دسته‌ها
اخبار

7 نکته برای اینکه چگونه خانه خود را تمیز نگه دارید


تمیز نگه داشتن خانه می تواند یک کار ،ره آور باشد، به خصوص اگر برنامه شلوغی دارید. با این حال، با استراتژی ها و عادات درست، می توان خانه ای تمیز و منظم را در هر روز هفته حفظ کرد.

در اینجا چند نکته از پاک کننده های ،ویچ در مورد نحوه تمیز نگه داشتن خانه:

یک برنامه تمیزکاری ایجاد کنید

یک برنامه تمیز ، می تواند به شما کمک کند تا در مسیر کارهای تمیز ، خود بم،د. کارهای خاصی را به روزهای خاصی از هفته اختصاص دهید و به برنامه پایبند باشید. برای مثال، می‌تو،د دوشنبه را برای لباس‌شویی، سه‌شنبه را برای گردگیری، چهارشنبه را برای جاروکشی، پنجشنبه را برای تمیز ، حمام، جمعه را برای تمیز ، حمام، شنبه را برای سازماندهی و یکشنبه را برای استراحت اختصاص دهید.

با درهم ریختگی مق، کنید

خانه خود را تمیز نگه دارید

منبع: pinterest.com

به هم ریختگی می تواند خانه شما را آشفته و نامرتب نشان دهد. اطمینان حاصل کنید که همه چیز دارای یک مکان مشخص است و به محض اتمام استفاده از آنها، چیزها را کنار بگذارید. این به جلوگیری از تجمع درهم و برهم کمک می کند.

همینطور که میری تمیز کن

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تمیز نگه‌داشتن خانه، تمیز ، خانه است. این به م،ای پاک ، پیشخوان بعد از پخت و پز، گذاشتن ظروف بعد از صرف غذا و برداشتن ،اب بازی ها بعد از زمان بازی است. با انجام این کارهای کوچک در طول روز، در دراز مدت در زمان و تلاش خود صرفه جویی خواهید کرد.

از اعضای خانواده کمک بگیرید

خانه خود را تمیز نگه دارید

منبع: pinterest.com

تمیز نگه داشتن خانه یک تلاش گروهی است. کارهای متن، با سن خود را به اعضای خانواده خود محول کنید و آنها را تشویق کنید که وارد کار شوند.

از محصولات پاک کننده من، استفاده کنید

استفاده از محصولات پاک کننده من، می تواند تفاوت را ایجاد کند. اطمینان حاصل کنید که لوازم مورد نیاز مانند جاروبرقی، جاروبرقی، جارو و محلول های تمیز کننده را در دسترس دارید. استفاده از محصولات سازگار با محیط زیست را در نظر بگیرید تا خانه خود را تمیز و ایمن برای خانواده و محیط زیست نگه دارید.

هر روز کمی انجام دهید

خانه خود را تمیز نگه دارید

منبع: pinterest.com

اگر سعی کنید همه کارها را به یکباره انجام دهید، تمیز ، ممکن است طاقت فرسا باشد. در عوض، هر روز کمی انجام دهید. هر روز 10 تا 15 دقیقه را به یک کار تمیز ، خاص، مانند پاک ، سطوح یا تمیز ،، اختصاص دهید. این کار تمیز ، را قابل کنترل تر و استرس کمتری می کند.

انتظارات واقع بینانه تعیین کنید

در نهایت، انتظارات واقع بینانه برای خود تعیین کنید. به یاد داشته باشید که غیرممکن است که همیشه یک خانه بدون لک داشته باشید. به جای دستیابی به کمال، بر تمیز و منظم نگه داشتن خانه خود تمرکز کنید.

در پایان، تمیز نگه داشتن خانه در هر روز هفته نیاز به برنامه ریزی، تلاش و ثبات دارد. با رعایت این نکات، می تو،د خانه ای تمیز و منظم بسازید که هم کاربردی و هم دلپذیر باشد. به یاد داشته باشید، هر روز کمی تمیز ، کمک زیادی به حفظ ظاهر خانه شما می کند.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/keep-your-،use-clean/