دسته‌ها
اخبار

HOK و McCarthy به عنوان تیم طراحی و ساخت پروژه بیمارستان اعصاب روانپزشکی سلامت UCLA انتخاب شدند


این نوسازی، چهار ساختمان بیمارست، متفاوت و قدیمی را به یک مرکز مراقبت یکپارچه برای بیمار، که با چالش‌های سلامت رو، و رفتاری مواجه هستند، تبدیل می‌کند.

HOK و McCarthy توسط UCLA Health انتخاب شده اند تا مرکز پزشکی المپیا سابق در منطقه Mid-Wil،re لس آنجلس را به یک بیمارستان عصبی روانپزشکی پیشرفته تبدیل کنند.

برنامه اعصاب روانپزشکی بستری UCLA Health در حال حاضر در بیمارستان عصبی استوارت و لیندا رسنیک، واقع در مرکز پزشکی رونالد ریگان UCLA در پردیس Westwood UCLA مستقر است. در میان برترین امکانات مراقبت های روانپزشکی کشور شناخته شده است. انتقال به مکان Mid-Wil،re به UCLA Health اجازه می دهد تا به رفع نیازهای برآورده نشده منطقه به خدمات بهداشت رفتاری کمک کند. همه 74 تخت روانپزشکی بستری به مکان مید ویلشایر، با اتاق برای تخت های اضافی و در مجموع 119 تخت برنامه ریزی شده منتقل خواهند شد. برنامه ها همچنین مست،م ایجاد 20 تخت مشاهده اضافی هستند.

این بیمارستان دارای طبقه بندی اطلاعات و دسترسی به مراقبت های بهداشتی کالیفرنیا برای ساختمان های بیمارستان روانپزشکی حاد خواهد بود و شامل خدمات جامع مراقبت های بهداشتی رفتاری برای بزرگسالان، سالمندان، کودکان، نوجوانان و بیماران مراقبت های ویژه است. فضاهای پشتیب، شامل خدمات غذا، تصویربرداری، داروخانه، مناطق آزمایشگاهی و دفاتر اداری خواهد بود. ویژگی‌های طراحی مبتنی بر تروما شامل فضاهای درم، توزیع شده در هر طبقه و تراس‌های پشت بام و باغ‌های درجه یک برای استراحت بیماران و کارکنان خواهد بود.

UCLA Health مرکز پزشکی بسته المپیا را در دسامبر 2020 ،یداری کرد.

تیم McCarthy + HOK یک پروسه تدارکات پنج ماهه را برای پروژه طراحی-ساخت مترقی طی کرد. پیشرفت‌های اضافی در اسناد محدوده شامل جابجایی مجدد واحدهای بیمار بر اساس کارآیی‌های عملیاتی بیشتر و ایمنی بیمار و پوشش مجدد کامل بیرونی برای ارتقاء مرکز بود.

گفت: “ما از اینکه بخشی از این پروژه مهم با UCLA Health و McCarthy هستیم، هیجان زده هستیم.” هانوی چن، رهبر بخش مراقبت های بهداشتی HOK در لس آنجلس. “این مرکز مراقبت‌های روانپزشکی حاد جدید نیاز عظیمی را که ما در لس‌آنجلس برای خدمات بهداشتی رفتاری گسترده داریم، برطرف می‌کند.”

ایجاد محیط شفا و بهبودی یکی از اه، اصلی این طرح بود اریک ، مور، معاون عملیات مک کارتی، لس آنجلس. جو دعوت‌کننده خواهد بود و بیماران، اعضای خانواده و مراقبان نور روز و امکانات کافی برای بهبودی سالم خواهند داشت. ما از این فرصت بسیار سپاسگزاریم تا با HOK و UCLA Health همکاری کنیم تا این بیمارستان جدید را بسازیم و استاندارد جدیدی را برای یک بیمارستان عصبی روانپزشکی مدرن تعیین کنیم.

هیئت ریجنت دانشگاه کالیفرنیا محدوده پروژه، طراحی و تامین مالی را در 17 نوامبر 2022 تصویب کرد. بر اساس ج، زم، فعلی، نوسازی 175000 فوت مربع. انتظار می رود این تاسیسات در ماه می 2023 آغاز شود و زودتر از بهار 2026 افتتاح شود.


منبع: https://www.،k.com/news/2022-12/،k-and-mccarthy-c،sen-as-design-build-team-for-ucla-health-neuropsychiatric-،spital-project/