دسته‌ها
اخبار

9 ایده برای طراحی سقف اتاق نشیمن که نباید از دست بدهید


طراحی و دکوراسیون اتاق نشیمن جزء لاینفک هر پروژه دکوراسیون داخلی است. صاحبان خانه همیشه بهترین طراحی اتاق نشیمن را ترجیح می دهند که نشان دهنده شخصیت کلی صاحبان باشد. نباید از آن غافل شد و به خصوص طرح های سقف اتاق نشیمن باید با جزئیات مورد توجه قرار گیرد.

سقف به اندازه دیوارها یا بخش های دیگر در فضای اتاق نشیمن شما اهمیت دارد. دیوار پنجم شما باید جذاب تر از مجموع 4 دیوار دیگر باشد.

ما این را به این دلیل می گوییم که سقف اتاق نشیمن شما به شما فرصتی عالی برای ابراز خلاقیت می دهد، هر چند که تم طراحی داخلی دلخواه شما اجازه می دهد. اگر عاشق بازی با رنگ ها هستید و از افزودن جزئیات جالب به خانه خود لذت می برید، ایده های زیادی برای انجام این کار حتی در فضای سقف وجود دارد.

اگر می‌خواهید با استفاده از ایده‌های جدید سقف بی،ه‌ای داشته باشید، یکی از سبک‌های مختلف را انتخاب کنید که می‌تواند به سقف شما کمک کند کمی چشمگیرتر به نظر برسد. این ایده ها را در The Architecture Designs بررسی کنید.

طرح های سقف اتاق نشیمن

طراحی سقف کاذب برای ظاهری سفارشی

طرح های سقف اتاق نشیمن

منبع: pinterest.com

سقف های کاذب به ،وان سقف های POP شناخته می شوند. آنها بسیار قابل تنظیم و جذاب هستند. راه اندازی سقف های کاذب و نصب نور ال ای دی در آنها برای تکمیل نمای سقف ها یک روند مداوم است.

تخته های گچی را می توان به روش های مختلف برش و تزئین کرد. می تو،د یک رنگ رنگی خارق العاده اضافه کنید یا یک کاغذ دیواری برای تکمیل ظاهر ب،ب،د. با این ایده های دکور سقف کاذب با توجه به سبک داخلی خانه خود ظاهر را بسازید.

اتصالات نور رنگارنگ روی سقف را انتخاب کنید

آیا برای نصب چراغ‌هایی که برای سقف اتاق نشیمن شما من،‌تر هستند سردرگم شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم نورهای رنگارنگ را انتخاب کنید. اگر نورهای صورتی را انتخاب می کنید، ما ایده شما را تایید می کنیم زیرا این رنگ ها به اتاق نشیمن جذابیت و جذابیت می بخشند.

سایه های صورتی یا هر رنگ من،ی می تواند با طرح های سقف هماهنگ شود زیرا همیشه مکمل رنگ های دیگر است. انتخاب یک قطعه چشم نواز یا هنری فضا را جذاب تر می کند. همچنین به شما این امکان را می دهد که پیامی ظریف را بدون نیاز به تعهد کامل به یک مفهوم طراحی وقت گیر که به راحتی قابل تغییر نیست، منتقل کنید.

لوستر در اتاق نشیمن

طرح های سقف اتاق نشیمن

منبع: pinterest.com

نورپردازی می تواند هر خانه یا مک، را بهبود بخشد. بنابراین شما باید آن را به درستی انتخاب کنید. به طور کلی، نور اتاق نشیمن باید به اندازه کافی روشن باشد تا روزهای غم انگیز زمستان را روشن کند و به اندازه کافی نرم باشد تا فضایی دنج ایجاد کند. با این حال، نوری که انتخاب می کنید باید استایل شما را تقویت کند نه اینکه از آن کم کند.

اگر ارتفاع سقف شما اجازه می دهد، می تو،د یک لوستر داشته باشید. در اتاق نشیمن بهتر به نظر می رسد. نصب یک لوستر در محل زندگی شما یک سرمایه گذاری خوب به ،وان بخشی از بهسازی خانه است. حس وسعتی که اضافه می کند فوق العاده است. در عین حال، چراغ‌های نصب همسطح که روی سقف شما قرار می‌گیرند، در صورتی که ارتفاع محدود باشد، گزینه‌ای هوشمندانه هستند و فضای سر با ارزش بسیار کمتری نسبت به آویز اشغال می‌کنند.

برای پوشاندن سقف از چوب هوشمندانه استفاده کنید

سبک دکوراسیون روستیک در بین دکوراتورهای داخلی در سال 2022 مورد علاقه است. با استفاده از چوب ظاهری باک، برای سقف اتاق نشیمن ایجاد کنید و با استفاده از دکوراسیون روستیک با طبیعت ارتباط برقرار کنید. دکوراسیون منزل شما طراحی سقف صندوقدار با استفاده از چوب بهترین به نظر می رسد.

برخی از محبوب ترین مواد برای دکوراسیون سقف عبارتند از چوب ساج، بلوط قرمز، توس سفید و سرو. آنها بسیار مقرون به صرفه هستند زیرا هم ماندگاری بالایی دارند و هم نگهداری آنها ساده است.

کاغذ دیواری را به سقف اضافه کنید

طرح های سقف اتاق نشیمن

منبع: pinterest.com

گزینه ای برای خلاقیت ابدی با سهولت تعویض و نگهداری کاغذ دیواری ارائه می شود. سقف اتاق نشیمن با طرح کاغذ دیواری بدون در نظر گرفتن فصل، به طور یکپارچه با هر تمی که انتخاب می کنید، مطابقت دارد.

طرح‌های رنگی و زیبایی اتاق نشیمن خود را در نظر بگیرید، مشابه آنچه در هنگام هماهنگ ، وسایل در هر منطقه دیگری در روند بهبود خانه انجام می‌دهید.

می تو،د یک نوار سقفی اضافه کنید

نوار سقفی یک نوار پهن است که از سقف عبور می کند و اتاق نشیمن شما را پهن تر نشان می دهد. یک خط تیر در مرکز که در امتداد سقف شما و دو طرف دیوار شما کشیده می شود، ارتفاع و عرض سقف شما را گسترش می دهد.

فقط به خاطر داشته باشید که تعادل کاملی بین ضخامت نوار و رنگ رنگ من، برای فضای خود ایجاد کنید. وقتی شروع کردید، وسایلی مانند کاغذهای گرد و غبار، نوار نجار، و نردبان پله را جمع آوری کنید که همگی به راحتی آنلاین در دسترس هستند.

طاق سقف خود را

طرح های سقف اتاق نشیمن

منبع: pinterest.com

سقف طاق دار باعث ایجاد توهم ارتفاع می شود. اتاق نشیمن شما با کمک سقف طاقدار جلوه ای قدیمی پیدا می کند. هنگامی که تیرهای دیوار و سقف خم می شوند و در وسط به هم می رسند، سقف ظاهری اوج پیدا می کند. ممکن است اتاق شما را سبک، از نظر بصری جذاب و به سادگی خیره کننده جلوه دهد.

طرح ها و ال،ای سه بعدی روی سقف را امتحان کنید

،ومی ندارد که سقف اتاق نشیمن شما دارای سطح صاف باشد. با استفاده از ال،ای سه بعدی آن را جالب کنید. می تو،د طرحی موج دار برای سقف انتخاب کنید که سایه ایجاد کند. این به اتاق نشیمن شما عمق می بخشد و از دیدن سایه های بازیگوش در زیر نور خورشید لذت خواهید برد.

سقف خود را با رنگ های بازیگوش رنگ کنید

طرح های سقف اتاق نشیمن

منبع: pinterest.com

همانطور که هر دیواری باید رنگ های زنده داشته باشد، سقف اتاق نشیمن شما نیز شایسته رنگ زیبایی است که به شما احساس ماجراجویی می دهد. رنگ من، می تواند به طرز شگفت انگیزی دیوارها و سقف شما را ادغام کند تا احساس یکپارچگی بی عیب و نقص را ایجاد کند. رنگی را انتخاب کنید که مکمل یا مطابق با فضای داخلی اتاق نشیمن شما باشد و سقف را به دیوار پنجم اتاق نشیمن تغییر دهید!

مواظب نهایی

اثاثیه سقف اغلب به ،وان یک انتخاب آزمایشی در فرآیند بهسازی خانه دیده می شود. با این حال، ایده های سقف همیشه نباید بزرگ، روشن و چشمگیر باشند، آنها می توانند به سادگی انتخاب یک دیوارکوب زیبا یا ارتقاء ،اصر سنتی در اتاق باشند.

در نظر گرفتن سقف در مفهوم طراحی اتاق نشیمن به شما کمک می کند تا در مورد رنگ، الگو، روشنایی و مواد به طرز تخیلی فکر کنید و در عین حال درجه خاصی از جذابیت بصری را به سطحی که معمولاً نادیده گرفته می شود اضافه کنید. از یکی از ایده های طراحی استفاده کنید و مانند یک حرفه ای شروع به تزئین اتاق نشیمن خود کنید!


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/living-room-ceiling-designs/