دسته‌ها
اخبار

8 پروژه ای که در سال 2023 منتظر آن هستیم


اقدامات نهایی در چندین پروژه بزرگ طراحی شده توسط HOK انجام می شود که قرار است امسال به طور رسمی افتتاح شوند. در اینجا چند مورد است که ما نمی تو،م منتظر دیدن آنها در سال 23 باشیم!

ساختمان تحقیقات علوم بهداشتی دانشگاه اموری II

هنگامی که HSRB II به طور رسمی در سال جاری افتتاح می شود، بیش از 1000 محقق زیست پزشکی از قلب و عروق، وا،ینولوژی، نورولوژی، سرطان شناسی و اطفال را در ساختم، که برای تشویق همکاری های چند رشته ای طراحی شده است گرد هم می آورد. یک دهلیز مرکزی شش طبقه مناظر و اتصالات بین آزمایشگاه ها، فضاهای مش، و یک منطقه نوآوری اختصاصی را ارائه می دهد. استراتژی‌های طراحی بیوفیلیک و پایدار به ،نان ارتباط مستقیم با طبیعت را ارائه می‌دهند و به HSRB II اجازه می‌دهند که تقریباً با نیمی از انرژی ساختمان‌های تحقیقاتی با اندازه مشابه کار کند.

استادیوم سیتیپارک

امتیاز گسترش MLS سنت لوئیس CITY SC اولین بازی خانگی خود را در ماه مارس در استادیوم CITYPARK میزب، خواهد کرد. این سالن با ظرفیت 22500 نفر دارای یک کاسه نشیمن صمیمی است و به ،وان لنگر برای منطقه جدید استادیوم با کاربری مختلط عمل می کند. CITY یکی از معدود تیم های مستقر در ایالات متحده در تمام ورزش های حرفه ای و تنها باشگاه MLS خواهد بود که استادیوم، مقر تیم، مرکز تمرین و عملکرد، و زمین های تمرین خود را در یک مکان متمرکز در مرکز شهر خواهد داشت. HOK استادیوم و امکانات مجاور آن را با همکاری Snow Kreilich Architects طراحی کرد.

گسترش ترمینال 5 فرودگاه بین المللی شیکاگو اوهار

این گسترش ترمینال 5 شیکاگو اوهار قرار است امسال به پایان برسد. این پروژه با افزایش ۲۵٪ ظرفیت دروازه ترمینال، افزایش فضای رفاهی مسافران تا ۸۵٪، جایگزینی سیستم های حمل بار تقریباً ۳۰ ساله و ارائه تسهیلات گمرکی و مهاجرتی پیکربندی شده و کارآمدتر، فرودگاه را برای نیازهای آینده آماده می کند. HOK 300000 فوت مربع را طراحی کرد. توسعه با همکاری Muller & Muller, Ltd.

برج بینایی و توانبخشی UPMC در UPMC Mercy

برج بینایی و توانبخشی جدید UPMC، سیستم سلامت را در خط مقدم جه، تحقیقات و مراقبت های چشمی قرار خواهد داد. این بیمارستان که در پردیس UPMC Mercy در محله Uptown پیتسبورگ واقع شده است، شامل یک برج نه طبقه است که محل تحقیقات، دفتر و محل کنفرانس و یک ساختمان چهار طبقه است که فضاهای جراحی، بالینی و داروخانه را در خود جای داده است.

کمیسیون عالی بریت،ا – اتاوا

مقر جدید ،ت بریت،ا در کانادا که قرار است امسال افتتاح شود، قرار است به سبزترین ساختمان در شبکه دیپلماتیک خود تبدیل شود. این ساختمان با کارایی بالا برای جذب گرمای غیرفعال خورشیدی، کاهش مصرف آب تا 40 درصد و ،یب مواد ساخت و ساز بازیافت شده محلی طراحی شده است. ویژگی‌های پایداری اضافی ساختمان LEED طلایی شامل نور روز گسترده، ایستگاه‌های شارژ خودرو و برنامه‌ای برای هدایت ۷۵ درصد ،‌های ساختم، برای بازیافت است.

امکانات چندگانه عملیات فوتبال کالج

HOK خود را به ،وان شرکت طراحی برتر برای امکانات آموزشی فوتبال کالج تثبیت کرده است. امسال شاهد افتتاح مراکز آموزشی فوتبال جدید طراحی شده توسط HOK در چندین برنامه Division 1، از جمله Penn State، University of Mississippi، University of South Florida، Kansas State، University of Missouri و San Jose State خواهیم بود. امکانات مشابه در حال حاضر از دانشجویان ورزشکار و کادر مربیگری در مدارس از جمله دانشگاه کلمسون پشتیب، می کند. دانشگاه آبرن و دو بار م،ع ،وان قهرم، دانشگاه جورجیا.

آلن

این ساختمان لو، با کاربری ،یبی در آلن پارک وی در غرب مرکز شهر هیوستون در امتداد بوفالو بایو واقع شده است و دارای یک هتل و برج آپارتم،، یک ساختمان اداری و یک غرفه ،ده فروشی است. مسیرهای زمین‌آرایی‌شده، نشستن در فضای باز و یک برنامه هنری مدنی، فعالیت‌های عمومی در سایت و اتصال به پارک بوفالو بایو را تشویق می‌کند.

دفاتر جدید HOK در میامی، لس آنجلس و کانزاس سیتی

HOK دفاتر خود را در میامی، دنور و آستین در سال 2022 افتتاح کرد و ما هیجان زده هستیم که امسال فضای میامی خود را تکمیل کنیم. در همین حال، تیم کانزاس سیتی ما در حال حاضر به دفتر کاملاً بازسازی شده خود نقل مکان می کند، و در لس آنجلس ما استودیوی خود را از کالور سیتی به یک فضای تازه بازسازی شده در منطقه هنری مرکز شهر منتقل می کنیم.


منبع: https://www.،k.com/news/2023-01/8-projects-were-looking-forward-to-in-2023/