دسته‌ها
اخبار

Clemson در مجتمع نوآوری مواد پیشرفته طراحی شده توسط HOK شکسته می شود

<،le>Clemson در مجتمع نوآوری مواد پیشرفته طراحی شده توسط HOK ش،ته می شود – HOK<،y cl،="post-template-default single single-post postid-41639 single-format-standard has-breaking-news-bar-،me-page is-،uction" itemscope="" itemtype="http://schema.org/WebPage" id="wp_automatic_ReadabilityBody">

این ساختمان 130 میلیون دلاری، پیشرفته ترین امکانات دانشگاه خواهد بود.

اکنون ساخت و ساز مجتمع نوآوری مواد پیشرفته دانشگاه کلمسون (AMIC) در حال انجام است. 143000 فوت مربع این تسهیلات از آموزش و تحقیق در مورد مواد تخصصی و پیشرفته مورد استفاده برای توسعه فناوری‌ها و نوآوری‌های جدید پشتیب، می‌کند.

کارولینای ج،ی خانه بیش از 960 شرکت مواد پیشرفته است. بر اساس گزارش و، بازرگ، ایالت، طی پنج سال گذشته، این حوزه 3411 شغل جدید و 890 میلیون دلار سرمایه گذاری در کارولینای ج،ی داشته است.

رئیس دانشگاه گفت: «پیشگام سازی مجتمع نوآوری مواد پیشرفته، لحظه ای مهم برای دانشگاه کلمسون است. جیم کلمنتز. این مرکز پیشرفته، آینده مواد پیشرفته را از طریق ایجاد نوآوری، برآورده ، نیازهای نیروی کار و ترویج توسعه اقتصادی شکل خواهد داد.

این ساختمان شامل آزمایشگاه های تحقیقاتی و آموزشی پیشرفته، ک، های درس هم افزایی و فضاهای مشارکتی برای اکتشاف و گفتگو در خارج از آزمایشگاه و ک، خواهد بود.

همه دانشجویان این مجموعه تحقیقاتی را انجام خواهند داد و به آنها کمک می کند تا رهبران آینده، مبتکران و کارآفرینان در مواد پیشرفته باشند. این ساختمان خانه دپارتمان علوم و مهندسی مواد خواهد بود. محققان و مربیان دیگر از بخش‌های علوم و مهندسی مواد، شیمی و مهندسی شیمی و بیومولکولی نیز در فضای جدید به طور مش، کار خواهند کرد.


منبع: https://www.،k.com/news/2023-07/clemson-breaks-ground-on-،k-designed-advanced-materials-innovation-complex/