دسته‌ها
اخبار

HOK در حال طراحی آزمایشگاه بهداشت عمومی New Rhode Island در پراویدنس است


212000 فوت مربع این ساختمان آزمایشگاه جدید سلامت ایالت، آزمایشگاه‌های علوم زیستی برای دانشگاه براون و فضای بیوتکنولوژی اضافی در منطقه نوآوری و طراحی ایالت در زمین I-195 سابق را در خود جای خواهد داد.

هیئت کنگره رود آیلند به فرماندار دن مک کی، رهبران قانونگذار و نمایندگان دانشگاه براون و شریک توسعه Ancora L&G در مراسم افتتاحیه ساختمان که قرار است در سال 2025 تکمیل شود، پیوست.

آزمایشگاه های بهداشت ایالتی دپارتمان بهداشت رود آیلند (RIDOH) این مرکز را با مالکیت و اشغال 80000 فوت مربع در اختیار این مرکز قرار خواهند داد. این آزمایشگاه‌های بهداشت ،تی فضای کاری بزرگ‌تر، مدرن‌تر و پیشرفته‌تر از آزمایشگاه بهداشت ،تی فعلی در خیابان اورمز 50 ارائه می‌کنند. این پروژه شامل یک مرکز ایمنی زیستی سطح 3 خواهد بود و خدمات حیاتی را برای انواع بیماری های عفونی، آزمایش های زیست محیطی و پزشکی قانونی ارائه می دهد. فضای به روز شده به آزمایشگاه ،تی بهداشت این امکان را می دهد که در پاسخ به تهدیدات نوظهور و در به کارگیری فناوری های جدید از جمله زمینه در حال گسترش توالی یابی ژنوم انعطاف پذیرتر باشد.

Ancora L&G بقیه ساختمان را در اختیار خواهد داشت و طبقات باقیمانده برای اجاره در اختیار شرکای دانشگاهی و صنعتی در زمینه بیوتکنولوژی است. دانشگاه براون یک نامه تعهد با Ancora L&G برای اجاره 20000 فوت مربع از فضای آزمایشگاهی امضا کرده است.

گفت: «رود آیلند شتاب زیادی دارد و این پروژه برای اطمینان از ادامه حرکت در حوزه‌های بهداشت عمومی و اقتصاد علوم زیستی ما حیاتی است.» فرماندار مک کی.

گفت: «ساخت این تأسیسات جدید در رود آیلند برای تلاش‌های ما برای تقویت ظرفیت کشور برای پیشگیری و واکنش سریع به هر رویداد بهداشت عمومی ضروری است.» دکتر روشل والنسکی، MD، MPH، مدیر مرکز کنترل بیماری های ایالات متحده (CDC). سرمایه‌گذاری‌هایی مانند اینها برای کمک به محافظت عادلانه از سلامت، ایمنی و امنیت همه ضروری است.

گفت: “ما خوشحالیم که به ،وان توسعه دهنده آزمایشگاه های بهداشت ،تی RIDOH انتخاب شده ایم.” جاش پارکر، مدیرعامل Ancora L&G. این توسعه زیرساخت‌های بسیار مورد نیاز را برای رود آیلند فراهم می‌کند، از جمله آزمایشگاه‌های بهداشت عمومی پیشرفته که توانایی ایالت را برای آزمایش و مدیریت طیف وسیعی از بیماری‌ها و بیماری‌های عفونی، همراه با آزمایشگاه بخش خصوصی افزایش می‌دهد. فضایی برای حمایت از گسترش ا،یستم علوم زیستی در حال رشد منطقه.”

نماینده کنگره آمریکا گفت: «همه‌گیری کووید-19 به وضوح نشان داد که آمادگی در هنگام بروز فوریت‌های بهداشت عمومی کلیدی است. جیم لانگوین. این تسهیلات کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که در صورت فرارسیدن بحران بعدی، تکنولوژی پیشرفته ای را در اختیار داریم. در عین حال، نتایج پزشکی سریع و قابل اعتمادی را به بیماران در سراسر رود آیلند ارائه می دهد.

بودجه 81.7 میلیون دلاری آزمایشگاه ،تی از طریق کمک هزینه اپیدمیولوژی و ظرفیت آزمایشگاهی از CDC تأمین می شود. پیش بینی می شود کل هزینه پروژه 165 میلیون دلار باشد.

HOK ارائه دهنده برنامه نویسی، برنامه ریزی آزمایشگاهی، معماری، مهندسی سازه و مشاوره نما می باشد. HOK همچنین در حال طراحی آزمایشگاه بهداشت عمومی نیویورک (مرکز Wadsworth) با دلار ۷۵۰ میلیون دلاری در آلب،، نیویورک است.


منبع: https://www.،k.com/news/2022-11/،k-is-designing-new-r،de-island-public-health-laboratory-in-providence/