دسته‌ها
اخبار

HOK استیون بورگوس را به سمت مدیر طراحی داخلی در فلوریدا ارتقا داد


بورگوس، که به تأسیس استودیوی HOK در میامی کمک کرد، بیش از یک دهه تجربه در محیط کار و طراحی داخلی را به این نقش به ارمغان آورد.

HOK از ترفیع استیون بورگوس خبر داده است، NCIDQ، IIDA، Assoc. AIA، به مدیر طراحی، داخلی. او که در دفتر میامی مستقر است، با آدریانا روجاس، IIDA، NCIDQ، LEED GA، مدیر داخلی در HOK، برای مدیریت عملکرد داخلی HOK در فلوریدا و ایجاد فضاهای سالم و نشاط‌آور برای مشتریان همکاری خواهد کرد.

بورگوس تجربه گسترده ای در طراحی پروژه های داخلی و محل کار در بازارهای مختلف از جمله خدمات حرفه ای و مالی، فناوری، کالاهای مصرفی، رسانه و مهمان نوازی دارد. در حال حاضر او با مشتری، مانند ویزا، دانشگاه میامی و فناوری سیتی گروپ کار می کند.

روجاس گفت: “علاوه بر دانش طراحی محل کار، استیون یک رهبر استثنایی با اشتیاق برای ایجاد طرح های داخلی الهام بخش است.” “او نقش مهمی در گسترش عملکرد داخلی قوی ما در فلوریدا ایفا خواهد کرد.”

بورگوس به جامعه طراحی اختصاص داده شده است و قبلاً به ،وان رئیس و معاون حمایت مالی انجمن بین المللی طراحی داخلی (IIDA) در ج، فلوریدا خدمت کرده است. او همچنین مقالاتی در مورد طراحی محل کار و بازسازی ساختمان های اداری قدیمی حومه شهر نوشته است.

بورگوس گفت: “من هیجان زده هستم که این نقش جدید را بر عهده بگیرم و به همکاری با بخش داخلی در HOK ادامه دهم.” اکنون بیش از هر زمان دیگری، سازمان ها باید به طور استراتژیک در مورد محیط های داخلی خود فکر کنند و من مشتاقانه منتظر کمک به مشتریان خود در طراحی فضاهای غنی است که تجربه انس، را ارتقا می بخشد.


منبع: https://www.،k.com/news/2023-03/،k-elevates-steven-burgos-to-director-of-design-for-interiors-in-florida/