دسته‌ها
اخبار

DIY اشتباهاتی که مرتکب می شوید


بسیاری از کارهای DIY زم، که تج،ات و مواد من، را در اختیار داشته باشید به راحتی در خانه خود تکمیل می شوند. تلاش برای یافتن ابزارها و روش‌های من، می‌تواند طاقت‌فرسا یا گیج‌کننده باشد که اغلب منجر به خطا می‌شود. اشتباهات بزرگ می تواند باعث صدمات، آسیب به اموال و یا هزینه زیاد زمان و هزینه شود. کارشناسان متداول ترین اشتباهات DIY را که ممکن است مرتکب شوید شناسایی کرده اند، به این امید که در آینده بتوان از آنها اجتناب کرد:

آماده ن، سطوح

DIY اشتباهاتی که مرتکب می شوید

منبع: pinterest.com

همیشه باید به یاد داشته باشید که قبل از شروع کار سطوح را آماده کنید. سطوح چوبی را باید به طور من، سمباده زد، به طوری که صاف باشند و هر رنگ یا مواد دیگری که به کار رفته باشد، خیلی بهتر ب،بند. قبل از سمباده زدن باید زمان صرف شود تا شکاف ها، ، ها و فرورفتگی ها با درزگیر یا پرکننده من، پر شود. بی توجهی به سمباده زدن سطح می تواند منجر به پوشش ناهموار رنگ شود، درست مانند عدم ،ید سمباده من، می تواند منجر به خط و خش شود.

تمیز ، سطوح قبل از انجام بسیاری از کارهای DIY ضروری است. به ،وان مثال، سطوحی که سمباده شده اند باید با یک پارچه مرطوب پاک شوند تا گرد و غبار پاک شود و دیوارها باید قبل از رنگ آمیزی شسته شوند. علاوه بر این، مطمئن شوید که سطح کار شما به اندازه کافی محافظت می شود تا آسیب را محدود کرده و پس از اتمام کار، زمان تمیز ، را کاهش دهد.

استفاده از ابزارهای اشتباه

DIY اشتباهاتی که مرتکب می شوید

منبع: pinterest.com

صاحبان خانه‌هایی که پروژه‌های مختلف DIY را انجام داده‌اند اغلب به استفاده از ابزارهای اشتباه اعتراف کرده‌اند که نه تنها کار را بسیار دشوارتر، بلکه ناامن می‌کند. ابزارها برای مصارف یا مواد خاصی طراحی شده اند، به این م،ی که استفاده نادرست می تواند نتایج ضعیفی داشته باشد و زمان بسیار بیشتری را برای تکمیل یک کار اضافه کند. اگر کاری که می‌خواهید انجام دهید به ابزارهای تخصصی مانند اره برقی نیاز داشته باشد، می‌تواند فاجعه‌بار باشد. اگر دسترسی به ابزار من، برای شما مشکل ساز است، مکان های زیادی وجود دارند که به شما امکان می دهند اگر نمی خواهید پول زیادی برای ،ید آنها سرمایه گذاری کنید، آنها را برای مدت کوتاهی اجاره کنید. از طرف دیگر، می‌تو،د از اطرافیان و دوستانتان بپرسید که آیا ابزارهایی دارند که می‌تو،د قرض بگیرید.

بی توجهی به ایمنی

حدود نیمی از افرادی که به اشتباه خود اعتراف می‌کنند، ادعا می‌کنند که این کار باعث آسیب جدی، آتش‌سوزی یا سقوط آنها از سقف یا نردبان شده است. این بسیار مهم است که همیشه قبل از شروع کار از تج،ات ایمنی من، استفاده کنید، مانند ماسک گرد و غبار، عینک، محافظ شنوایی، لباس آستین بلند یا دستکش. موهای بلند باید به عقب بسته شوند و اگر مطمئن نیستید از متخصصان مشاوره بخواهید. برای کارهای خطرناک تر و دشوارتر که شامل سیم کشی برق یا لوله کشی است، همیشه بهتر است به جای اینکه خودتان این کار را انجام دهید، یک متخصص واجد شرایط استخدام کنید.

هنگام سنباده زدن سطوح، برای احتیاط این کار باید در خارج یا در یک منطقه تهویه من، انجام شود. اگر در داخل خانه سمباده می‌زنید، باید اطمینان حاصل کنید که از سنباده‌ای برقی استفاده می‌کنید که دارای نوعی گردگیرنده گرد و غبار است یا شیلنگی که می‌توان آن را به جاروبرقی متصل کرد تا از تنفس و تمیز ، مقدار زیادی گرد و غبار جلوگیری کند.

تست ن، ابزار و مواد

DIY اشتباهاتی که مرتکب می شوید

منبع: pinterest.com

قبل از اقدام به رنگ آمیزی هر چیزی، ابتدا باید نمونه های کوچکی از رنگ هایی که می خواهید استفاده کنید ،یداری کنید. گاهی اوقات، رنگ در مقایسه با رنگ روی قلع روی دیوار شما متفاوت به نظر می رسد، بنابراین این مرحله می تواند نیاز به رنگ آمیزی مجدد مناطق بزرگ یا هدر دادن پول برای رنگ ناخواسته را از بین ببرد. چندین سایه مختلف از رنگ انتخابی خود را آزمایش کنید، زیرا این به شما امکان می دهد تا ته رنگ هر کدام را ببینید تا بهترین رنگ را تعیین کنید. همچنین سعی کنید تکه های آزمایشی را روی هر دیوار اتاق یا روی یک تکه کاغذ رنگ کنید تا بتو،د ببینید رنگ در نورهای مختلف چگونه به نظر می رسد، به خصوص اگر نور خورشید در اتاق در طول روز تغییر می کند و نور مصنوعی در اتاق دارید. .

به طور مشابه، اگر بر روی ابزارهای جدید سرمایه گذاری کرده اید، باید سعی کنید این ابزارها را روی قطعات باقی مانده از مواد آزمایش کنید. این به شما کمک می کند تا به ابزارهای جدید عادت کنید اگر قبلاً از آنها استفاده نکرده اید و همچنین از ،اب شدن مواد ،یداری شده جلوگیری می کند.

،ید ن، مواد کافی

هنگام ،ید هر چیزی که نیاز دارید، بهتر است بیشتر از چیزی که فکر می کنید واقعاً استفاده خواهید کرد، ،ید کنید. شما به راحتی می تو،د مواد اضافی را برگرد،د و از تمام شدن شما جلوگیری می کند. این امر مخصوصاً برای کاغذ دیواری مهم است، زیرا اگر تکرار الگو (تا چه اندازه طرح تا زم، که دوباره تکرار شود) طول، باشد، احتمالاً به رول های یدکی نیاز خواهید داشت تا به درست ، وسایل کمک کند.

آب بندی در لوله ها یا سیم ها

DIY اشتباهاتی که مرتکب می شوید

منبع: pinterest.com

حتی اگر ممکن است بخواهید یک روکش تمیز و راهی برای پنهان ، چیزهای ناخوشایند داشته باشید، بستن در هر سیم یا لوله ایده خوبی نیست. در آینده، برای تعمیر یا نشتی باید در برخی موارد به این موارد دسترسی داشته باشید، و اگر در پشت پانل‌ها مهر و موم شده باشند، باید همه اینها را از بین ببرید. یک جایگزین خوب یک پانل قابل جابجایی یا یک در مبدل است، زیرا همه چیز همچنان پنهان خواهد بود اما می توان به راحتی به آنها دسترسی داشت.

حفاری در محل نامن،

هنگام سوراخ ، دیوار، تعیین محل قرارگیری لوله ها، سیم کشی ها و ناود، ها در پشت سطح دیوار می تواند دشوار باشد. با ،ید گل میخ یاب می توان از این اشتباه جلوگیری کرد. گل میخ یاب ها دستگاه هایی با کاربری آسان و مقرون به صرفه هستند که مواد پشت یک سطح را برای شناسایی محل قرارگیری لوله ها و سیم کشی ها قبل از شروع حفاری آزمایش می کنند.

هنگام آماده شدن برای انجام یک پروژه DIY، بزرگترین نگر، شما باید ایمنی شما باشد، و اگر به اندازه کافی با ابزار من، برای جلوگیری از آسیب به خود یا موادتان آماده باشید. اگر چیزی پیشرفته‌تر از آنچه شما قادر به انجام آن هستید به نظر می‌رسد یا شامل سیم‌های برق دار و لوله‌های ضروری است (مثلاً لوله‌های آب)، همیشه باید یک متخصص را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد.


منبع: https://thearchitecturedesigns.com/diy-mistakes-youre-making/