دسته‌ها
اخبار

Associated Architects تاییدیه بلندترین برج بیرمنگام را به دست آورد


این عمل ادعا می کند که طرح کرزن ،ه 360 میلیون پوندی نیز یکی از اولین آسمان ،اش های بدون کربن خالص در جهان خواهد بود.زیر را ببینید)

برج اصلی 498 مسطح به ،وان بخشی از توسعه 92300 متر مربعی با سه ساختمان دیگر در 41، 14 و 9 طبقه ملحق خواهد شد.

بر اساس این پیشنهادها که شش سال در برنامه ریزی انجام شده است، برج 41 طبقه شامل 732 خانه دانشجویی خواهد بود، در حالی که ساختمان 14 طبقه دارای 122 خانه خواهد بود که نسبت به 265 خانه مش، پیشنهادی در زمان رونمایی این طرح ها کمتر است. .

یک ساختمان 9 طبقه مجزا شامل 12000 متر خواهد بود2 فضای تحقیقاتی اداری و علوم زیستی

طرح کرزن وارف در سایتی در کنار سیرک دارتموث، بخشی از جاده کمربندی بیرمنگام در شمال مرکز شهر، قرار خواهد گرفت. این سایت در حال حاضر خانه انبارهای دهه 1960 است و در نزدیکی ایستگاه خیابان کرزن HS2 قرار دارد.

توسعه‌دهنده، Woodbourne Group، مدام ادعا می‌کرد که این طرح «کربن خالص صفر» خواهد بود، و قبلاً بیان کرده بود که «علم اکنون با وضوح هشدار دهنده‌ای نشان می‌دهد که چقدر سریع زمان ما برای جلوگیری از تغییرات فاجعه‌بار و غیرقابل برگشت در جهان تمام می‌شود».

ت، ،ای، مدیر اجرایی گروه وودبورن، گفت: “ما برای رسیدن به این نقطه سخت کار کرده‌ایم و ایستادن در آستانه ارائه چنین پیشرفتی در سطح جه، برای شهری که من افتخار می‌کنم آن را وطن بدانم، بسیار رضایت‌بخش است.”

وی افزود: ما باید با تسهیل سرمایه گذاری، ایجاد شغل و ایفای نقش به ،وان یک کاتالیزور برای موفقیت بیشتر، به بهبود اقتصاد کمک کنیم.

اگر ساخته شود، این برج 172 متری می تواند بلندترین برج بیرمنگام باشد. در حال حاضر این برج 130 متری بتهام است، اما برج هشت ضلعی معماران گلن هاو، در طرح توسعه مجدد بهشت ​​و در حال ساخت است، پس از اتمام آن 155 متر خواهد بود.

طرح 100 خیابان گسترده گلنسی نیکول که در سال 2020 تصویب شد، بلندتر از 193 متر بود. با این حال، در ماه مارس، معماران گلن هاو، از طرح هایی برای جایگزینی رونمایی ،د که تقریباً نصف اندازه طرح 62 طبقه هرگز محقق نشده بود.

بازه زم، آینده کرزن وارف هنوز مشخص نیست.

داده های پروژه

محل مرکز شهر بیرمنگام
مقامات محلی شورای شهر بیرمنگام
نوع پروژه استفاده مخلوط
مشتری گروه وودبورن
معمار معماران وابسته
معمار منظر گره
مشاور برنامه ریزی CBRE
مهندس سازه کندال
مشاور M&E کندال
نقشه بردار کمیت MGAC
طراح اصلی معماران وابسته
مشاور نور کندال
پیمانکار اصلی نهایی شدن
منابع مالی گروه وودبورن
تاریخ مناقصه نهایی شدن
از تاریخ سایت شروع کنید نهایی شدن
تاریخ تکمیل نهایی شدن
مدت قرارداد 48 ماه
مساحت ناخالص طبقه داخلی متر مربع 92257 متر مربع
فرم قرارداد و/یا تدارکات نهایی شدن
هزینه کل 360 میلیون پوند

کرزن ،ه، بیرمنگام ع،: Associated Architects

این طرح چگونه کربن خالص صفر خواهد بود؟

Associated Architects که با مشاور مهندسی پایداری Cundall کار می کند، طرح هایی را برای “یک پوشش حرارتی بهینه مطابق با اصول P،ivhaus” برای چهار ساختمان طراحی کرده است.

دیوارها، کف و سقف “فوق العاده عایق” و پنجره ها با شیشه سه جداره خواهند بود، در حالی که ساختمان ها همچنین دارای روشنایی LED و کنترل گرمایش هوشمند خواهند بود. تیم پروژه می‌گوید سوخت‌های فسیلی «از سایت حذف خواهند شد» و پمپ‌های حرارتی نیازهای انرژی را برآورده می‌کنند.

یک سند چشم انداز برای توسعه بیان می کند که سه برج مس، هر کدام حداقل 69 درصد کربن کمتری از مصرف انرژی عملیاتی تولید می کنند که فقط حداقل استانداردهای تعیین شده در ،مت L مقررات ساختمان را برآورده می کنند. ساختمان تحقیقاتی کوچکتر 43 کربن کمتر از مقدار مورد نیاز یک ساختمان مطابق با ،مت L تولید می کند.

شریک سازه‌های Cundall، Alex Carter به AJ گفت که تیم پروژه همچنین چگونگی کاهش کربن تجسم‌شده آن را از طریق یک «طراحی ناب» بررسی کرده‌اند، به ،وان مثال با حدا،ر استفاده از GGBS، یک جایگزین سیمان کم‌کربن.

در حالی که این پروژه هنوز به طور موثر در مرحله 2 RIBA است، او گفت که تیم امیدوار است به ارقام کربن تجسم یافته مطابق با اه، LETI 2030 دست یابد.

کارتر اعتراف کرد که «در مقطعی از زمان، برای رسیدن به کربن خالص صفر، باید مقداری وجود داشته باشد. [carbon] جبران، اما اشاره کرد: “این منحصر به این پروژه نیست.”

وی در پایان خاطرنشان کرد: نکته مهم این است که تسویه حساب نشود، مهم این است که ساختمان کارآمد باشد و ساختم، بسیار بسیار کم کربن باشد. در نهایت همیشه مقدار کمی پس از آن باقی می ماند.


منبع: https://www.architectsjournal.co.uk/news/،ociated-architects-wins-approval-for-birminghams-tallest-tower