان آن منحصر به فردتر کنید.

اگر زمان بیشتری را در خانه نسبت به محل کار خود صرف کار می کنید، نکته کلیدی این است که بررسی کنید به چه تج،ات و ابزار اداری نیاز دارید. یک میز کار و صندلی راحت و م،ار اضافه کنید تا زمان کار خود را بهتر افزایش دهید. می تو،د یک اتاق خالی در خانه پیدا کنید و از آن به ،وان دفتر استفاده کنید یا آن را به گاراژ خود اضافه کنید. هر کدام را که انتخاب می کنید، مطمئن شوید که همه چیز را برای یک طراحی و ساخت منطقه کار کامل.

سقف بلند

طراحی یک خانه سفارشی

منبع: pinterest.com

اهمیت نور طبیعی و تهویه را نمی توان نادیده گرفت. اگر می‌خواهید این دو جزء را تضمین کنید، می‌توان خانه‌های سفارشی را با سقف‌های بلند ساخت. جدا از مزایای زیبایی شناختی، سقف های بلند تضمین می کند که خانواده شما همیشه بهترین کیفیت هوای داخل خانه را داشته باشد.

با گردش هوای کافی در داخل خانه، دیگر نگران کپک ها و رشد باکتری ها نخواهید بود. و این می تواند منجر به سبک زندگی بهتری برای خانواده شما شود، حتی زم، که همه تصمیم می گیرند زمان بیشتری را در داخل خانه بگذرانند.

چه زم، طراحی سقف اتاق نشیمن، مطمئن شوید که زمان بیشتری را صرف طراحی خوب آنها می کنید تا خانه شما پیچیده تر و کارآمدتر به نظر برسد.

روشنایی هوشمند

ویژگی روشنایی هوشمند یکی از بسیاری از ویژگی های خانه است که باید در لیست موارد ضروری خود قرار دهید. خانه های مدرن این روزها این ویژگی خانه را در اولویت قرار داده اند. نه تنها خانه سفارشی شما را زیباتر می کند، بلکه باعث صرفه جویی در هزینه ها در خدمات ماهانه شما نیز می شود. با موبایل یا تبلت می‌تو،د تنظیمات نور را بدون حضور در اتاق یا خانه خاموش و روشن کنید.

اگر فرد فراموشکار هستید، در محل کار احساس بی قراری نخواهید کرد زیرا مطمئن نیستید که چراغ های خود را خاموش کرده اید یا خیر. شما به سادگی می تو،د سیستم روشنایی خود را در ابزارهای خود بررسی کنید. در نهایت، بهترین دلیل برای اضافه ، روشنایی هوشمند به خانه سفارشی شما این است که آنها با محیط زیست سازگار هستند. شما در مصرف انرژی صرفه جویی می کنید و از هدر رفتن برق در زم، که هیچ ، در خانه نیستید جلوگیری می کنید.

کمد دیواری

طراحی یک خانه سفارشی

منبع: pinterest.com

برای خانواده‌ها یا زوج‌هایی که لباس‌ها و وسایل مد زیادی دارند، توصیه می‌شود یک ویژگی کمد دیواری برای خانه سفارشی خود داشته باشند. زم، که یک کمد توکار در اتاق خواب خود داشته باشید، فضای زیادی برای نگهداری و سازماندهی لباس و کفش خود خواهید داشت. به غیر از گنجاندن آن در اتاق خواب اصلی، اگر اندازه و چیدمان اتاق اجازه می دهد، می تو،د این کار را در اتاق خواب های دیگر انجام دهید. فراموش نکنید که به اندازه کافی کابینت و قفسه اضافه کنید تا کمد دیواری منظم تر و موثرتر شود.

انباری جادار

در نهایت، یک انبار بزرگ می تواند یکی دیگر از ویژگی های سفارشی خانه عالی برای افزودن باشد. چه با یک خانواده بزرگ زندگی کنید و چه بیش از دو فرزند دارید، احتمالاً می خواهید غذا و تنقلات بیشتری برای همه تهیه کنید.

کنترل شلوغی ها با یک انباری در آشپزخانه آسان تر است. شما می تو،د بدون ترس از نگهداری نامن، و درهم ریختگی مواد اولیه، محصولات و سایر محصولات میان وعده را ذخیره کنید.

انباری مک، عالی برای نگهداری بسته های غذایی بزرگتر بدون اشغال فضای با ارزش کابینت آشپزخانه است. و این برای همه افراد خانه راحت است که وقتی می‌خواهند در هر زمان غذا بپزند یا تنقلات تهیه کنند.

نتیجه

طراحی یک خانه سفارشی

منبع: pinterest.com

خانه های سفارشی برای ،، که همیشه می خواستند خانه های رویایی خود را بسازند ارجحیت دارد. جدای از لذت بردن از آزادی شخصی سازی هر ویژگی، می تو،د مطمئن باشید که خانه شما در اصل مال شماست و شبیه خانه دیگری نیست. امیدواریم که بتو،د تمام ویژگی های منحصر به فرد ذکر شده در بالا را اضافه کنید و خانه سفارشی خود را همانطور که تصور می کنید کامل کنید.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/designing-a-custom-،me/