دسته‌ها
اخبار

7 نکته باورنکردنی برای حفظ ارزش دارایی خود در اوج


شما به ،وان یک صاحب خانه، بدون شک خانه خود را بیش از مک، برای زندگی در نظر می گیرید. ایجاد برخی بهبودها در خانه شما می تواند ارزش ملک شما را افزایش دهد، شرایطی که قصد فروش یا بازسازی آن را دارید.

به گفته متخصصان املاک، در زیر چند نکته باورن،ی وجود دارد که می تو،د از آنها استفاده کنید و ارزش ملک خود را دو برابر کنید.

7 بهترین راه برای افزایش ارزش خانه

خانه خود را از نظر انرژی کارآمدتر کنید

اگر می خواهید ارزش ملک خود را افزایش دهید، خانه خود را تا حد امکان از نظر انرژی کارآمد کنید. این امر ذهن ،یدار خانه را تشویق می کند و به آنها کمک می کند تصمیم خود را برای ،ید خانه راحت تر کنند. برای صرفه جویی در هزینه در پرداخت قبوض سنگین برق می تو،د چند کار انجام دهید.

برای مثال، می‌تو،د همه چیزهای قدیمی مانند تلویزیون قدیمی، سوئیچ و قفل را با پرمصرف‌ترین وسایل جایگزین کنید فناوری ساختمان هوشمند و خانه خود را برای قرن بیست و یکم آماده کنید. به ،وان مثال، دستیارهای خانه هوشمند مانند گوگل یا ال،ا می توانند همه چیز را از چراغ ها گرفته تا تلویزیون و قفل ، درب ورودی را کنترل کنند.

همه این موارد به شما این امکان را می دهد که دمای خانه را از راه دور کنترل کنید، مانند اطمینان از خاموش بودن اجاق در زم، که خارج از خانه هستید. ممکن است برای دستیاران خانگی برای انجام تمام این ویژگی ها، لوازم هوشمند اضافی مورد نیاز باشد.

گنجاندن تمام این ویژگی ها در خانه شما باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود که برای محیط زیست و کیف پول ،یدار خانه من، خواهد بود.

از شر همه چیزهای بیهوده خلاص شوید

ارزش دارایی خود را حفظ کنید

منبع: pinterest.com

وقتی ،ت به افزایش ارزش خانه می‌رسد، با پاک ، همه چیزهای بی‌فایده از خانه‌تان شروع کنید. به ،وان مثال، می تو،د تمام مبلمان قدیمی را با وسایل جدید یا چیزهایی که ،اب شده اند، مانند ماشین لباسشویی های بی فایده، تلویزیون، یا هر چیزی که ارزش افزوده ای به خانه شما ندارد، جایگزین کنید.

بنابراین، با خلاص شدن از شر همه چیز، از مزایای بسیاری در رابطه با انرژی بهره مند می شوید که دوست خواهید داشت. همچنین، خانه خود و افرادی که از خانه شما بازدید می کنند، شاداب کنید.

آشپزخانه خود را بازسازی کنید

آشپزخانه یکی از مهم ترین جنبه های خانه شما است. دست نخورده ماندن آن در همان فرش قدیمی می تواند ذهن ،یداران بالقوه را دلسرد کند. بنابراین، اگر این را نمی‌خواهید، آشپزخانه خود را با جایگزین ، همه لوازم قدیمی و ضعیف با وسایل هوشمند که می‌تو،د با کمک برنامه‌ها/نرم‌افزارهای ساخته شده توسط یک شرکت توسعه‌دهنده اینترنت اشیا سفارشی کنترل کنید، بازسازی کنید.

دگرگونی آشپزخانه شما با فناوری نوآورانه، آن را زیبا و بسیار کاربردی می کند. به ،ه خود، این به طور خودکار ارزش خانه شما را افزایش می دهد.

صاحبان خانه های امروزی به یک اندازه به دکوراسیون داخلی آشپزخانه توجه می کنند، بنابراین انجام همه این موارد آشپزخانه شما را به یک نقطه فروش قابل توجه برای ،یداران بالقوه تبدیل می کند. و می تواند بازدهی 58.6 درصدی از سرمایه خود را برای شما فراهم کند.

خانه خود را با رنگ تازه روشن کنید

ارزش دارایی خود را حفظ کنید

منبع: pinterest.com

رنگ آمیزی خانه یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین راه ها برای افزایش ارزش خانه است. این موضوع هم برای فضای داخلی و هم برای بیرونی خانه شما صادق است.

یک لایه رنگ تازه می تواند مهم ترین سرمایه گذاری برای خانه شما باشد و همچنین به ،یداران بالقوه اطلاع دهد که شما به خوبی از خانه خود مراقبت کرده اید. این امر روند فروش را با بهترین قیمت ممکن سرعت می بخشد.

با این حال، یک خانه ضعیف که با دیوارهای پژمرده سقف پوشانده شده است و بوی کهنه آشپزی می تواند علاقه ،یدار را از بین ببرد. بنابراین، بهتر است فضای خانه خود را شاداب و شاداب نگه دارید. برای مثال، رنگ‌های آبی و سبز می‌توانند فضایی آرام و آرامش‌بخش برای همه ایجاد کنند.

سطح رطوبت را تحت کنترل نگه دارید

کنترل رطوبت یکی دیگر از موارد مهم برای افزایش ارزش خانه شما است. سطوح بالای رطوبت می تواند دعوت کننده ،ات و موریانه های مختلف باشد. هنگامی که این مهاجمان ظاهر شدند، خلاص شدن از شر آنها می تواند یک کار دشوار باشد. و هیچ ، نمی خواهد با آن مق، کند. بنابراین، خانه خود را بدون رطوبت نگه دارید.

شما می تو،د راه های زیادی برای جلوگیری از رطوبت از خانه در نظر بگیرید:

  • تمام نشتی ها و نشتی ها را بررسی کنید و در اسرع وقت رفع کنید.
  • در حمام و آشپزخانه از فن اگزوز استفاده کنید تا رطوبت بیرون را از بین ببرید.
  • تمام وسایل برقی مانند مرطوب کننده ها و روغن نفت سفید را خاموش کنید تا رطوبت پنجره شیشه ای از بین برود.
  • برای کاهش رطوبت هوا از یک رطوبت گیر و تهویه مطبوع استفاده کنید و مطمئن شوید که خود دستگاه منبع آلاینده های بیولوژیکی نمی شود.

نمای بیرونی خانه خود را زیبا کنید

ارزش دارایی خود را حفظ کنید

منبع: pinterest.com

همانطور که فضای داخلی برای ،یداران بالقوه شما اهمیت دارد، نمای بیرونی نیز اهمیت خود را دارد. ،یداران بالقوه نمی خواهند خانه ای ب،ند که نمای بیرونی آن از نظر بصری خوشایند نباشد. آنها در محل شما هستند تا پولی که به سختی به دست آورده اند را برای ،ید بهترین خانه، چه در سطح داخلی و چه در سطح خارجی، سرمایه گذاری کنند. بنابراین، محیط بیرون را تا حد امکان دلپذیر نگه دارید. این یک تصور مثبت در ذهن ،یداران ایجاد می کند که به آنها کمک می کند تصمیم بگیرند.

کاشتن درختان

راه دیگر برای افزایش ارزش خانه کاشت درخت است. درختان چیزی بیش از زیبایی هستند – ارزش خانه شما را افزایش می دهند. طبق تحقیقات، یک حیاط زیبا می تواند خانه شما را جذاب تر کند، چیزی بین 7 تا 19 درصد.

علاوه بر این، آنها هوا را تصفیه می کنند و محیط اطراف شما را با محیطی شاد پر می کنند که در آن احساس خوبی برای زندگی ایجاد می کند و خانه شما را برای آینده ارزش می بخشد.

افکار نهایی

ارزش دارایی خود را حفظ کنید

منبع: pinterest.com

به نظر شما این همه است؟ نه! مانند نکات بالا، نکات بیشتری وجود دارد که می تو،د برای حفظ ارزش خانه خود از آنها استفاده کنید. به ،وان مثال، کفپوش چوبی جدید نصب کنید، درب ورودی را ارتقا دهید و از یک شرکت استیپ کمک بگیرید. اگر قصد دارید خانه خود را به زودی بفروشید، باید با یک مشاور املاک مشورت کنید تا از زمینه های بهبود خانه خود مطلع شوید.

با این حال، اگر قصد دارید برای مدت طول، در خانه خود بم،د، پروژه های بزرگتر ممکن است هم لذت و هم ارزش فروش مجدد آن را افزایش دهند. کل طول عمر و ارزش درک شده خانه شما می تواند به طور قابل توجهی از بازسازی های مورد نظر شما بهره مند شود، مشروط بر اینکه از نظر مالی امکان پذیر باشد. منافع بهبود خانه در نهایت هم عاطفی و هم مالی است و باید به آنها رسیدگی شود.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/maintain-your-property-value-at-its-peak/