دسته‌ها
اخبار

8 نکته مهم برای ایجاد یک اتاق خواب دنج


علیرغم داشتن ابزارها و راه حل های بسیار که کار و کارهای روزانه ما را آسان می کند، ما بیش از همیشه تحت فشار هستیم. به هر حال، وقتی اخبار را می خو،د تا ببینید در دنیا چه خبر است، داستان های خوشحال کننده زیادی وجود ندارد. بنابراین، هنگامی که از یک روز کاری طول، به خانه می آیید، باید مک، برای استراحت و استراحت داشته باشید. اتاق خواب شما باید جایی باشد که بتو،د دنیا را فراموش کنید و بعد از یک روز طاقت فرسا دوباره شارژ کنید. دکور و طراحی اتاق می تواند به شما کمک کند تا فضایی آرامش بخش ایجاد کنید و فضا را خانگی تر جلوه دهید. در اینجا نکات اصلی ما برای ایجاد یک اتاق خواب دنج و واحه ای از آرامش وجود دارد.

رنگ هایی را انتخاب کنید که روح شما را آرام می کند

ایجاد یک اتاق خواب دنج

منبع: terrycralle.com

را طرح رنگ یکی از اولین چیزهایی است که هنگام طراحی اتاق خواب دنج باید روی آن تمرکز کنید. در چنین اتاقی، ممکن است بخواهید از رنگ هایی که بیش از حد روشن هستند اجتناب کنید. در عوض، روی رنگ‌ها و سایه‌هایی تمرکز کنید که به شما احساس آرامش می‌دهند و آرامش را برای شما به ارمغان می‌آورند. به ،وان مثال، ممکن است بخواهید با سایه های آبی و خا،تری کار کنید. با این حال، می‌تو،د رنگ‌های گرم‌تری مانند سایه‌های قهوه‌ای یا قرمز را نیز انتخاب کنید. و رنگ دیگری که به مردم احساس آرامش می دهد. هنگامی که تحقیق خود را انجام می دهید، خواهید دید که بسیاری از رنگ های مد روز برای امسال وجود دارد. اما باید به خاطر داشته باشید که تنها چیزی که مهم است شادی شماست. بنابراین، سعی کنید با رنگ‌هایی کار کنید که واقعاً دوست دارید و می‌تو،د در چند سال آینده خود را احاطه کرده باشید.

فضا را تمیز و عاری از بهم ریختگی نگه دارید

وقتی می بینید که اتاق خواب شما ،یف و به هم ریخته است، ممکن است باعث شود بیشتر احساس استرس کنید. برای ایجاد فضایی دنج و آرام، باید اتاق را تمیز و عاری از هر چیزی که ممکن است حواس‌تان را پرت کند نگه دارید. هر چند ماه یک بار، باید اتاق را عمیق تمیز کنید. سپس حفظ فضا در شرایطی دلپذیر و تمیز برای شما بسیار آسان تر خواهد بود. و اگر به طور منظم فضا را تمیز کنید، می تو،د از استرس ناشی از آشفتگی که قبلاً نتوانسته اید با آن کنار بیایید، جلوگیری کنید. اتاق را تمیز نگه دارید، و می تو،د از ویژگی های آرامش اتاق تا حد زیادی استفاده کنید.

به تخت و تشک خود توجه کنید

ایجاد یک اتاق خواب دنج

منبع: pinterest.com

یک تخت خواب راحت جزء ضروری هر اتاق خواب دنج است. البته یک تشک خوب به شما کمک می کند که در طول شب بخوابید و صبح سرحال و سرحال از خواب بیدار شوید. اگر صرفاً بر روی راحتی و بهبود خواب خود تمرکز کرده اید، ممکن است علاقه بیشتری به ،ید یک تشک جدید داشته باشید. اما اگر می خواهید یک طراحی دنج ایجاد کنید و روی ظاهر کلی اتاق کار کنید، ممکن است بخواهید تختخواب را نیز تعویض کنید. شرکت ها دوست دارند تخت های اندازه عجیب تخت‌ها و تشک‌های سفارشی را ارائه دهید، بنابراین می‌تو،د مبلم، را پیدا کنید که کاملاً متن، با اتاق شما باشد، صرف نظر از اندازه آن. پس از آن، می‌تو،د فضای آرامش‌بخشی را بدون توجه به بزرگی اتاق خوابتان ایجاد کنید.

فرش دنج رویاهای خود را پیدا کنید

هنگامی که صبح از خواب بیدار می شوید، وقتی پاهای شما زمین سرد را لمس می کند، می تواند برای سیستم شوک ایجاد کند. برای اینکه یک لایه دیگر به اتاق اضافه کنید و شروع روز خود را دلپذیرتر کنید، ممکن است بخواهید محوطه را با یک فرش نرم تزئین کنید. به این ترتیب، حتی زم، که دما کاهش می یابد، می تو،د پاهای خود را گرم نگه دارید. بنابراین، افزودن یک فرش نرم راحت به اتاق خواب می تواند فضا را گرمتر کند. با این حال، می‌تواند اتاق را جذاب‌تر نشان دهد، بنابراین وقتی از یک روز کاری پر استرس و پرمشغله به خانه می‌آیید، می‌تو،د قبل از رفتن به رختخواب پاهای خود را روی فرش نرم قرار دهید.

برای راحتی بیشتر، انبوهی از بالش ها را اضافه کنید

ایجاد یک اتاق خواب دنج

منبع: pinterest.com

فرض کنید بودجه شما کم است و می تو،د فقط روی یک ،مت از اتاق خواب تمرکز کنید تا اتاق دنج تر و جذاب تر به نظر برسد. در این صورت توجه خود را به تخت معطوف کنید. وقتی برای استراحت به اتاق خواب می آیید و آن را خالی می بینید، فقط با یک بالش، می تواند کاملاً تنها و دلسرد کننده به نظر برسد. برای ایجاد فضایی گرم و آرام، تخت را با بالش های بیشتری تزئین کنید. سپس، تخت شما جذاب تر به نظر می رسد و ممکن است در انتظار چند لحظه آرامش و آرامش، حتی در طول روز باشید. بالش ها همچنین زم، که تصمیم می گیرید یک عصر تنبل داشته باشید و راحت از تخت خود فیلم تماشا کنید می توانند بسیار مفید باشند.

مقداری بافت بیاورید

برای ایجاد اتاق خواب دنج تر، بافت بیشتری به طراحی و دکوراسیون اضافه کنید. البته، می تو،د برای راحتی بیشتر، کف را آرایش کنید و یک فرش نرم اضافه کنید. با این حال، می تو،د از تنوع پتوهایی که در بازار موجود است نیز بهره ببرید. با اضافه ، یک پتوی زیبا به تخت، می تو،د اتاق را جذاب تر کنید. اما در مورد مبلم، که دوست دارید در اتاق خواب داشته باشید نیز می تو،د با بافت بازی کنید. فضا را با مبلمان چوبی تزیین کنید و تمرکز خود را بر روی تخت خواب خود بیاورید. تمام بافت‌های جالب می‌توانند روی هم قرار بگیرند و در نتیجه محیطی آرام‌بخش ایجاد کنند.

سیل اتاق با طبیعت

ایجاد یک اتاق خواب دنج

منبع: pinterest.com

گیاهان می توانند مثبت باشند بر سلامت روان شما تاثیر بگذارد. اما باید مطمئن شوید که مراقبت از یک گیاه چیزی است که مایل به یادگیری آن هستید یا می د،د چگونه آن را قبلا انجام دهید. سپس، می تو،د از تأثیر خوبی که می تواند بر خلق و خو و ذهنیت شما داشته باشد، بهره مند شوید. و در حالی که گیاهان می توانند راحتی و آرامش را برای شما به ارمغان بیاورند، می توانند به شما در بهبود کیفیت هوای خانه نیز کمک کنند. آنها می توانند گازهای مضر هوا را از بین ببرند و محیطی تمیزتر و سالم برای شما فراهم کنند. اما زم، که تصمیم به ،ید یک گیاه دارید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. اگر تازه شروع به مراقبت از گیاهان کرده اید، یکی را تهیه کنید که نیاز به توجه زیادی ندارد. همچنین باید میزان نور طبیعی وارد اتاق را نیز در نظر بگیرید. و مهمتر از همه، گیاه، را انتخاب کنید که برای حیوانات خانگی شما مضر نباشند.

بهشت خود را روی زمین بسازید

هنگامی که به دنبال الهام بیشتر در مورد نحوه تزئین اتاق خواب خود هستید، ممکن است متوجه شوید که روندهای زیادی وجود دارد که برای مدت طول، دوام نمی آورند. مگر اینکه چیزی را ببینید که واقعاً با شما صحبت می کند، پس نباید زیاد به آنها توجه کنید. بر خوشبختی و ترجیحات خود تمرکز کنید. پس از همه، این همه چیز مهم است. برای اینکه اتاق خواب دنج تر و جذاب تر به نظر برسد، مواد و تزئیناتی را انتخاب کنید که روح شما را آرام کند. این احتمال وجود دارد که تا چند سال آینده اتاق خواب را تزئین نکنید، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که طراحی نهایی چیزی است که می تواند در آینده احساس راحتی و آرامش در شما ایجاد کند. فضایی ایجاد کنید که بتو،د از همه نگر، ها فرار کنید و اتاق را به پناهگاهی تبدیل کنید که بتو،د در پایان یک روز پرمشغله و چالش برانگیز استراحت کنید و دوباره شارژ کنید.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/tips-for-creating-a-cosy-bedroom/