دسته‌ها
اخبار

7 تا از بهترین کتاب اسکچ برای جوهر امروز


اگر از علاقه مندان به هنر هستید، این مقاله بسیار مفید خواهد بود.

این مجموعه فهرستی از کتاب های طراحی با کیفیت خوب و مقرون به صرفه را در خود دارد، می تو،د برای تمام تلاش های هنری خود ،یداری کنید، آنها را با مدادهای رنگی حماسی و یک مداد مک،کی من، جفت کنید و دستور موفقیت را دارید.

طراحی و نقاشی به اشکال مختلف انجام می شود که یکی از انواع آن با جوهر است.

هنگام استفاده از محصولاتی که به راحتی خونریزی می کنند و مستعد لکه شدن هستند، باید مطمئن شوید که کیفیت کاغذی که برای نقاشی استفاده می کنید عالی و بادوام است.

با در نظر گرفتن عوامل مختلف، در اینجا لیستی از عوامل وجود دارد بهترین کتاب های طراحی برای جوهر، که نه تنها خوب به نظر می رسند، بلکه برای آثار هنری شما عالی هستند!

بهترین کتاب های اسکچ برای جوهر

در اینجا لیستی از 7 بهترین کتاب طراحی برای جوهر که می تو،د از آن برای رها ، خلاقیت خود استفاده کنید و هنر خود را به سطح بالاتری ببرید.

1. پد کاغذی Bienfang Notesketch، با خط عمودی، 64 برگ، 8.5 اینچ در 11 اینچ – بهترین برای یادداشت برداری و طراحی

این پد کاغذی طرح یادداشت، دفترچه یادداشت یا دفتر طراحی معمولی شما نیست. در عوض، نیمی از آن را دارد صفحه با خطوط عمودی، و نیمی دیگر خالی است. این باعث می شود که یادداشت برداری و همچنین ترسیم آسان شود همزمان. کاغذ از کیفیت من،ی برخوردار است و به راحتی خونریزی نمی کند مگر اینکه از جوهر بسیار پایه آب روی آن استفاده شود. بافت سطح نیز بسیار صاف و بدون اسید است.

خطوط عمودی در کتاب آن را برای یادداشت برداری سریع عالی می کند و برای معماری یا سایر دانشجویان/حرفه ای های مرتبط بسیار من، است. ابعاد این نوت بوک 8.5 در 11 اینچ و دارای 64 برگ است. با اتصال مارپیچی متصل شده است و باعث می شود که ماندگاری طول، داشته باشد و استفاده از آن آسان باشد.

ابعاد: 11 x 1.8 x 8.5 اینچ | وزن: 10.4 اونس | اندازه ورق: 8.5 x 11 اینچ | تعداد برگه ها: 64 برگ

2. Bellofy 100-Sheet Sketchpad Artist Pro – بهترین برای هنرمندان حرفه ای

این کتاب طراحی سایز A4 که از کاغذ هنری با کیفیت عالی ساخته شده است، یک کتاب طراحی ایده آل برای یک نفر است هنرمند کاملا بادوام است و از کاغذ بدون اسید ساخته شده است. کتاب بسیار سنگین است زیرا مقالات آن کیفیت عالی دارند. برای طراحی، قلاب زدن، و تمرین تکنیک های مختلف دیگر.

از زغال چوب گرفته تا آبرنگ، رنگ اکریلیک تا جوهر یا مداد – هر یک از مواد را می توان روی کاغذ استفاده کرد و کاملاً بدون خونریزی خواهد بود.

این دفترچه دارای 100 برگ است و به صورت مارپیچی است که استفاده از آن را آسان می کند. اگر حرفه ای هستید و به کار خود و کیفیت آن علاقه زیادی دارید، بهترین کتاب برای سرمایه گذاری است.

ابعاد: 12*1*9 اینچ | وزن: 17.6 اونس | اندازه ورق: 9*12 اینچ | تعداد برگه ها: 100 برگ

3. Clearprint Fade-Out Design and Sketch Vellum – Grid 8.5 × 11 × 0.1 ″ – بهترین برای پیش نویس و طراحی

یک گزینه عالی برای حرفه ای ها و دانش آموزان، این کاغذ شفاف با چاپ شفاف 100٪ ساخته شده است. الیاف پنبه ای جدید کاغذ بدون اسید است و به راحتی خونریزی نمی کند. کاغذ Clearprint 1000H دارای یک شبکه آبی کم رنگ 10×10 اینچی است و زم، که قابل تکرار نیست فتوکپی یا اسکن شده

به راحتی پاک می شود و شبح ایجاد نمی کند. کاغذ بدون استفاده از حلال شفاف ساخته می شود، از این رو کیفیت آن برتر است. هر جوهر، مداد، مواد هنری زیبا یا محصولات طراحی را می توان روی آن استفاده کرد. شفافیت کاغذ تجسم را آسان می کند.

ابعاد: 11 x 8.5 x 0.25 اینچ | وزن: 8.8 اونس | اندازه ورق: 8.5 × 11 اینچ | تعداد برگه ها: 50 برگ

4. ژورنال‌های نوت‌بوک قابل شارژ مجدد FREUDE، دفترچه یادداشت‌های چرمی سفری FREUDE A6 ژورنال‌های دفتر طراحی نقاشی

ظاهری بسیار روستایی و در عین حال شیک نوت بوک، این را می توان برای هر نوع اثر هنری استفاده کرد. این نوت بوک دارای روکش چرمی است که می توان آن را با کاغذ دلخواه پر کرد. همچنین دارای ج، شاخص ک،ور، صفحه نمایش لمسی دو در یک است خودکار و یک کیسه زیپ دار

،یبی عالی از تمام موارد ضروری برای نگهداری یک نوت بوک هنری لازم است، این یک ،ید مقرون به صرفه عالی است. کاغذهای پر ، مجدد به راحتی در دسترس هستند و موجود هستند سایز A6 80 برگ می باشد با کتاب موجود است، و وقتی کاغذ تمام شد می‌تو،د بیشتر ب،ید.

این نوت بوک بسیار جمع و جور است و سفر با آن آسان است. روکش چرمی نیز از آن محافظت می کند. در رنگ های مختلف و از چرم PU ساخته شده است.

ابعاد: 7.6 x 5.2 x 1.1 اینچ | وزن: 11.2 اونس | اندازه ورق: 6.7 × 4 اینچ | تعداد برگه ها: 80 برگ

5. Scribbles That Matter دفترچه خاطرات دفترچه یادداشت مجله نقطه نقطه A5

این نوت بوک سرگرم کننده در رنگ سبز آبی زیبا عرضه می شود که بلافاصله توجه شما را به خود جلب می کند. روکش چرم مصنوعی ضد آب و از این رو کاملا محافظ است. در دیگر می آید رنگ های پر جنب و جوش نیز

این نوت بوک از کاغذ عاج ساخته شده است که باعث می شود جوهر به راحتی خونریزی نکند و کل تجربه هنری شما را راحت می کند. به همراه یک جا خودکار و یک جیب درپوش ارائه می شود جایی که می تو،د کارت های مهم را ذخیره کنید. همچنین دارای دو نشانک روبان و یک نوار ا،تیک به آن را امن نگه دارید

این نوت بوک برای یادداشت برداری و/یا ایجاد طرح ها عالی است. این می تواند به ،وان یک مجله مورد استفاده قرار گیرد و در صورت نیاز به سازماندهی اطلاعات خود بسیار مفید خواهد بود. دارای سه صفحه فهرست و 201 صفحه از پیش شماره گذاری شده است.

ابعاد: 5.71 x 0.71 x 8.27 اینچ | وزن: 22.24 اونس | اندازه ورق: N/A | تعداد برگه ها: N/A

6. Moonster LEATHER JOURNAL دفتر نوشتن

این نوت بوک زیبا با جلد چرمی قهوه ای تیره عرضه می شود و به طور طبیعی برنزه شده است. به نظر می رسد بسیار قدیمی و دست ساز است. بوی چرم طبیعی هم داره! نسبتاً ضخیم است و می توان از آن برای ساخت طرح، یادداشت برداری، طوفان فکری و غیره استفاده کرد.

جوهر از بین نمی رود، اما کاغذ قابل پر ، نیست. این نوت بوک جذابیت بسیار روستایی دارد و آن را بسیار جذاب کرده است. از کاغذ دست ساز ساخته شده است و بنابراین زمین دوست است. می‌تو،د از آن برای ارزش‌گذاری آثار هنری ارزشمندتان استفاده کنید یا فقط افکارتان را بنویسید.

ابعاد: 7*5*1 اینچ | وزن: 13 اونس | اندازه ورق: 7*5 اینچ | تعداد برگه ها: 120 برگ

7. Moonster LEATHER JOURNAL درخت زندگی

این نوت بوک دست ساز است و روی آن طرح درختی منحصر به فرد نقش بسته است. به رنگ قهوه ای تیره است رنگ و از چرم واقعی ساخته شده و بسیار شیک به نظر می رسد. دارای 120 برگ کاغذ دست ساز است که به راحتی خونریزی نمی کند. از این رو، آن است من، برای طراحی، نقاشی، طراحی، ایده پردازی و غیره.

این نوت بوک دارای بند چرمی برای حفظ امنیت آن است و بر جذابیت محصول می افزاید. ابعاد این نوت بوک 8×6 اینچ و ضخامت متوسطی است که حمل آن را آسان می کند. اگر همه چیز قدیمی را دوست دارید، این کتاب با ظاهر منحصر به فرد ضروری است.

ابعاد: 8 × 6 × 1.5 اینچ | وزن: 20 اونس | اندازه ورق: 8*6 اینچ | تعداد برگه ها: 120 برگ

بهترین کتاب اسکچ برای ج، مقایسه جوهر

نتیجه

این فهرستی گردآوری شده از برخی از نوت‌بوک‌ها/کتاب‌های طراحی است که می‌تو،د از میان آن‌ها انتخاب کنید تا ذهن‌های خلاق را به خود مشغول کرده و تجربه هنری خود را به خاطره‌انگیز تبدیل کنید. دفترچه های طراحی کاربر پسند، مقرون به صرفه و در برخی موارد حتی قابل استرداد هستند.

چه یک نوت بوک مدرن با رنگ های روشن باشد یا یک کتاب قدیمی، این لیست مطمئنا مفید خواهد بود! بهترین انتخاب من، را برای خود انتخاب کنید و بعداً برای ،ید عالی از ما تشکر کنید!

کتاب اسکچ طراحی شده برای جوهر

تصویر از طریق کلی سیکما@kellysikkema

در این مقاله، ما بهترین کتاب‌های طراحی برای جوهر را به طور کلی بررسی کرده‌ایم، اما سایر طرح‌ها نیز در آزمایشگاه معماری بررسی شده‌اند. در اینجا می‌تو،د بهترین کاغذ برای رنگ اکریلیک، بهترین کتاب طراحی برای معماران، بهترین کتاب‌های طراحی برای نشانگرها، و بهترین کتاب‌های طراحی برای آبرنگ را بیابید، نگاهی بیندازید و رویاهای خود را با ابزار حماسی تقویت کنید!

مقالات مرتبط

11 بهترین دفترچه یادداشت دیجیتال


منبع: https://www.architecturelab.net/best-sketchbook-for-ink/