دسته‌ها
اخبار

HOK از الی هویزینگتون و سوزان کلمپ ویلیامز به عنوان مدیران عامل شرکت نام می برد


HOK Eli Hoisington، AIA، LEED AP و سوزان کلمپ ویلیامز، AIA، LEED AP را به ،وان مدیران اجرایی جدید خود منصوب کرده است و جانشین Bill Hellmuth، FAIA، LEED AP، که در 6 آوریل، اندکی پس از برنامه ریزی درگذشت. بازنشستگی.

هویزینگتون و کلمپ ویلیامز، که از زم، که هلموت به مرخصی پزشکی در می 2022 رفت، به ،وان مدیران عامل موقت خدمت کرده‌اند، چشم‌انداز تازه و در عین حال آشنا را برای رهبری HOK به ارمغان می‌آورند. آنها قبلاً دو تا از بزرگترین دفاتر شرکت را رهبری می ،د و اعضای قدیمی کمیته اجرایی هستند.

Hoisington، مدیر طراحی در سنت لوئیس، و کلمپ ویلیامز، مدیر عامل در واشنگتن، دی سی، در گذشته با هلموت همکاری نزدیک داشته اند. آنها با هیئت مدیره HOK همکاری خواهند کرد تا چشم انداز طراحی، استراتژی تجاری و عملیات شرکت را هدایت کنند.

میراث هلموت 32 سال با HOK می گذرد، که از سال 2016 به ،وان مدیرعامل و از سال 2017 به ،وان رئیس هیئت مدیره خدمت کرده است. در دوران تصدی او، HOK صدها جایزه طراحی را به دست آورد، تعهد خود را به طراحی پایدار و احیاکننده تقویت کرد، سه دفتر جدید افتتاح کرد، رهبری خود را متنوع کرد و آن را افزایش داد. کار طرفدار و اهدای خیریه. تحت هدایت هلموت، HOK به‌،وان یکی از تأثیرگذارترین شرکت‌های مجله تایم شناخته شد و پیوسته در میان بزرگترین و سبزترین شرکت‌های معماری/مهندسی جهان قرار گرفت.

هویزینگتون 46 ساله و کلمپ ویلیامز که اکنون 38 ساله استهفتم سال با این شرکت، به ،وان جوان ترین و اولین مدیر عامل زن در تاریخ 68 ساله HOK، زمینه جدیدی را ایجاد کنید. آنها مجموعه مهارت های مکمل و تجربه گسترده ای را به نقش های جدید خود می آورند.

کارل گالیوتو، رئیس HOK، FAIA، LEED AP، مدیران عامل جدید را ستایش کرد و اظهار داشت: «،یب تخصص طراحی Eli و هوش تجاری سوزان در این ساختار رهبری جدید، منجر به تکامل HOK به ،وان یک شرکت طراحی متنوع تر، مشارکتی و بین المللی خواهد شد. “

هویزینگتون تعهد خود را به تقویت حضور جه، HOK به ،وان یک شرکت طراحی برجسته و بین رشته‌ای و در عین حال مبتنی بر میراث هلموت ابراز کرد: «طراحی تمرکز اصلی ما است و همه چیز را از فرصت‌های پروژه و سازمان‌های تجاری گرفته تا نوآوری، تحقیق، آموزش، مربیگری و مشارکت اجتماعی شکل می‌دهد. مهمتر از همه، ما به استفاده از طراحی برای بهبود زندگی، شفای سیاره و کمک به موفقیت مشتریان خود ادامه خواهیم داد.”

کلمپ ویلیامز تجربه کار با هلموت را به اشتراک گذاشت: «با 32 سال همکاری با بیل در دی سی، می‌دانم که او چگونه دیدگاه بنیان‌گذاران ما را برای تمرینی متنوع و متمرکز بر طراحی حفظ کرد. من و الی به روشی مشابه کار خواهیم کرد، او روی طراحی تمرکز می کند و من تمرکزم را روی عملیات ادامه می دهم.»

کلمپ ویلیامز به ،وان اولین مدیر عامل زن در تاریخ HOK، اهمیت نقش خود را تصدیق کرد: «این فرصتی است برای تأکید بر قدرت رهبری متنوع. همچنین نشان دهنده تعهد HOK به پرورش تنوع و شمول در سراسر شرکت است. من مشتاق هستم که در این تحول مداوم و تعهد HOK برای اطمینان از اینکه همه کارکنان ما تجربیات عادلانه ای در رشد شغلی خود دارند، مشارکت کنم.”

درباره الی هویزینگتون

Eli Hoisington به ،وان مدیر طراحی در سنت لوئیس و عضو کمیته اجرایی و هیئت مدیره HOK است. او همچنین هیئت مدیره طراحی جه، این شرکت را رهبری می کند.

او در سال 2005 در نیویورک به HOK پیوست. ترمینال B جدید فرودگاه لاگواردیا؛ دفتر مرکزی ال جی در آمریکای شمالی؛ دفتر مرکزی Canon ایالات متحده؛ دانشگاه در دانشکده پزشکی و علوم زیست پزشکی بوفالو جاکوبز؛ پروژه های متعدد برای Roche Pharmaceuticals. و صدراعظم جدید نمایندگی دائم جمهوری سنگاپور در سازمان ملل متحد. در سطح بین‌المللی، پروژه‌های او شامل 7 میلیون فوت مربع توسعه در توسعه شهر جدید سونگدو در اینچئون، کره، و توسعه با کاربری مختلط بریگاد گیت‌وی در بنگلور، هند بود.

در سال 2014، Hoisington به ،وان مدیر طراحی در استودیوی سنت لوئیس HOK ارتقا یافت. او در دوران اقامت خود در سنت لوئیس، بر پروژه های مهمی در شهر و اطراف آن تمرکز کرده است. اینها شامل 4220 دانکن و چندین پروژه دیگر در انجمن نوآوری Cortex است. پیشنهاد استادیوم سنت لوئیس نورث ریورفرانت؛ نوسازی هتل Le Meridien. آپارتمان های گراند فلتس; پردیس شهری Centene در Clayton. و استادیوم CITYPARK سنت لوئیس سیتی SC. در خارج از سنت لوئیس، پروژه های او شامل پردیس بهداشت آکادمیک منطقه ای IU Health Bloomington در بلومینگتون، ایندیانا است. ساختمان زیست شناسی و شیمی دانشگاه ویسکانسین در استیون پوینت؛ دفتر اِما خیابان تایسون فودز در اسپرینگدیل، آرکانزاس؛ دانشگاه ک،ادو-ک،ادو اسپرینگز مرکز پزشکی ورزشی و عملکرد ویلیام هیبل در ک،ادو اسپرینگز. ساختمان مایو علوم زیستی در میدان One Discovery در رو،تر، مینه سوتا. و برج مس، آرترا در کانزاس سیتی.

او دارای مدرک لیسانس معماری از دانشگاه سیراکیوز است.

درباره سوزان کلمپ ویلیامز

سوزان کلمپ ویلیامز مدیر اصلی دفاتر HOK در واشنگتن، دی سی، آتلانتا، تامپا و میامی است.

او عضو کمیته اجرایی، کمیته عملیات و هیئت مدیره HOK است. علاوه بر این، او به ،وان حامی کمیته اجرایی برای مدیریت و هیئت مدیره اصلی HOK عمل می کند.

کلمپ ویلیامز از زمان پیوستن به دفتر HOK در واشنگتن دی سی در سال 1985، علاوه بر مسئولیت‌های متعدد رهبری سازم، خود، بر مجموعه‌ای از پروژه‌های مهم در سراسر جهان نظارت داشته است. پروژه‌های او شامل استادیوم بیسبال لیگ برتر پارک ملی و آزمایشگاه پزشکی قانونی ادغام شده دی سی در واشنگتن است. DC; Concourse New Midfield B و Concourse B West Expansion در فرودگاه بین المللی دالس در Chantilly، ویرجینیا. دفتر مرکزی آزمایشگاه FBI در کوانتیکو، ویرجینیا؛ دفتر مرکزی شرکت ملی نفت ابوظبی (ADNOC) در ابوظبی، امارات متحده ،ی؛ Msheireb Downtown فاز 4 دوحه در دوحه، قطر; و پروژه های متعدد ،تی از جمله سفارتخانه های آمریکا در مسکو و ابوظبی.

او دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگ، در تجارت بین‌الملل از دانشگاه جورج تاون و لیسانس معماری منظر از دانشگاه جورجیا است.


منبع: https://www.،k.com/news/2023-04/،k-names-eli-،isington-and-susan-klumpp-williams-as-co-ceos/